Дрехи Carter's

  • 7 245
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 777
Благодаря за отговорите, явно още не се внасят официално в БГ.

Не само ОЩЕ ами няма и да се  Laughing
А магазин "Рошко" по каква линия се сдобива с тези дрехи?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 481
Благодаря за отговорите, явно още не се внасят официално в БГ.

Не само ОЩЕ ами няма и да се  Laughing
А магазин "Рошко" по каква линия се сдобива с тези дрехи?

"сдобиваШЕ СЕ"

истината е, че сме правили запитване, но ........... отговорът беше показателен - никакъв шанс да се внасят официално

# 17
  • Варна
  • Мнения: 777
Жалко...

# 18
  • Мнения: 156
жалко да както и за един куп други американски продукти.
но условията са такива в бг и нормативните изисквания така че няма да има 100 % легален внос Simple Smile).
а продуктите които се предлагат тук или са случайно попаднали или в повечето случай са менте.

# 19
  • Мнения: 0
Мисля че проблема не е в нормативните изисквания на БГ, а във фирмената политика на американски производители като Carter's и на Европейските изисквания за качество.  За тях американският пазар е достатъчно голям, а изискванията на ЕС вдигат себестойността на продуктите и те стават непродаваеми.  Друг е въпроса че точно в България тези изисквания не се спазват абсолютно точно и е доста лесно да се внасят американски стоки, единственият проблем е да се намери дистрибутор с САЩ на желаният продукт.

# 20
  • Мнения: 32
Вчера ходих до магазин Бокал, който е при Кристал. Няма такива застреляни продавачки, които ги мързеше да гледат и незнаеха какво имат. Попитах ги директно за дрехи на Картърс били нямали. Казах да ми покажат бодита с къс ръкав, исках да взема нещо по- лятно вече, еми едното веднага го познах на Картърс, после разглеждах суичъри с долнище и си харесах един комплект, помолих да ми го покаже, еми и той на Картърс. Така че само трябва да си ги търси човек.

# 21
  • Мнения: 76
Някой знае ли къде в София се продават дрехи на марката Carter's?

Гери, ако все още те интересуват дрехи на Carter's видях такива в едно магазинче ,което се намира в Метро (до Божурище) имаше доста дрешки продавачката каза че очакват и нова колекция тази седмица.Дано съм ти била полезна   Simple Smile

# 22
  • Мнения: 82
И аз се интересувам от тази марка. Има ли някой по-актуална информация къде може да се намерят? Благодаря:)

# 23
  • София
  • Мнения: 44 394
аз съм виждала разни единични бройки по магазинчета където продават ишлемета...

но общо взето...не са лоши дрешките, но не са и кой знае какво, чек да си струват такова издирване, не са кой знае какво повече от НМ, Фикс, Овиез и подобни детски...

иначе би могло и с доставка през http://www.buynowfromusa.com/3/340/Drehi-Carter%27s.htm например...въпреки, че мн се оскъпява и за мен не си струва никак.

# 24
  • Мнения: 82
Благодаря за отговора и линка:)
Наистина не са толкова безценни, че да се поръчват:) Но не са лоши и ако ги има някъде бих проеврявала. От време на време имат доста добри попадения  - за бодитата имам предвид;) newsm10

Общи условия

Активация на акаунт