ЯНУАРЧЕТО навърши три с приятели и весели игри!

  • 24 718
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 913
Здравейте мами, да ви питам вие правихте ли на вашите деца кръвни изследвания,че на нас днес ни даде направление личната и каза,че щом детето направи 3 години са задължителни тези изследвания ThinkingИначе аз отново съм болничен цялото ни семейство е повалено от някакъв вирус свързан с повръщане,разстройство и всякакви такива екстри  Tired

# 31
  • София
  • Мнения: 6 803
Сту, Цецони още не се е опъпил.  Grinning Но...и това ще стане. Според мен няма да го подмине, дано по-леко го изкара поне.

# 32
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ние пускахме на Миша кръв и урина. Утре като мерим Габчо ще питам за резултатите.
Ще питам начи педката за бронховаксона, дано не ме нарита, че давам Crazy

# 33
  • Мнения: 4 111
Манана  Hug

Сърдечно благодаря на всички вас за поздравите и пожеланията!!!  Heart Eyes Hug
И за наздравиците  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 1 043
Леле Манана голям кошмар това  Confused Дано по-бързо се оправите. Не знаех, че варицелата може да се кара толкова тежко  Rolling Eyes
И на нас ни дадоха бележка за кръв (урина няма да ни взимат, не разбрах защо), обаче аз вече две седмици забравям за това. Добре, че ме подсетихте.

# 35
  • Мнения: 3 405
Здравейте мами, да ви питам вие правихте ли на вашите деца кръвни изследвания,че на нас днес ни даде направление личната и каза,че щом детето направи 3 години са задължителни тези изследвания Thinking

И на нас ни дадоха направление за кръв и урина. Другата седмица ще пуснем изследвания.
Да оздравявате бързо!

Последна редакция: пн, 01 фев 2010, 18:47 от Анджелина

# 36
  • Мнения: 471
Оффффф, а аз не съм водила детето на консултация не знам от кога............само по телефон се лекуваме..........ама да чукам на дърво де.........да не се налага, та нямам бележка, ама ще питам.
Днес съм ужасно сдухана /ако стиснете едни палци, макар и не за мене ще съм ви много благодарна/
Винцето води ли до кръвообразуване?/сериозно питам/
Ман Hug Hugдръж се Hug Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 3 099
Лилито, дано не е това, за което си мисля - стискам палци и сок от червено цвекло е отговорът на въпроса ти!  Praynig Hug

Мананкеееей, егати и серията!  Crazy Какво да ти кажа... наздраве и да минава!  Hug Поне не си на работа... (баси и утехата, знам Confused)

# 38
  • Мнения: 471
Лилито, дано не е това, за което си мисля - стискам палци и сок от червено цвекло е отговорът на въпроса ти!  Praynig Hug

Това е мацко ама дано мине само че............................айде да не скапвам вечерта, че вече се и понапих

# 39
  • Русе
  • Мнения: 633
Манана  Hug за Весони, бързо да се възстановява!

ЛилитаPraynig  Hug

Аз пък незнаех, че трябва да правим изследвания на 3  Blush Бронховаксом съм давала 2 пъти - курса на приемане беше 3 месеца по 10 дни  Peace

# 40
  • Мнения: 7 420
Не знаех, че варицелата може да се кара толкова тежко  Rolling Eyes

 Явно някой път се кара по-тежко.Сещам се,как я караше Дани на Клеми преди време...... Confused

# 41
  • Мнения: 678
Зверовете заспаха, а аз съм на ръба на нервна криза. Цял ден духам  Twisted Evil - по тръб, корем, език  ooooh! Следва рев - има сополллллллл, след това е защо стискаш - боли мееееееее, искам вода, ама от голямото шише  Crazy
Цецонката имаше 37,6 следобяда, та очаквам включване и от него - само не смея да си пожелая каквото и да е.
Сор, че се изсипвам така, ама ми идва множко напоследък ...

# 42
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честит рожден ден на патерица на всички мъничета, имали повод да празнъуват последната седмица!

МананаHug. Каквото и да кажа едва ли би облекчило положението при вас.

# 43
  • Мнения: 7 420
     Добро утро!
     Манана,"изсипвай" се спокойно! Hug Знаеш,тук сме се събрали и за да се подкрепяме,освен за да се хилим заедно.
     Как сте днес?

     Тази нощ много гадно изпуснах нервите в/у Алекс.Той не искаше да спи (нещо не е много здрав),и ме караше да стоя с него,но ако се опитвах да седна или да се завия с нещо ,да не ми е студено,почваше да протестира с рев!Искаше да съм права,да съм го гушнала и да го разнасям от стая към стая......
     Та в един момент не издържах му се разкрещях диво,че и аз съм човек,че на мен ми е студено,че ме боли кръста и т.н..От което той още повече се разплака.
     После му се извиних, стана ми страшно гузно и ме държи още досега.... Cry

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 10:26 от Селма

# 44
  • Мнения: 678
Здравейте дами   Hug
При нас положението, като че е малко по-добро  smile3505 ПОне пъпките вече завяхват и не изглеждат толкова страшни. Днес сме на преглед при педи за кашлицата - дано гърдите да са му чисти, макар че пак повърна сутринта от кашлицата.
И по повод на това, че малко ми проблесна да запитам "Ще празнуваме ли три години заедно на януарската дружина"? Бихме могли примерно да вземем и татковците, които съм сигурна, че се познават на групички, или задочно помежду си  Wink Моето дете от другата седмиця няма да е заразно болно, та много бих се радвала да сеорганизираме отново  Hug

Общи условия

Активация на акаунт