ФИМОЗА III или споделено за кожичката на пениса

  • 166 481
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
Бихте ли споделили колко време продължава самата манипулация и с каква упойка се извършва? Благодаря!

# 661
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 755
Бихте ли споделили колко време продължава самата манипулация и с каква упойка се извършва? Благодаря!

Операцията е кратка, но с пълна упойка.

# 662
  • София
  • Мнения: 3 162
Здравейте , синът ми е на почти 7 годинки.Предстои ни преглед при хирург заради фимозен пръстен.Питането ми е след хирургическата интервенция децата със катетър ли са или могат нормално да пишкат.Благодаря предварително.

Не е задължително при фимозен пръстен да се прави операция. Бих Ви препоръчал първоначално да опитате с крема Дипрозон. Но все пак трябва да преценя каква е ситацията.

# 663
  • Мнения: 1 902
Моят син се оправи точно с този крем

# 664
  • Мнения: 10
Здравейте , синът ми е на почти 7 годинки.Предстои ни преглед при хирург заради фимозен пръстен.Питането ми е след хирургическата интервенция децата със катетър ли са или могат нормално да пишкат.Благодаря предварително.

Не е задължително при фимозен пръстен да се прави операция. Бих Ви препоръчал първоначално да опитате с крема Дипрозон. Но все пак трябва да преценя каква е ситацията.
Благодаря проф.Бранков ,сутрин и вечер ли да мажа с него?Планували сме за 19.06 идване при вас за консултация.Дано да има полза от кремчето.

# 665
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
Бихте ли споделили колко време продължава самата манипулация и с каква упойка се извършва? Благодаря!
Моето дете го взеха в 12.10ч и го върнаха 13.20ч..всичко с подготовката.Като го докараха в стаята вече се събуждаше и беше неадекватен...махаше с ръце и дърпаше системата.Казаха ми понеже е голям,ще го приспят да не се стресира.
При нас крем не помогна 😒 кожичката му изсъхна и стестни буквално за 2-3 седмици..просто изведнъж.Ето упойката
Сестрите се бъзикаха с него,че му направили много готина пишка 🤣

Последна редакция: пн, 08 юни 2020, 00:10 от NaM

# 666
  • София
  • Мнения: 3 162
Благодаря проф.Бранков ,сутрин и вечер ли да мажа с него?Планували сме за 19.06 идване при вас за консултация.Дано да има полза от кремчето.
[/quote]

Мажете го сутрин и вечер, на фин слой. После ще преценим.

# 667
  • Мнения: 977
Здравейте, моят син навършва 16 и сподели, че при ерекция има фамозна пръстен. Като беше малък казахме с кремове и имаше ефект, после го оставихме и така до снощи . Какво бихте ми препоръчали?

# 668
  • София
  • Мнения: 3 162
Тук единствената подходяща процедура е обрязването.

# 669
  • Мнения: 977
Тук единствената подходяща процедура е обрязването.
 за Пловдив към кого мога да се обърна за преглед и консултация?
Също искам да Ви попитам за мнението Ви за операциите с лазер и радиочестоти...

# 670
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
Тук единствената подходяща процедура е обрязването.
 за Пловдив към кого мога да се обърна за преглед и консултация?
Също искам да Ви попитам за мнението Ви за операциите с лазер и радиочестоти...
Моето дете го обрязаха в урологично отделение на Каспела.Аз съм доволна.

# 671
  • Мнения: X
Здравейте, имам един малко по-глупав въпрос по-скоро към проф. Бранков, но ако някой има информация, ще се радвам да сподели-колко време след операция за обрязване може да се посещава басейн с минерална вода? Индивидуално ли е, зависи ли от нещо? Предполагам, че зависи от възстановяването, а и в басейните може да се замърси, но все пак?

# 672
  • София
  • Мнения: 3 162
На 14 ден раните са напълно зарастнали, може спокойно да ходите на басеин.

# 673
  • Мнения: X
На 14 ден раните са напълно зарастнали, може спокойно да ходите на басеин.
Благодаря Ви

# 674
  • Мнения: 4
Здравейте! Имам бебче на 5 месеца. От самото раждане отворчето на пишлето му е много мъничко и като уринира се издува в предната част. Не го пипам изобщо. Личният лекар съветва да го оставя така и с времето щяло да се оправи, но имам притеснения и бих искала да се допитам до вас. Благодарности

Общи условия

Активация на акаунт