Микробиологиочно изследване

  • 489
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Накратко, появи ми се бяло течение и сърбеж. Парене при уриниране и секс не съм забелязала. Отидох да ми направят микробиология и след няколко дни лекарят ми каза, че нямам никакви проблеми в изследването. Не съм ходила още да си го взема, но от какво може да са се появили оплакванията след като микроби нямам и всичко е точно? Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 469
В обикновената микробиология не се хващат доста от инфекциите, които се предават по полов път - хламидии, мико и уреаплазми, не винаги се изолират и трихомони. Причините за течение и сърбеж може да са горните инфекции, раничка на шийката на матката, понякога дори хормонални промени. При първа възможност те съветвам да посетиш лекаря и да коментирате въпроса, както и да ти пусне допълнителни изследвания.

# 2
  • Мнения: 20
Здравейте, някой може ми да ми разчете изследванията какво означават?

# 3
  • Мнения: 63
Навсякъде пише нормално, но обърнете внимание, че това не е диагноза, т.е. трябва да ги тълкува  лекуващия ви лекар. Вие за какво сте ги правила?

# 4
  • Мнения: 99
Доста дълго време се борех с дисбактероза, а на  изследванията, които съм си пускала винаги пишеше нормална вагинална флора ( а съм пускала около 4 пъти). Можеш да отидеш някъде на директна микроскопия да се види на момента всичко, но вагинални пробиотици с лактобацили би трябвало да свършат работа.

Общи условия

Активация на акаунт