СЛИВЕН - ще чакаме пролетта

  • 30 621
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Сливен
  • Мнения: 197
    Здравейте.Днес Нелито направо ме "гръмна" с новината за Меги. Аз изобщо не съм разбрала.Честито на мама Меги.Много се радвам за вас.Да ви е живо и здраво момченцето.А на Камен му желая щастливо детство,мама и тати да се гордеят много с него.   love001 newsm51 за мама и бебчо

# 691
  • Мнения: 43
БРАВО МЕГИ!!!!!!!!!!!!!!
Получаваш моите най-големи адмирации.
Да са ти живи и здрави и тримата.   bouquet  bouquet  bouquet
Много ни липсваше а то каква била работата. Heart Eyes
Бързо се възстановявай и да целунеш птичката на малкия Камен.

# 692
  • Мнения: 2 000
Хайде, Нели, и ние да потретваме  Mr. Green Все пак имаме 1% шанс третото да е момиченце  Joy

# 693
  • Мнения: 731
Ей, това е ентусиазъм! Давай, Кате  newsm10

В темата за Сливенските кърмачески срещи пуснах информация за лекция и среща на 22 май 2010. Ако някой се интересува, в темата има повече информация.

# 694
  • Мнения: 2 000
Здравейте момичета!  Hug

Извинявам се, че нахлувам в темичката Ви, но имам нужда от помощта Ви.   Blush Аз съм сливенска снаха и след седмица ще празнуваме третия рожден ден на дъщеричката ми в Сливен. По този повод ще съм много благодарна, ако ми препоръчате къде да поръчаме тортата за празника. Основното, на което държа е да е вкусна и лека и да не е основно сметанова или шоколадова. Дано не искам много. Предпочитам пълнеж тип еклеров.  Heart Eyes Ако ми препоръчате и някакво заведение с хубава кухня и градина ще съм Ви наистина мноооого признателна. Май това беше, не че е малко.  Embarassed

И тъй като се шмугвам насред хубавите новини да не пропусна Да е жив и здрав малкия Камен на мама М_е_г_и   bouquet

Лиличка, да не речеш, че никой не ти обръща внимание Simple Smile За заведение с градина се сещам за "Старата къща" и "Дева", и двете са в Клуцохор. Европарка пък в градската градина си е за децата, с батути, пързалки, люлки (ама вие сигурно сте ходили там, едва ли това ще ви е първото идване в Сливен Simple Smile ).
За тортите, аз рядко поръчвам от сладкарници та не знам от къде да ти препоръчам. Пък за еклерова направо не се сещам да съм виждала в някоя  newsm78 Ама знам ли, може и да предлагат.

# 695
  • Мнения: 15 619
Ето линк за Лиличка. Не съм видяла питането.  Crazy
http://shakliyan.com/index.php
Сладкарницата им е на ул. Раковска. Друга сладкарница, от която поръчваме е на Рандеви - Филас, обаче те нямат сайт.  Crazy

Добро утро от мен!  Hug
Нели, що не наминеш да се видим!?  Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

# 696
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Кате надявай се третото да е момиченце дано аз вече се примерих явно съм мъжка майка и това си е викам си трябваше да сменя донора на мъжки полови клетки тогава можеше и да стане хахахх.
За заведение аз харесвам Еврика но незнам майчето за детско парти ли пита къде да празнуват.

# 697
  • Мнения: 2 000
Хубавелке, аз честно казано не се виждам като женска майка  Mr. Green Тъй че ако случаааайно се навием един ден на трето няма да имам против пак да е мъжко  Laughing То дето трима мъже ме побъркват, там и четири  Joy
Точно за детско парти пита жената Simple Smile Аз на Евриката тъй и не съм ходила до сега. Трябва да си напиша на един лист къде не съм ходила, да хвана мъжа и да ги обходим. Че като пита някой, да знам, няма да се излагам я  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 20
Лиличка, за тортичката да ти кажа по- добри от нашите съфорумки- сладкарки НЕМА!!!!  Mr. Green Катето гледай я как си мълчи, че е пИрфектната тортаджийка. За нашите деца тя ни спретва тортенцата... голми красоти, а кви вкусотиии...ммммм....Ама си трае, а... И за бременлинките си трае това нашето Кате... да го напляскаме следващия път  Joy Лиличка, сега сериозно, можеш да разгледаш сайта с тортите на Катя(Сливен) в профила й. Катенце, не задруго предлагам услугите ти ама да не ти е скучно  Joy Joy Joy

Колкото до мъжките деца, нали и аз ще съм с второ мъжко, нямам против за трето, ама да знам, че ще е женско  Crossing Arms Еми каприз, мечта, желание, квото ще да е ама искам момиче.... не ми се гледат тримата братя и златната ябълка....само дето златната ябълка ще липсва всъщност  newsm78

Елсе, ееее много ми се идва на тая кърмаческа среща, нали съм с един тумбак и половина напред, та ми се искаше да присъствам.... нали повторението било майка на знанието  bowuu Ама сега като погледнах датата няма да ни има Tired Прибираме се в неделя на 23-ти? До август няма ли да се организира друга кърмаческа среща???

Меги, права си за суеверията и добре си направила като не си казвала. Важен е края!  Peace  Hug Hug Hug Да сте живи и здрави  и дано скоро се видим Simple Smile

# 699
  • Мнения: 2 000
Хаха, Сисе, за рекламно лице мога да те наема Simple Smile) Абе хич не мога да се предлагам аз, хеле пък да се хваля  Simple Smile Пък за скука да ти кажа, толкоз ми е скучно, че последните седмици нямам време да се наспя като хората, и все от скука  Joy
И ти пожелавам третото да е женско, толкоз много пък като искаш  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 731
Елсе, ееее много ми се идва на тая кърмаческа среща, нали съм с един тумбак и половина напред, та ми се искаше да присъствам.... нали повторението било майка на знанието  bowuu Ама сега като погледнах датата няма да ни има Tired Прибираме се в неделя на 23-ти? До август няма ли да се организира друга кърмаческа среща???

Ще има със сигурност Simple Smile вероятно темите няма да са същите, но знаеш, че винаги може да се обсъди и нещо друго, към което има интерес Simple Smile

# 701
  • Мнения: 10
Лелееее,Меги честито и от мен!Да ви е живичък и здравичък малкият юнак и много да ви радва!Голяма изненада ми спретна рано сутин!Супер новини!
Айде пролича си,че скоро не съм ви навестявала Embarassed Аз се записах последна на опашката с честитките.
 Hug за всички!
А Сиска каза за среща.Аз съм за,Да се разберем и ще се видим:)
Else,и мен няма да ме има в Сливен.А ми се щеше да чуя нещичко полезно.Преди време бях чела,че точно на същата дата 22май има и в Пловдив някаква среща.Мога та пробвам там да отида(ако успея да си вдигна главата след бала на брат ми).Само че ако можеш да ми кажеш точно часа и къде е.Благодаря ти!
Още веднъж целувки за всички от мен!

# 702
  • Мнения: 731
Else,и мен няма да ме има в Сливен.А ми се щеше да чуя нещичко полезно.Преди време бях чела,че точно на същата дата 22май има и в Пловдив някаква среща.Мога та пробвам там да отида(ако успея да си вдигна главата след бала на брат ми).Само че ако можеш да ми кажеш точно часа и къде е.Благодаря ти!

Здравей Лунен сън Simple Smile В августувската отчетна бях пускала информация и може би там си прочела. На 22 май от 10:30 в градската градина, централен площад (където са каменните скамейки) ще бъде срещата. Темата е: Семейството и кърменото бебе „Подготовка за раждане и кърмене”. Ще има и допълваща специална среща по случай световната седмица на естественото раждане 16 - 23 май 2010 с тема Раждането:  Да върнем лентата назад: какво бих направила отново, какво не бих повторила? Мисля, че ще ти бъде полезна, ако успееш да отидеш  Peace

Редактирам за да добавя линк към темата за ЛЛЛ срещите в Пловдив - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=466782.msg14930673#msg14930673

Последна редакция: пт, 14 май 2010, 11:13 от Else

# 703
  • Мнения: 10
 HugElse ,много ти благодаря!На самия вход на градската явно,ще ви намеря.Наистина ще се постарая да дойда-звучи доста полезно!

Последна редакция: пт, 14 май 2010, 12:53 от Лунен сън

# 704
  • Мнения: 731
HugElse ,много ти благодаря!На самия вход на градската явно,ще ви намеря.Наистина ще се постарая да дойда-звучи доста полезно!

Лунен сън, качих карта тук. Зеленият маркер показва мястото на срещата. Мисля, че така най-лесно ще се ориентираш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт