Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 645
Здравейте,бих искала да попитам някой сблъсвал ли се е с този проблем...Предстои обрязване на детето ми 3г,поради медицински причини(фимозен пръстен)...Въпросът ми е трудно ли е възтановяването,съвети за по бързо възтановяване и кога детето може пак да си ходи на градинка спокойно.Благодаря!

# 646
сигурни ли сте, че няма друго решение? къде ви насочиха за операция? моят син също беше с пръстен, въобще не можеше да се заголи.
имаше различни мнения: "светилото" каза обрязване; един тип от ИСУЛ, който беше писал даже нАучен труд по темата каза /новите тенденции/ - нека изчакаме да попорасне и проблемът ще се разреши с минимална намеса.
накрая се възпали и отидохме в пирогов, та там го оправиха без операции, без нищо. късмет извадихме.

# 647
  • на пистата
Здравейте,бих искала да попитам някой сблъсвал ли се е с този проблем...Предстои обрязване на детето ми 3г,поради медицински причини(фимозен пръстен)...Въпросът ми е трудно ли е възтановяването,съвети за по бързо възтановяване и кога детето може пак да си ходи на градинка спокойно.Благодаря!
За 4-5 дни се оправи сина ми (на 9г беше).Трудното беше,че го дразнеше бельото,но свикна бързо.

# 648
  • София
....... Но ме гложди, че цялото нещо може да се е получило от пишлето и затова ми е важно да действам правилно. Иска ми се при първа възможност да го доведа при вас на преглед, но ще трябва да организирам и пътуване до София. Ако може пишете ми номер, на който да запазя час за преглед.

Този червен цвят на отвора на главичката е съвсем нормален. Запишете час в Детския център на Токуда на 02 403 4948

# 649
  • София
....
накрая се възпали и отидохме в пирогов, та там го оправиха без операции, без нищо. късмет извадихме.

Наистина с обрязването не трябва да се бърза. Може да се опита третиране с дипрозон. Или да се приложи частична пластика за фимозния пръстен, без да се обрязва.

# 650
не трябва да се бърза, но се прави /на всички е ясно защо/. сигурна съм, че доц. Кюркчиева е на същото мнение, макар категорично да заяви, че това е единственото лечение в нашия случай. че и спешно било, а синът ми нямаше 2 г. срамота.

Общи условия

Активация на акаунт