Незабравима(unutulmaz)-тема- 5

  • 45 344
  • 790
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 0
току що ги дадоха ще е много интересно
Но не дадоха много. Тиа сцени ги видяхме на снимки вече. С изключение на удара в "красивото " личице на Бурак.
на мен и това ми стига поне разбрах че харун е избрал каточели мелда
Аз докато не видя не вярвам.

# 751
  • Мнения: 0
супер тая змия мелда постигна това което искаше ама като гледах треилара много се зарадвах като видях физиономията на мелада и харун

# 752
# 753
  • Мнения: 2












току що ги дадоха ще е много интересно
Но не дадоха много. Тиа сцени ги видяхме на снимки вече. С изключение на удара в "красивото " личице на Бурак.
на мен и това ми стига поне разбрах че харун е избрал каточели мелда










еееееееееее това трябва да си супер ИЗРОД да излъжеш , че си бременна само и само да не е с Еда , която чака неговота дете.

# 754
  • Мнения: 1 475
А кой е човека,който заплашва Харун??- много ми е любопитно, знае ли някой

не е ли Бату

Аз се колебаех между него или Бурак! А дали наистина Бату е човека-глас от телефона и защо ще  го прави??

А вие къде го гледате филма,че сте толкова напред с материала- искам и аз да гледам?

# 755
  • Мнения: 115
еми така и така бебетата са от един баща поне да си живеят заедно в една къща  Laughing Laughing Laughing

# 756
  • Мнения: 0
момичета я някоя която е по добре със роднинските връзки ми изясни децата на мелда и еда какви ще се падат едно на др братовчеди или братче и сестричка как ще си викат

# 757
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ама найстина ли ще остане с Мелда...??? ooooh! ooooh! ooooh!
Уфффффф как ме е яд че не изчаках трейлъра ...мислех си че няма да го дадат. #Cussing out
Това ли ще е последния епизод.? Ако е така и тоз остане с Мелда нема да гледам повече. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Егати кадайфите станаха. Crossing Arms

# 758
  • Мнения: 2
Момичета отидохме на 51стр.

# 759
  • Мнения: 2
Аз не вярвам, че е избрал Мелда. Мисля си Феяз го е накарал да я извика и така. Но ще има май още серийки.

# 760
  • Мнения: 0
Да  ви кажа и на мен ми направи удоволствие ,като им видях физиономиите (Харун и Мелда),като разбраха че въпросният брат е Толга, а жърха на сладоледа е Еда .  А някой може ли да ми каже дали Феяс знае ,че жената ,с която се среща Харун е Еда ? newsm78

# 761
  • Мнения: 0
пускам ще редактирам във движение

# 762
  • Мнения: 0
да ама ако мелда не е бремена ако лъже като доиде време да ражда от къде ще вземе бебе ще си купи ли и те ще ми говорят за морал наи нееморалния в целия филм е мелда а и феяз не е цвете иначе се за чест ми говори

# 763
  • Мнения: 0
 ааааааааааа не стига как така ще избере мелда не мога да повярвам хару толкова да ме разочерова кво ше прави незнам ама накрая да отива при еда, просто искам приказка с хубав край не накрая като в мелодията да свършва с гадости

# 764
  • Мнения: 115

еееееееееее това трябва да си супер ИЗРОД да излъжеш , че си бременна само и само да не е с Еда , която чака неговота дете.
сега ве4е си отговаря ме на въпроса Мелда би ли направила същата жертва като Еда - НЕЕЕЕЕЕ тая е абсолютен егоист #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт