СЛИВЕН - ще чакаме пролетта

  • 30 628
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7
Започвам да се ориентирам от мненията ви за педиатър. Моля повече мами да споделят. Аз нали не съм родом от тук и хал хабер си нямам  Rolling Eyes.

И аз не съм, че и не ми стигна времето да проуча за личен лекар, за АГ и за педиатър достатъчно добре преди да се запиша и сбърках с първия си избор и за тримата. Затова и натрупах отрицателно мнение от собствен опит, но поне имах шанса за навременна корекция и дано да е към по-добро! Peace

# 76
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Да се включа и аз за педиатрите.Аз декември месец преместих Гоги при Т.Кирилова.Все о6те не ни се е налагало да го водя при нея и нямам мнение,но ми изглежда много готина.

# 77
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
За последно ви досаждам със списъка. Направих календара отново, че отдавна не бях го обновявала. Може да погледнете, надявам се да няма грешки. Приключих с поправките засега.

# 78
  • Мнения: 165
Здравейте и от мен!Срещата мина добре надявам се само другия път да имам възможността да си побъбря с повече мами! Hug
Честито и от мен на всички празнуващи днес именници, рожденици!xybavelka и моя мъж днес рожденик като свекито ти Mr. Green
Ани благодаря ти за пожеланията ще му предам най вече за слушането Joy Joy Joy

И ние като хубавелка сме при Шишкова моето мнение за нея е нито хубаво нито лошо средна работа Wink
Отивам се стягам за довечера, че ще идват гости dance

# 79
  • Мнения: 2 000
Руме, честит ти рожденик. Да ти е жив и здрав.

# 80
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Руме честит ти рожденик и от мен! Да е жив и здарв и много да те слуша!!!

# 81
  • Мнения: 7
Честит ти рожденник, Руме! Да ти е жив и здрав, грижовен, любящ, изпълнителен и много послушен! Mr. Green

# 82
  • Мнения: 10
Руми,да ти е живо и здраво мъжлето!Да те слушка и да те глези,а и ти да имаш желанието да си го гледкаш!Абе много да се обичате!
Хубавелка и твоята свекърва да е възможно най-милата и добрата в твоите очи! Simple Smile
Честито на всички празнуващи днес-винари и именници! newsm51

# 83
  • Мнения: 10
Меги браво за старанието и хубавия резултат!  bouquet Hug

# 84
  • Мнения: 165
Мерси много момичета за пожеланията Hug

# 85
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 412
Не можете, щото са заключени. Няма сульо и пульо да ги гледа я  Laughing Трябва да ви добавим в приятелите и тогава ще ги видите.
ама аз твоите ги видях  smile3534

# 86
  • Сливен
  • Мнения: 36
 Здравейтее!!Аз успях да поспя,че ми остана ималко време да поровя из нета...моя пупалчо вече се ококорва и иска да гледка и да се занимава някой с него..,пък майка му все си намира работа и не успява да поспи... Embarassed и взе да ме уморява  Mr. Green ,е,нали това му е работата .
   

   Да споделя моето първо впечатление за др.Бекриева- дойде жената (в смисъл ние я взехме),беше много учтива,обясни ми всичко което трябва да знам (след толкова четене се оказа че има доста неща които не знам ),прегледа го бебс.Имахме обрив и всичко което ни препоръча да правим беше  след баня да го поливаме със слаб разтвор от лайка...никакви илачи и кремове.Общо взето много добро впечатление за сега,в сряда пак ще ходим та ако не ми хареса нещо ще споделя.

  П.П.За др. Шишкова ми казаха ,цитирам "Много се наяде тя !", и това в болницата,не знам завист ли е или какво,само ви споделям защото аз не знаех за педиатъра и разпитвах там.Изредиха ми сума ти имена,но не ми препоръчаха никого. Mr. Green

# 87
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194


Днес студенко беше сутринта.
Тази седмица Тошко е на ски училище. Вчера валя доста сняг. На пистата валял "хоризонтално" каза той - т.е. с вятър. Обаче децата са много доволни и въодушевени. Днес пък дават на "Алеко" -12 градуса.

Обаче пък Велина си е в къщи. Болят я ушите и вдигна температура.  Sad Скучно и е, цял ден върви подире ми и не мога нищо да свърша. Тя не е свикнала да е сама - или на градина с много деца или с Тошко в къщи.

# 88
  • Мнения: 7
Привет на всички ви, момичета, макар да виждам само Меги наоколо! newsm47

Меги, представям си я твоята скучаеща сладурка! smile3533 Аз пък нещо днес се събудих в 6 и не успях да заспя повече, а легнах след 1, и сега съм като сомнамбул из къщи. По принцип спя до 10 (дотогава спи зайо) и затова ми идва трудничко днес, ама така става някой път като се събудя от нещо, а после не съм достатъчно изморена, за да ме унесе отново, че и почвам да мисля някави глупости, които да ми пречат допълнително. Обаче пък, за разлика от теб, успх да използвам, че съм будна преди дребен и свърших доста неща. newsm44 Хубав ден ти желая, Мегинце! Гледайте се със сладурката и измисли нещо да не й е скучно поне на нея. smile3534

Хубав ден, мили момичета!
Честито на всички мами, които си имат вкъщи петленца!!! smile3534 (Дано и след пубертета се възприемат като мъжленца, че иначе работата става дебела! newsm17)

# 89
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Моите винаги са ставали рано. Би трябвало вече да съм свикнала. Но пък откакто не са целодневно в къщи и двамата (т.е. откакто Велина тръгна на градина), бях свикнала да си върша всичката работа докато няма никой.

А Тошко като бебе, и то по-голямо бебе, на възраст около 8-9-10 месеца, а и много след като навърши година, се събуждаше около 5 и половина сутринта. Всяка сутрин. После към 8 закусваше и пак заспиваше. Аз няма как пак да легна да спя - следва разходка, през лятото в по-ранните часове докато е хладно. И така - той се наспива, а аз  smile3507

Сега пак трябва да ставам рано - към 7 някъде. Приготвям закуска на Тошко за училище - той тръгва най-рано. Велина около 8 и половина отива на градината.

Не зная какво е да се спи до 10. Но организма се нагажда. Важното е да не лягам вечер много късно. Понякога ми се ще да гледам нещо по телевизията вечер, но не става.

Мишле, Велина може да се занимава пълноценно само когато Тошко е наоколо. Аз не ставам за това, каквото и да измислям. Понякога се карат и се бият, ама   33uu А и през голяма част от времето трябва да лежи, нали слагам капки в ушите - ту на едната, ту на другата страна - 2 вида капки по 3 пъти на ден.....

Общи условия

Активация на акаунт