Изгубени години(Kaybolan yillar) ТЕМА 18

  • 25 494
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чилиии...... smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 31
  • Мнения: 0
Чили не си само ти аз вече 6 път го гледам сериала.Да ви кажа този сериал ми най- харесва като цяло. newsm08  love001
Мъжо ми казва "КАКВО НАМИРАШ В ТОЗИ АЗ НЕМОГА ДА ГО ДИШАМ"и прави фасони.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 973
За мини-блиц-анкетата- СУПЕР като идея !!!!!!  bouquet     
за мен снимка № 1
 newsm78 И аз нали още не съм гласувала щото тука умувам  как Thinking та си мислех:
Снежинка писа "Позна!", демек ще го покани на чай. Хитро!!! Май и аз на това ще взема да се спра, нищо че Кметицата каза, че отговора бил за Снежито! Защо? Да поразсъждаваме:
ми всички останали тактики ще вземат да го уплашат! Светнах се аз как се беше намръщил като ми видя  newsm78 /пфу, дали изобщо ги е видял/ голите рамена!!! Ще вземе да направи оная страшна физиономия дето предвещава ваденето на пищови от разни джобове- пък и на живо, ама хич не му я харесвам тая физиомутра дето я прави бе  newsm78!!! Пък и дори и да влезе ще вземе да се цупи като тогава и да си говорим с едносрични думички! Неееее! Май  ще го поканя на чай да го прилъжа, пък после ще градим тактиката за по-нататък! За сега това измислих, ама ще помисля още малко!  newsm78 newsm78

# 33
  • Мнения: 165
........Неееее! Май  ще го поканя на чай да го прилъжа, пък после ще градим тактиката за по-нататък! За сега това измислих, ама ще помисля още малко!  newsm78 newsm78
Аз гласувах с гълтането на ключа, но май си права, че с чая е по-хитро. newsm12
Мъжо ми казва "КАКВО НАМИРАШ В ТОЗИ АЗ НЕМОГА ДА ГО ДИШАМ"и прави фасони.
Моичкият пък го харесва... newsm03

# 34
  • Мнения: 1
Вани - на мъж ти ще му учредим медал и почетен знак от нашия фен- клуб !  smile3501 smile3525

Моят Есмер като чуе ,че гледам за Есмер и прихва да се смее и все пита : Кой е син на доведения баща на третата сестра от втория брак ..... ЕЕЕ, много ме ядосва като вземе да се базика .... smile3515 smile3516
 Ама като гледах първите серии с Бахар веднага "наостри поглед" ..... newsm12 smile3516

Бризче, Снежинке , браво за идеята и тактиката !
 smile3525 smile3501
Как не се сетих да приложа и аз тактика стил Мелек - напивам го (с чай в случая) и после : "Вземи ме ,вече съм твоя "  newsm62 moresmile

# 35
  • Мнения: 3
По принцип някои хора обичат да се преструват на невинни. Whistling

# 36
  • Мнения: 23
По принцип някои хора обичат да се преструват на невинни. Whistling
кого визираш,Снежке,че нещо не разбрах newsm78 newsm78 newsm78

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 973
По принцип някои хора обичат да се преструват на невинни. Whistling

И аз нещо май не разбрах!  newsm78  Кого визираш,  Снежи, ти и аз ли сме невинни ?  newsm03 или се правим на такива  newsm47

# 38
  • Мнения: 3
Нямам никого в предвид. Говоря по принцип.

# 39
  • Мнения: 0
Добро утро мили момичета! newsm51 newsm51 newsm51

# 40
  • Мнения: 20 795
Добро утро!

# 41
  • Мнения: 165
Добро утро!
Опа, Вени ти май тренираш вече с поднасянето на чая. Grinning Накрая май всички ще си поправим отговора с канене на чай, че това най-добре ще подейства.... Joy Joy Joy Ама тя Снежинка си знаеше... Laughing
Тони, поне един мъж да си признае, че Сару е страхотен талант. Wink

# 42
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тръдъдъдъдъдъмммммм...ето, влизам с тресък в целия си блясък! Party
Благодаря за аплодисментите...немаше нужда.... bowuu bowuu bowuu bowuu
Как сте дами в този мразовит ден....??? Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 20 795
Точно така Вани, тренирам с чая  hahaha hahaha hahaha Аз не обичам, ама ако Сару го предпочита, започвам да пия.  Joy Joy Joy Като се замислих, Бризка е абсолютно права. Ако веднага пристъпим към скачане на вратните кабели и късане на шорти, най-вероятно Сару ще реагира така



Та значи планът е следния: Сару чука на вратата. Хващам го за хубавите ръце. Каня го на чай и пишмание. Докато той нагъва сладкото, гълтам ключа. Следва кратко духовно опознаване, по време на което незабелязано наливам в чая ром, коняк, уиски ... някви неща /Зизу  Hug/. Защото той май само опиянен позволява да му се съблече ризата  smile3532 smile3532. И пооооосле  smile3508 smile3508 в тоалетната, до тоалетната, пред тоалетната ... smile3532 smile3532 smile3532

# 44
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тцтцтцтцтцтцтц,....Вениииииииии...ти ме изуми... Shocked
Ама аз имам един БИР куесчън... Naughty...Декя че е кметицата през това време...докато ТИ...най подмолно друсаш и опиянчваш Божеството... newsm78
Но,...както се казва...ако пък имаш тоз късмет...тупай си капата у земята...и БЕРЕКЕТ ВЕРСИН.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт