Изгубени години(Kaybolan yillar) ТЕМА 18

  • 25 499
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Зизу, благодаря че се грижиш за нас  newsm51 newsm51 newsm51

За анкетата - аз ше му скъсам шортите и после ви го пращам опакован в колет, омотан с панделка и без шорти, щот няма смисъл пак да се бори някоя от вас да му ги къса  hahaha  hahaha  hahaha

А помежду другото, Тити, я ако зачезна за 2-3 дни да знайш, че не съм зачезнала с Божеството - просто ходя на лекции  ooooh!

# 16
  • Мнения: 1
Тити , много ми хареса идеята за Форт Бояр .....  newsm62

Ама честно казано, то моят квартал си е малко като Форта - веднъж влязъл, ако не си живял тука от 10 год минимум, няма измъкване ....
Така че , ако Сару ми почука на вратата вероятно ще е в паника, защото се е изгубил.....
Мисля да се възползвам и да гълтам ключа, бравата ако трябва да зазидам вратата , каквото се наложи...

# 17
  • Мнения: 930
хайде и аз тук Embarassed днес ще гледа 30 епизод Peace

# 18
  • Мнения: 3
Сетих се нещо...ако Снежинка гласува...мога да се обзаложа, че ще избере отговор "Ще го поканя на чай". Joy Joy Joy
тАКА ще могат да се опознаят духовно... hahaha hahaha hahaha

Снежинкееее...този отговор съм го сложила СПЕЦИАЛНО аз тебе. bowuu
Позна. Grinning

# 19
  • Мнения: 0
Добър ден!
Желая Ви усмихнат ден! newsm51 smile3525  love001

# 20
  • Мнения: 0
Защо нищо не споменават по техните телевизии за него? newsm78 newsm78
Вчера хванах съседката да гледаме техните клюкарски предавания тя да превежда ,но нямаше нищо. newsm78 newsm78

# 21
  • Мнения: 1
Защо нищо не споменават по техните телевизии за него? newsm78 newsm78
Вчера хванах съседката да гледаме техните клюкарски предавания тя да превежда ,но нямаше нищо. newsm78 newsm78

Охх и аз имам един източник на изформация за техните клюки ,ама нищоооо.... Може да си е патил от такива като нас дето гълтат ключа зад гърба му и му късат вратните кабели...  hahaha hahaha hahaha

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Хайде и от мене "Добър ден"!
Нека е от слънце озарен!
Не забравихте за ТУК  нали!!!
Че момчето трябва да се подкрепи!!!
  bouquet

# 23
  • Мнения: 1
Една блиц -анкета , провокирана от разнообразната визия на Йешим във филмчето ни:

Коя от визиите и ви харесва повече, може да ги подредите или просто да посочите номер на снимки :

N1 :

N2 :

N3 :

N4 :

N5 :

N6 :

Снимки от различни периоди във филма  Hug
  bouquet Дано ви харесва анкетката ми  Hug

# 24
  • Мнения: 3
Добър ден  Hug

Анкетата е много добра   bouquet

На мен ми харесва на N5, защото е усмихната и не се виждат изписани на лицето й грижите и проблемите, които я съпътстват през по-голямата част от филма

# 25
  • Мнения: 0
Харесва ми номер 5 много е готина там  love001.
Сару защо не се влюби в нея, бяха хубава двойка? newsm78

# 26
  • Мнения: 930
харесва ми как изглежда на снимки номер 3,5,6 Peace

# 27
  • Мнения: 1

Сару защо не се влюби в нея, бяха хубава двойка? newsm78

Честно казано Дианка не може да и стъпи на малкия пръст на Йешим  newsm78, освен едните големи ..... 
 ''терлиЦИ'' не знам какво друго има  newsm78

# 28
  • Мнения: 3
Те тея "терлици" едва ли ще го задържат за дълго Сару  Mr. Green особено ако главаната й свръзка е 1/5 от тях

# 29
  • Мнения: 263
Аз като една луда фенка, пак гледам филма отначало, до 27 серия съм, мисля...вече ги омотах тотал ooooh! На компа ми няма нищо друго освен филма (нямам място за друго) мъжо ме е обявил за луда и да ода да се прегледам, толко време след края на филма аз още съм в него Mr. Green Joy

Тонка... няма снимка на Йешимката с карето, след като се върнаха от Американско с Алито, тогаз' най ми харесва....нещо проскубана ми се види перуката и,,,ма в края на филама много добре беше с причоската Naughty
А от снимките дето си ги изредила май на номер 5 Thinking
За анкетата да не пропусна да се отчета.....късам шорти и секви скафандри (оставям го с обувките като за начало ...да не го стресирам мноо...трябва да има нещо познато  край себе си  Mr. Green) и после ви звънкам по ред....някъде требе да има списък Thinking Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт