детска градина Веселата къща-съвет

  • 21 373
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 782
poctor , благодаря за споделеното  Simple Smile

Аз също ще отида на място, да проверя  Crazy но до момента само негативи чувам и най вече , че се толерира прекалена " разпуснатост"  Peace

# 16
  • Мнения: 415
Ходили сме там известно време (защото сега сме приети на държавна) и според мене е много добра.
Моят син имаше голяма травма от предишната държавна ясла като резултат бяхме върнали напълно памперса и даваше само аз да го сменям. Е в тази ясла успяха да му махнат памперса за 1 седмица без никакви травми.
Не знам какво е "разпуснато", но аз като си го вземех от двора малко поизцапан бях спокойна защото си го познавам и знам че се е набеснял и надивял. Разбира се това на някои няма да се хареса, в държавната ясла държаха децата да се предават абсолютно чисти и по тази причина моят отнасяше много каране, че и бой е ял, че и за други деца ми е казвал че ги удрят като се полеят с мляко примерно. Зависи от желанията според мене. Ако искате децата ви да са "дресирани", определено не е това мястото.

Храната се стремят да е здравословна. Дават им също много и различни плодове. В държавната им даваха главно банани. В държавната също имат минерална вода, тука имат изворна. Много хора обаче си пият минерална и не виждат проблем, е няма да оценят разликата.

На друга частна не съм ходила и не мога да сравня.

Таксата е колкото пише на листовката и не е някаква тайна и не е индивидуална за всеки. Има отстъпки доколкото знам и затова може да има разминаване в информацията, но ние не сме стигнали до там да ги ползваме - мисля че ако се бяхме записали за цяла година например.

И предполагам, че понеже са частна ясла и са ориентирани към клиентите, ако имате някакви смислени искания ще се съобразят. При нас са се съобразявали.


# 17
  • Мнения: 925
Не съм ползвала услугите на Веселата къща, само съм ходила там на Ден на отворените врати и празнувах рождения ден на големия ми син при тях, срещу съответното заплащане.
Ето какви са моите впечатления:

Плюсове:
- децата са на различна възраст, с разлика до година и половина;
- имат обширен двор с пясъчник, люлки и доста играчки;
- извеждат ги навън при всеки удобен случай;
- готвят им храната на място, а ако родителят има желание, може и сам да приготвя храната за детето си;
- може родителят да остава в градината с детето си, докато последното се адаптира и има нужда от това;
- децата са сравнително малко и възпитателките могат да им обръщат достатъчно внимание;
- децата не се принуждават да спят следобед. Ако на някое не му се спи, отива в другата стая да се занимава.

Минуси:
- непрекъснато на масата има храна, не се яде в определено време...
За друг минус май не се сещам към момента Simple Smile

Стъпалата не ми се струват стръмни за едно стабилно дете на година и 8-9 месеца-2 години.
Сигурно е било случайно, че вратата е оставена отворена. А решетките на оградата са достатъчно тесни, за да не може дете да се провре.

Аз бих оставила с удоволствие сина ми да посещава Веселата къща, ако не ми беше толкова далеч от дома  Peace

# 18
  • Мнения: 3 161
Ето моите впечатления и малко снимки: http://playcentrepriateli.multiply.com/photos/album/54/54 Но препоръка не мога да дам, тъй като нямам личен опит; всеки трябва да прецени сам дали тези хора са правилните хора, сред които иска да израстне неговото дете. Наистина нещата са много субективни тук, въпрос на усет, изисквания и очаквания на родителя.

# 19
  • Мнения: 753
Какви са актуалните цени в момента?

# 20
  • Мнения: 847
сайта на градината много ме грабна и мисля скоро да я посетим, но шсяко мнение е добре дошло

# 21
  • Мнения: 925
Ако не се лъжа, в момента нямат места и капацитет да поемат още деца, но посетете я и сподели после и тук, моля Simple Smile

# 22
  • Мнения: 847
Все още не сме я посетили,но проверих и има места. За сега чета доста форумите,за да съм подготвена и да знам какво е важно да питам,за да не пропуснем нещо важно.
Само да вметна,че едната управителка е доктор по философия,може би другата е психоложка,не разбрах,но и не това е най-важното Wink

# 23
  • Мнения: 212
Здравейте, имате ли инфо за цените там. Това, което пише в сайта ми допада /не намерих за чужди езици само../

# 24
  • Мнения: 212
И колко дечица са сега. имат ли места

# 25
  • София
  • Мнения: 1 335
Запис Simple Smile

# 26
  • Мнения: 162
Много ми допада тази градина особено частта с "разпустаността"  Laughing Надявам се да се включат още хора с реални впечатления. И ако някой знае как стои въпроса с посещенията на болни деца, т.е. дали ги допускат.

# 27
  • Мнения: 753
За болни дечица.... newsm78не знам, но когато лятото им казах, че не мога да събера документите, а ми трябваше градина спешно, ми отговориха, че тук децата били подбрани Shocked и нямало болни, та може и без документи?!

дано това се е променило, защото не мога да си представя да не искат изследвания за паразити.
Едно от нещата които ме отказаха, макар, че ми е много удобна и ако ми се наложи това лято може и да я ползвам, та за това ще ви следя..... newsm10

# 28
  • Мнения: 782
За болни дечица.... newsm78не знам, но когато лятото им казах, че не мога да събера документите, а ми трябваше градина спешно, ми отговориха, че тук децата били подбрани Shocked и нямало болни, та може и без документи?!

дано това се е променило, защото не мога да си представя да не искат изследвания за паразити.
Едно от нещата които ме отказаха, макар, че ми е много удобна и ако ми се наложи това лято може и да я ползвам, та за това ще ви следя..... newsm10

Мда, приказка  ooooh!

# 29
  • Мнения: 847
Ние ходихме да я видим. Може би защото сайта им е прекрасен и отидохме с много големи очаквания и в крайна сметка се поразочаровахме. На практика, поне според мен, не се различава по нищо от повечето детски градини в този "клас"-в смисъл на градините в къща без лиценз /ако сте ходили в 'Цветенце" в Борово,много прилича на нея. На мен специално не ми хареса,че някакси няма достатъчно пространство за децата /а е дори по-голяма от "Цветенце" и ми се стори,че цари хаос. Освен това хигиената не ми се видя много на ниво. А и решихме,че това,че децата са от 2 до 5г. не е много полезно за по-големите,а и не винаги е полезно за по-малките. Когато се обадихме на собственичката Цветелина-тя започна с това,че нямат повече места за целодневно гледане. Когато отидохме на място,другата жена ни каза,че места има...не знам. Освен това има много приходящи,които са само до обяд или само в определени дни в седмицата и става съвсем пренаселено. От друга страна имаше една учителка /мисля,че преди това е била учителка в градина/, която много ми хареса как се разбираше с дечицата.
Все пак отидете и я вижте,това че на нас не ни хареса,не означава,че това няма де са окажа вашето място.

Общи условия

Активация на акаунт