Паднала тапа, 20% скъсяване на шииката...помагайте!!!

  • 1 962
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Нямам още племенница!  Praynig
Нямала контракции за сега, в 16 ще ходим да се уговори с докторката, при която аз родих.

Мерси на всички за отговорите!
Страхотни сте!

  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 861
на мен тези проценти нищо не ми говорят обаче аз родих 8 дена по рано от термина и раждането ми започна с изтичане на водите както си спях кротко, вероятно тогава е паднала и тапата и не съм разбрала. Веднага отидохме в болницата и ме приеха с 1 см разкритие, след няколко часа все още беше толкова и ме сложиха на системи за разкритие итака бавно но славно след 18 часа имах пълно разкритие и родилни напъни и точно тогава се разбра, че бебето е високо разположено и твърде едро за тясния ми таз и няма да излезе доброволно. Освен това се оказа, че имам възпаление и 21000 левкоцити от дългото стоене без води на бебето и плодът "се мъчи" и последва спешно секцио...Нямах уговорка с лекар, но от лекарите не мога да се оплача нито от отношението им. Просто всички дружно много искахме да се роди нормално Калоян ама На така ми било писано. И си мисля, че това да имаш уговорка с лекар не е гаранция, че всичко ще е наред. Най добре е да имаш познат близък или служебното ти положение да е такова, че да не смеят да правят глупости

# 17
  • Мнения: 5 250
Вергилия как е етърва ти?
Да не би да имаш вече племенницата и да си мълчиш Wink

Общи условия

Активация на акаунт