ЯНУАРЧЕТО навърши три с приятели и весели игри!

  • 24 757
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 301
И аз крещях сутринта! Ми, и моите нерви не са от желязо.

Но влизам за друго! Много съм шастлива и исках да споделя с вас.
Тази нощ моята приятелка стана горда мама на малката принцеса Теодора!


Почерпете се за тяхно здраве

# 61
# 62
  • Мнения: 244
Селма, наистина, не се тревожи, при теб това е рядкост, клонящо към никога! Иначе как си, става ли ти лошо, има ли разлика от предишната?

# 63
  • Мнения: 7 424
  Благодаря ви за подкрепата! Hug
  Не ми е рядкост да повишавам или втвърдявам тона,но крещенето е друго нещо..... Rolling Eyes
  Нищо,ще си правя изводи и ще работя над себе си (възпитанието,както се оказа,никак не е еднопосочна дейност).

vessinka,честито бебе на приятелката ти! Heart Eyes

Ивонска,от Кърджали ли пишеш?

ДаВинчи,благодаря че питаш. Simple Smile Яко ми прилошаваше през първите 3 месеца (особено 2-я) за разлика от миналата бременност,която си беше направо песен.
   Друга разлика,много по-голям корем (само с едно съм  yes ),който  расте някак нагоре.

# 64
  • Мнения: 3 405
Момичета, вече всички имаме хубави снимки на 3 годишните ни хлапета.
Направих албумче, в което да качим снимки за нов колаж.

Ето го: http://yanuari.snimka.bg/children/snimki-za-kolaj-quot-yanuarche … t.469301.17218616

паролата за вход я има на първа страница

Качвайте снимки там като пишете името на детето или ми пишете ЛС.
До 31 март (да речем). Като се съберат снимките, аз или някоя друга от нас, която има желание, ще направим колаж на 3-годишната Януарска банда Simple Smile

Писах на Ним да сложи линкът на първа старница, а аз ще си го сложа в подписа Simple Smile

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 13:55 от Анджелина

# 65
  • София
  • Мнения: 3 099
... 
Ивонска,от Кърджали ли пишеш?
...

Не, тук съм си. Днес си взех още един болничен, до края на тази седмица.

# 66
  • Мнения: 959
Привет момичета!  Simple Smile

Честит празник на последно празнувалите януарчета!   bouquet
vessinka, да е жива и здрава малката Теодора!   bouquet

Оф, като подхванахте темата за викането ... и аз съм от викащите ... чак клоня към истеричките, вече ... А, колко зле се чувствам от това, просто не е истина. Все си казвам, ще се променя, ще броя на ум, ще дишам дълбоко преди да избухна, и все не става. Описаната от Клеми ситуция, е направо извадено от вкъщи сякаш ...  Tired

Мопси, хайде утрешния ден да ти започне, по приятно.  Simple Smile
Ман, съвсем малко ви остана. Скоро опъпчването ще остане в миналото и поне ще си спокойна, че варицелата  е зад гърба ви.  Hug

# 67
  • Мнения: 3 405
За крещенето, крещя. Не винаги, но понякога това е единствения начин да привлека вниманието им.
Даже ви бях писала, че ме предупреди лекарката, че ще остана без глас  Mr. Green

Весинка, честито бебенце на приятелката ти! Да са живи и здрави!   bouquet

Ноеми, пиши ми ЛС за лихвите.

Не, тук съм си. Днес си взех още един болничен, до края на тази седмица.

Оправихте ли се?

# 68
  • София
  • Мнения: 3 099
..
Не, тук съм си. Днес си взех още един болничен, до края на тази седмица.

Оправихте ли се?

Да, но имаме някаква остатъчна кашлица, а аз - и хрема, които ще влачим още. Аз лично съм доста изтощена...  Tired А и Шош е добре да закрепне...


DaVinci, а вие?

# 69
  • Мнения: 871
Весинка, да е жива и здрава малката Теодора   bouquet

Ние пак сме у нас - Биш снощи пак вдигна 39 и днес док каза, че няма никаква видима причина за това  Confused Сега ще пускаме кръвни изследвания и съм се сдухала леко Sad Дано не е нещо сериозно...

# 70
  • Мнения: 3 405
Сту, дано!  Hug

Качих снимка на Любо, давайте и вие Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 1 043
Сту, дано не  е нещо сериозно и бързо да мине.

Аз също съм от викащите. Знам, че не трябва, но понякога нервите ми не издържат. Не, че има ефект от викането, де ... Вече дори не ми е и гузно след това  Embarassed

# 72
  • София
  • Мнения: 300
Весинка, да е жива и здрава малката Теодора   bouquet

Ние пак сме у нас - Биш снощи пак вдигна 39 и днес док каза, че няма никаква видима причина за това  Confused Сега ще пускаме кръвни изследвания и съм се сдухала леко Sad Дано не е нещо сериозно...


Ох,Сту не се сдухвай Hug Може да е някакъв вирус.И ние минахме през това преди две седмици,Рая вдигна висока Т видимо нищо не и откриха, назначиха ни кръвни изследвания, които показаха наличието на възпалителен процес в организма. На следващия ден вече и се беше зачервило гърлото доста.
Заключиха че е вирус. Тази седмица ще правим контролно изследвания,защото утайката беше доста висока Confused.

# 73
  • Мнения: 7 424
   Стилияна,да не би да е настинала Биш?Някой път тялото вдига Т заради преохлаждането.На Алекс му се е случвало,както и на мен.

# 74
  • Мнения: 678
b]Сту[/b] дано бързо минава  Hug Много са гадни тия вируси и с всяка година все по-проклети стават или пък ние сме по - кекави  newsm78
Иве дано и вие се оправяте по-бързо  Hug
Днес педката ми се разсъди едва ли не, защото й казах болничният да е само да края на тази седмица. Имаше и други дечица с варицела пред кабинета и явно си е някаква епидемия при нас  Confused Много ме възмути обаче таткото на момиченцето,защото най-културно попитах дали може да минем първи, тъй като сме с варицела, а той се развика, че и те били и който я карал-карал, който не - да си прави сметката  Shocked Дори не си беше направил труда да предупреди хората, а там все пак идват много малки дечица. Оставям настрана факта, че при заразни болести не трябва да се водят децата при педиатъра, но я оправдавам с оглед, че всички искат децата им да са при нея записани и жената не би имала физическата възможност. да обиколи всички болни. И все пак най-нормалното е да предупредиш останалите хора в чакалнята  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт