Bioderma

  • 42 897
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
mama galka23  благодаря ти много  Hug. Отказа ме.

# 46
  • Мнения: 6 713
И двете марки са добри, но аз бих заложила на Авене. Биодерма ползвах за кратко, но някак Авен е най-мек и щадящ, от доста други скъпи кремове ме е щипало лицето - виши например за нищо не света няма да ползвам повече. Naughty

# 47
  • Мнения: 412
имате ли впечатление от ФОТОД-М АНТИЕЙДЖ SPF 30, за съжаление нямаха мостри в аптеките в които проверих, как е като консистенция, много ли е плътен  newsm78
http://www.framar.bg/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC% … -pid30003938.html
колебая се между него и един на галеник с 50 фактор  Peace, на галеник даже е по евтин, но конкретно никъде не пишеше антиейдж

# 48
  • Мнения: 1 236
имате ли впечатление от ФОТОД-М АНТИЕЙДЖ SPF 30, за съжаление нямаха мостри в аптеките в които проверих, как е като консистенция, много ли е плътен  newsm78
http://www.framar.bg/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC% … -pid30003938.html
колебая се между него и един на галеник с 50 фактор  Peace, на галеник даже е по евтин, но конкретно никъде не пишеше антиейдж
Някой беше споменал май,4е е мазни4ък,ина4е и аз съм го загледала заради анти ейдж ефекта ThinkingА кой на Галеник си харесала?

# 49
  • Мнения: 351
имате ли впечатление от ФОТОД-М АНТИЕЙДЖ SPF 30, за съжаление нямаха мостри в аптеките в които проверих, как е като консистенция, много ли е плътен  newsm78
http://www.framar.bg/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC% … -pid30003938.html
колебая се между него и един на галеник с 50 фактор  Peace, на галеник даже е по евтин, но конкретно никъде не пишеше антиейдж
Аз го ползвах миналото лято. Предпази ме добре, много е лек, като емулсия е. Отдолу слагам винаги друг крем или серум, не натоварва кожата изобщо. Моя беше в старата оранжева опаковка, но мисля, че няма разлика като консистенция с новите.

# 50
  • Мнения: 412
dilandii ето този, препоръчаха ми го консултантките от аптеката: http://www.galenic.com/uk/soins/produitSolaires1.php?id=02, в бг сайт не можах да открия линк, но конкретно не е споменато че има антиейдж, предполага се, че щом предпазва добре от слънцето, то предотварява стареене на кожата, която предизвикват слънчевите лъчи

XS това е хубаво, че не е тежък крема, благодаря за отговора  Peace а защо и друг крем слагаш, не е ли достатъчно само с него

# 51
  • Мнения: 351
XS това е хубаво, че не е тежък крема, благодаря за отговора  Peace а защо и друг крем слагаш, не е ли достатъчно само с него
Винаги слагам първо друг серум или хидратиращ крем защото кожата ми е дехидратирана и не я чувствам добре само със слънцезащитен - не е достатъчно овлажнена и подхранена. Но това си зависи от самата кожа, всеки преценява съобразно това.

# 52
  • Мнения: 49
Ползвала съм серията Себиум и съм доволна. Особено без мицеларния разтвор не оставам. Също и хидратиращата е много хубава.

# 53
  • Мнения: 1
Здравейте, относно Биодерма . . . Искам да попитам при слабо излагане на слънчева светлина и ползването на продуктите им със SPF 50, каква е вероятността да получа дори и най-лек тен?

# 54
  • Мнения: 2 898
В момента ползвам мостра на тониращия крем 50+. Засега съм доволна. някой използвал ли го е?

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте, относно Биодерма . . . Искам да попитам при слабо излагане на слънчева светлина и ползването на продуктите им със SPF 50, каква е вероятността да получа дори и най-лек тен?
Аз ходя почти целогодишно с 50+, защото имам слънчева алергия - досега тен не съм хващала, все така млечно бяла съм си  Laughing

# 56
  • Мнения: 49
Здравейте, относно Биодерма . . . Искам да попитам при слабо излагане на слънчева светлина и ползването на продуктите им със SPF 50, каква е вероятността да получа дори и най-лек тен?

Никаква  Laughing Ще си останеш бяла.

В момента ползвам мостра на тониращия крем 50+. Засега съм доволна. някой използвал ли го е?

Покривен ли е и матира ли?

# 57
  • Мнения: 2
В момента ползвам мостра на тониращия крем 50+. Засега съм доволна. някой използвал ли го е?
Аз също използвах тестерче, леко ми лъщеше лицето от него, въпреки, че съм със суха кожа.Покрива доста добре, но не съм излизала с него и не съм го матирала с пудра, може да се загуби неприятния ефект.

# 58
  • Мнения: 3
В момента ползвам мостра на тониращия крем 50+. Засега съм доволна. някой използвал ли го е?

Миналото лято бях с него и ми хареса. Малко е мазен, но аз преди него слагах крем и база за грим, а и кожата ми тагава не беше така суха като сега. И не е вярно, че не се схаща тен с такъв висок фактор- азз получих страхотен тен, а дорr не съм си пекла лицето кой знае колко.
На Биодерма ползвах и слънцезащитния спрей в оранжева опаковка, той също ми хареса- хубаво се размазва, не побелява и мирише приятно. Имах супер тен с него, въпреки че е със сравнително висок фактор- 30.
За суха кожа препоръчвам ексфолианта от серията Hidrabio- страхотен е! За първи път след измиване на лицето, кожата ми не е опъната и скърцаща.  Ако някой знае за измиващ гел на Биодерма за суха кожа, моля да сподели, понеже не съм попадала на такъв досега, а искам да сменя този на Авен, че ми изсушава доста.

# 59
  • Мнения: 3
Тонираният крем с фактор 50 не матира изобщо, така че за мазна кожа не е подходящ. Доста е тежък и аз не бих го ползвала за градски условия, само за плаж Peace

Общи условия

Активация на акаунт