СЛИВЕН - ще чакаме пролетта

  • 30 616
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 672
Благодаря на всички за полезната информация.   bouquet Мислех да не спамя повече темата, но Вие бяхте много мили и отзивчиви. Знам аз от къде да си взема мъж- хубав град, хубави хора.  Heart Eyes Благодарение и на Вас организацията на рождения ден тече с пълна сила.

Катя, тортите ти са страхотни, бих се възползвала с удоволствие от майсторлъка ти и без повод.  Simple Smile

Благодаря Ви отново и много усмивки и хубаво настроение Ви желая!  Hug

# 706
  • Мнения: 2 000
Лиличка, благодаря за милите думи Simple Smile Пък, че сме хубав град, с хубави хора - спор няма  Mr. Green Хайде весел празник ти пожелавам другата седмица. И после да ни разкажеш как е минал  Grinning

# 707
  • Мнения: 10
Лиличка, благодаря за милите думи Simple Smile Пък, че сме хубав град, с хубави хора - спор няма  Mr. Green
Сладурка!Виж колко "пришълци" имате,щеше ли да е така,ако не бяха истина думите ти Laughing
Else още веднъж благодарности!И мерси на другите за търпението да ми обясняват на мен Hug

# 708
  • Мнения: 2 000
Виж колко "пришълци" имате,щеше ли да е така,ако не бяха истина думите ти Laughing

Амиии може да сте се излъгали нещо. Обаче важното е, че не сте избягали с писъци. Все още  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 10
Е щом досега не сме избягали с писъци,значи полоежението е за овладяване Laughing

# 710
  • Сливен
  • Мнения: 208
Здравейте! Мисля, че не съм се включвала в темичката, само от време на време влизам да чета. Кате, наистина си голяма майстор-кулинар, даже мисля да пробвам някои неща.
Имам две момичета - на 6 год. и на 5 мес. Моля ви да ми предложите някой педиатър, от който сте доволни. Каката ни вече 3-ти ден е отпаднала, лежи и личната /която също е педиатър/ изписа суметролим, но го повърна. Няма Т, или други признаци, оплаква се само от болки в корема, но според лекарите /от спешния кабинет/, той е спокоен. Благодаря ви! Темичката живна напоследък /което много ме радва/, но в момента не мога да се включа адекватно.

# 711
  • Мнения: 15 619
ТИHHА, здравей!  Hug
Не мога да перпоръчам педиатър, за съжаление. Защо не се обадиш на личната, то пък днес е Неделя  newsm78...  където й е практиката на личната, нали дават дежурства. Може би трябва да препоръчат преглед при специалист.

# 712
  • Мнения: 42
Специални благодарности на Катето, която ми даде много полезни кулинарни съвети за предстоящият ни втори РД!    bouquet
 
ТИННА, аз съм доволна от д-р Бойка Колева. Много е внимателна и любезна. Дори и в почивни дни ми е преглеждала децата.  Peace
А детето ти все още ли го боли коремче?  Ако му няма нищо друго настоявай да го види и хирург или поне да му пуснат левкоцити. Бързо оздравяване! Simple Smile

# 713
  • Мнения: 2 000
ТИННА, добре дошла. Надявам се вече е добре каката. За какво са го изписали суметролима? То не е ли антибиотик?
rumichka, благодарности приемам след като видим резултата  Laughing

# 714
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 398
ТИHHА  welcome

# 715
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета. Казвайте дата и час за форумска среща или да изчакаме да се оправи времето.

Елсе, в събота ще присъствам със сигурност на кърмаческата среща. Даже подкукуросвам още една бременна мама да дойде с мен.  Hug Даноо само времето да е с нас.  Praynig

Така, ние в петък тръгнахме на почивка към Варна за 14 дни, не знам дали бях споменала за почивката, но че ще отсъствам от града мисля, че споменах. И така... тръгнахме в петък за Варна, в събота бяхме по спещност във варненската окръжна болница, от там дадоха направление за приемане в инфекциозна болница на Боги, а ние на своя глава тръгнахме за Сливен... и така нашета почивка с багажите пълни с хавлии бански усъмнахме в неделя в инфекциозно отделение в Сливен. И така... ние сме си в Сливен, вече сме в къщи, Боги е на АБ инжекции и инхалации. Най- много ми е яд на нашета педка, която 30мин. преди да тръгнем на път, знаейки, че заминаваме на далеч, го прослуша и каза, че нищо му няма!!!!!!!!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Повече няма да коментирам!

С две думи, след преживян двудневен кошмар по пътищата на България, Боги вече е добре!

# 716
  • Мнения: 731
Сиска, ама че кошмар сте преживели Sad Много се радвам, че Боги е по-добре! Дано скоро напълно да се възстанови детето  Praynig Жалко, че така са се развили събитията и се е провалила почивката Sad
За срещата ще се радвам да дойдеш. В другата тема събирам предложения къде да се срещнем на закрито защото въобще няма да е хубаво времето. Не само, че възможността да вали е над 50 % ами и гръмотевични бури вещаят. Така, че ако имаш предложение къде да се видим може да споделиш  Simple Smile

# 717
  • Мнения: 2 000
Ау, Сисе, какво му беше на Боги? Абе то най-важното, че Боги вече е добре, обаче язък за почивката ви. Ама то пък я виж какво студено време стана, тъй че не съжалявай толкова много за морето  Grinning

# 718
  • Мнения: 20
Сиска, ама че кошмар сте преживели Sad Много се радвам, че Боги е по-добре! Дано скоро напълно да се възстанови детето  Praynig Жалко, че така са се развили събитията и се е провалила почивката Sad
За срещата ще се радвам да дойдеш. В другата тема събирам предложения къде да се срещнем на закрито защото въобще няма да е хубаво времето. Не само, че възможността да вали е над 50 % ами и гръмотевични бури вещаят. Така, че ако имаш предложение къде да се видим може да споделиш  Simple Smile

Niamam pritencii. Simple Smile
Ау, Сисе, какво му беше на Боги? Абе то най-важното, че Боги вече е добре, обаче язък за почивката ви. Ама то пък я виж какво студено време стана, тъй че не съжалявай толкова много за морето  Grinning


A be mainata mu i na po4ivkata ama vse pak tova be6e edinstvenata vazmojnost da izlezem ot ejednevieto do drugoto liato eventualno, kogato 6te sme s 2 bebeta  Joy Ina4e nie niama6e tolkova da hodim na plaj, kolkoto na SPA proceduri, mineralni baseini, razhodki po morskata gradina, pose6tenie na Delfinariuma i razni takiva "me4ti" neosy6testveni  Joy Ina4e toj po pytia zapo4na da ka6li, kato pri vsiako izka6liane povra6ta6e i polu4ava6e spazmi. Ne ni pitaite kak sme oceleli do Varna da ne se zadavi. A predi da tragnem go vodihme na lekar, za6toto ima6e leka ka6lica i lek hrip, koito se 4uva6e s prosto uho. Nali ne sam medecinsko lice, ima si deteto doktorka, da be6e kazala, 4e ima hripove, az mislih, 4e e nastinka, za6toto ne e otpadnal, niama T... a be tapa rabota..... A tia vika:"Ooo, niama mu ni6to, zaminavaite, malko e za4erveno garloto, davai mu panadol 3 dena."..............................................
Da sme jivi i zdravi, drugoto e bez zna4enie.

# 719
  • Мнения: 165
Тъй е Сисе дето викаш майната му на почивката и другото ами кофтито е за некадърността и безхаберието на лекарите ни #2gunfireИ това, че ви се е наложило да преживеете толкова неприятни неща особено на тоя дълъг път и ти бремена при това. Sad
ТИHHА, здравей и от мен и добре си дошла  bouquet
За който не ма знае и аз вече съм безработна.Не щат майки с деца #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт