МАЙчето на топло под юргана чака пролетта със мама! (41)

  • 31 794
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 147
mmagyca, щом докторите не са казали, че е опасно, значи ще си чакате стотинката сама да излезе. Добре, че не е по-страшно. Hug
Мамче, да те ожали човек без свекървичка, как ще деяниш Joy Дано скоро не й мине и ви остави въздух.

На мен много ми се иска да мога да пусна Бояна на ясла. Дано догодина ни огрее. Липсва й много контакт с деца. Загледах онзи ден пак частните - ей така - да си разглеждам. Преди няколко месеца като разглеждах бяха по около 400 лв най-ниската такса. Отедлна заплата за там ще ми трябва. А сега като разглеждах #Crazy #Crazy #CrazyЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ 500, 600, 700 лв такси. Откачена работа!!! ooooh! Бях се зачудила, ако успея да склоня в някоя частна за половин ден поне или три пъти седмично да водя Бояна, когато съм на работа. Ама при тия таски и за час на ден не мога да си помисля. Каквое това чудо бе Shocked Shocked Shocked Аз ли не съм наред? Та си оставам с надеждите догодина някъде да ни приемат. С липсата на места обаче, как ще стане не знам - то е като печалба от тотото Confused. Ако пък си нямахме баба просто не ми го побира главата, какво щяхме да правим.

# 61
  • Мнения: 559
Дааа, лоша работа с яслите  Rolling Eyes А записването за ясла целогодишно ли е или само в определен период? През есента Алекс ще е на две и половина. За ясла ли ще е или направо за детска?

# 62
  • София
  • Мнения: 39 933
Вики, зависи. По принцип в ясла са до 3годишна възраст. Дияна посещаваше ОДЗ. Записах я на 2,8г. Мислех, че ще я запишат в 1ва група на градината, но я записаха във 2ра гр. на яслата.

# 63
  • Мнения: 84
Здравейте момичета.



Не съм чела скоро,покрай моите "занимания" с тате,Ивет.....

Тате вече го изписаха от болницата,пие лекарства в къщи и е 30 дни болнични.
Много ми помага,занимава се с Ивет,сутрин и следобяд я водиме на ясла,дава ми идеи за готвене,(не ми тежи да сготвя,но да го измисля какво да бъде е страшна мъка,всеки ти казва да е нещо,което не сме яли скоро),та това е около таткото ми.

Ивет ходи 1 месец на ясла...... Party сдоби се със сополи отново и веднага я "удари"и в ушите.......има сега възпаление,дано да й мине скоро,че да отиваме в квартирата да почистваме.

Все пак наехме оная дупка........колкото повече влизам вътре,толкова по-ми харесва,дори и така  Mr. Green Все си представям как ще си го направиме........само времето нещо не ни стига.
Мъжо е командировка и нещо има застой в развитието.

ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ......
СЛУЧАЙЙЙНО НЯКОЙ ДА ИМА ЗА ИЗХВЪРЛЯНЕ ДЮШЕЦИ?


Ние когато поръчахме патраците директно на буклука ги метнахме........

Ако ви предстои нещо подобно или имате в мЪЗЪта,моля пишете ми.

Та това е от нас

# 64
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 785
Здравейте!
Ончето ни почерпи с кафе,но аз съм на чай че всички у на с сме сополиви.То като живеят много хора на едно място и един да се разболее хваща всички.Ели уж се беше пооправила,но от вчера сополите се завърнаха,че този път и мен не подминаха.Пръскам и морска вода,но няма ефект.Вие какво правите в такъв случай?

# 65
  • Мнения: 84
Здравейте!
Ончето ни почерпи с кафе,но аз съм на чай че всички у на с сме сополиви.То като живеят много хора на едно място и един да се разболее хваща всички.Ели уж се беше пооправила,но от вчера сополите се завърнаха,че този път и мен не подминаха.Пръскам и морска вода,но няма ефект.Вие какво правите в такъв случай?

Пръскам и аз морска вода,капя капки.........но докато не се извъртите всички няма оправия.....промивай много носа,да не засегне ушите както при нас,наблюдавай й гърлото.За гърло давам АНГИНХИЛ -хомеопатично....

# 66
  • Мнения: 2
Здравейте мили майчета.Нас със сигурност не ни помните,включих се веднъж два,но пък за сметка на това не ви изпускам.Моника също е в периода с НЕ-то ,а също и в момента мн усилено се мъчи да се храни сама.Направо едвам се устисквам да издържа на гледката с изцапаните дрехи и всичко изтичащо по пода  Mr. Greenно съм чувала че не ги ли оставим сега сами да се научат после ще зяпат като гарджета до късна възраст.Станала е мн инатлива и своенравна-бебешки пубертет ли е незнам..на моменти е нетърпима #Cussing outИсках и  аз да споделя за нейната кофти реакция от реимунизацията на Пентаксима.Имах неблагоразуемието след дълго отлагане да й я сложим в деня-петък, което  беше много тъпо от моя страна.Спа мн неспокойно цялата нощ проплакваше на сутринта ми направи впечатление че ръката й  на мястото на убождането й мн червена и топла???До вечерта ръката й стана почти двойна,мн твърда  ,тъмночервена и гореща...Вдигна и темп до 38.5 ми позволи да я измеря Мони???направо се ошашках...звънях на док каза че не може да е от ваксината (досега не е чувал за такава реакция)според него е реакция от самото убождане...Ta в понеделник докато се наканим да отидем в ДКЦ и почна да спада?Какво беше тва чудо? newsm78
Сега да споделя нещо хубаво ние решихме че на Монката ще й е скучно да расте сама(пък и аз таз год живот и здраве правя 35г и няма за кога да се отлага)и  решихме да се увеличим с още 1 член  WinkОще не знаем пола,надявам се тази седмица да се види. Simple Smile
Искам да помоля мамите от София които ползват градския транспорт да ми помогнат -как да стигна от ЦГара до жк Красно село -пазара.Предполагам ,че ще трябва да се прикача някъде? newsm78Там съм се записала за Фетална морфология при доц .Томова.Ако искате драснете на лични -да не спамим темата.Благодаря предварително  bouquet

# 67
  • Мнения: 369
Здравейте!
Онче, радвам се че баща ти се подобрява!
jana_pl, каква хубава новина! Лека бременност докрая!
Ние днес водихме Криси на Витоша и падна голяма игра на снега.Много му хареса да го пързаляме и така се измори, че както се качихме в колата и заспа.Откара 4 часа сън.Много ме е яд, че забравих апарата да го наснимам.

# 68
  • Мнения: 147
Jana, живи и здрави да сте. Лека бременност. За градски транспорт - погледни в сайта на СКГТ. Вече не се казва така, но като напишеш СКГТ ти излиза сайта с новото име. Там потърси маршрут, посока или нещо подобно и ще ти излязат вариантите с прекачвания и всичко.

# 69
  • Мнения: 84
Jana,честито и от мен.
Леко бременеене,
незнаеш пола още,а имаш ли предпочитания и вътрешни усещания какво ще е

# 70
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 785
Привет!
Тук при нас е като в бяла приказка,много е хубаво и вали ли вали.Само се чудя дали да изведа Ели че с тази хрема незнам как ще реагира.
Тъй като днес пиша първа исакм да споделя с вас  сутрешното си кафе

# 71
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Привет!  Hug
Жана, честито и от мен! Лека бременност и всичко най-хубаво!   Hug

nikolaeva, мерси за кафенцето - много интересно  Simple Smile.

И моите каки излизаха вчера на снега и направиха 5 снежни човечета - тати, мама, Софи, Биби, Ели  Simple Smile.

Поздрави и целувки от нас!  Hug

# 72
  • Мнения: 559
goris, вече излизате с бебето! Супер  Grinning Ти до кога кърми Биби?

# 73
  • Мнения: 85
Хай, майчета, с този ГНУСЕН фейсбук, не ми остава време да чукна тук два реда!
Моля за извинение!

Дианачар, ти ли пишеше за яслите?

Ако да само да ти кажа, че нямаш никакъв шанс, аз записах ЕМА в над 10 броя ясли и градини в квартала, и никъде не стана, накрая я пуснах на частна такава в Бели брези, на скромната сума от 420 лв. без храната на месец, храната е още 4.00 на ден. Яслата е фантастична, но ... скъпа.

Сега се събираме 5-6 ентусиастки и правим такава както си трябва, с всичките им там задължителни ХЕИ, пожарни и прочие изисквания!!!

ОБЕЩАВАМ като шефка на групата - възможно най - НИСКИ такси и максимално дълго работно време!!!

# 74
  • Мнения: 209
Танче да ти е жива и здрава рожденничката!!!!!Много радост да ви носи!!! И да расте красива и разумна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт