Новите ни козметични похождения 6

  • 45 240
  • 667
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 6
Чудесен. Препоръчвам с две ръце всички фдт-ени на Армани. Лично за себе си предпочитам Face Fabric (по-слабо покритие, по-матиращ, на силиконова основа).
Много се радвам,че се включи.  Hug Искам да те помоля,ако е възможно за малко повече информация за фон дьо тена,и също да те попитам,дали си използвала 3я на снимката?Май е спрян,а четох хубави отзиви за него?   bouquet
Ползвала съм го, да, преди да го сменя с Face fabric (по-лек ми е). Много е добър - сериозно покритие, стои сравнително естествено, страхотен "сияен" завършек, идеален за снимки, уж подходящ за всякаква кожа (намирам за малко нетраен за мазните зони, за мазна кожа FF е много по-подходящ).

П.П. Сега видях, че питаш за HYdra Glow - той май е спрян, да. Нямам наблюдения там.
Много ти благодаря,за пореден път.Значи този и парюр екстрийм ще се купуват.  Hug не ме питайте защо са ми два фон дьо тена  Blush

# 616
  • Мнения: 1 416
Ами аз пак се повтарям  Blush ..... за трети път вече

# 617
  • Мнения: 133
Ами аз пак се повтарям  Blush ..... за трети път вече

А откъде я купуваш? Blush

# 618
  • Мнения: 1 416
Ами аз пак се повтарям  Blush ..... за трети път вече

А откъде я купуваш? Blush
От една аптека на бул. Христо Ботев, срещу министерството на замеделието (в София). Аптеката е малка и се пада някакси на ъгъла на Хр. Ботев и Позитано. Дано си ме разбрала Simple Smile Преди се продаваше в аптеките Лечител, но вече отдавна не я зареджат там, не знам защо и след като се обаждах на Талодерма да питам къде може да се намери маската ми препоръчаха тази аптека, от която я взех. Ако искаш звънни им и ти на Талодерма да ти кажат някоя друга аптека, където също я има маската, ако тази не ти е удобна като местоположение Peace   http://www.thalloderma.com/contactus.php

# 619
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
преди време се бях зачела в темата за бази за грим и се "разтърсих"  в и - бей и тукашните магазини. В магазините открих само на Манхатан, Радиант, Арт деко/тези от по-ниския клас,  `щот някак не ми се дават 60-70-80 лв за продукт, който ще купувам за първи път и не зная дали ще използвам/. Арт деко беше миниатюрен като количество и на цена около 30 лв, нямаше тестер.  Манхатан някак си просто не пожелах да ги пробвам, защо и аз не зная  Rolling Eyes Радиант имаха два цвята - бяла и синя. Бялата запълваща пори и тънки линии, по-лека текстура. Синята е по-покривна и "маскира" разни зачервявания и неравномерности в тена. Тя е моя човек и вероятно ще си я купя по-нататък. Цената беше 17 /май/ лв. Сега отстрелях в Е-бей ей тази на макс фактор http://cgi.ebay.co.uk/NEW-MAX-FACTOR-MAKE-UP-COLOUR-BASE-YELLOW_ … 22d4#ht_873wt_939 излезе ми 9 лв. Преди време имаше и трите цвята, `щеше ми се да си взема синята ама нищо, и тази ще е добре като за проба. Отзиви ще дам когато я получа.
Чужбински дами бихте ли споделили впечатления за два бранда от по-ниския клас, че имат много интересни продукти и силно се изкушавам да си везма няколко техни нещица. Става въпрос за Models Prefer  и W7

# 620
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
И аз доста съм се чудила за Models Prefer като марка, но така и не се престраших да си купя нещо.

# 621
  • Мнения: 133
Мерси Amra онзи ден питах в Лечител и разбрах, че не ги зареждат имат вече само серията Ройбос, която е по тяхна поръчка.

# 622
  • Мнения: 1 519
Крем на Vichy Essentielles:

# 623
  • Мнения: 1 519
Вместо запис видях, че въпросните Vichy Essentielles имат крем за суха кожа и такъв за нормална/комбинирана такава, поч. средство за лице подходящо за всеки вид кожа и душ гел и мляко за тяло Peace
10 лв. са си доста малко наистина и кремчетата са евтини за тази марка. Явно нов маркетингов подход в унисон с кризата Peace

10 лв.? В кварталната аптека са 17 лв.

# 624
  • Мнения: X
Перли на Oriflame.  Flutter Heart Eyes

Последна редакция: сб, 20 фев 2010, 16:14 от Анонимен

# 625
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Ето това от днес:



и базата, да която всички говорят  Laughing

# 626
# 627
  • София
  • Мнения: 5 193
Лу, какво е това? Rolling Eyes

# 628
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Крем на Биодерма за чувствителна кожа  Laughing

# 629
  • София
  • Мнения: 5 193
 Laughing Аха, ясно мерси.  Hug
Да се отчета и аз : - антицелулитен крем - ексфолиант:love: - крем за крака -крем за ръце

Общи условия

Активация на акаунт