Премахване на бенки при д-р Иван Ботев

  • 62 240
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Бенката е на корема, точно на края на долното ребро, не е много голяма но е изпъкнала. Интересува ме премахване чрез изрязване, ако знаеш колко струва при този доктор, тъй като бях чела някъде че при него е скъпо, но дали е много по-скъпо от на повечето други места?

# 16
  • Мнения: 2 805
Бенката е на корема, точно на края на долното ребро, не е много голяма но е изпъкнала. Интересува ме премахване чрез изрязване, ако знаеш колко струва при този доктор, тъй като бях чела някъде че при него е скъпо, но дали е много по-скъпо от на повечето други места?

Честно да ти кажа, не помня цени - казвал ми е за мен колко ще струва - върти ми се в главата около 100 лв. или ако трябва съм по-точна Simple Smile беше между 80 и 150 лв. за бенка.

# 17
  • Мнения: 1
Бенката е на корема, точно на края на долното ребро, не е много голяма но е изпъкнала. Интересува ме премахване чрез изрязване, ако знаеш колко струва при този доктор, тъй като бях чела някъде че при него е скъпо, но дали е много по-скъпо от на повечето други места?

Честно да ти кажа, не помня цени - казвал ми е за мен колко ще струва - върти ми се в главата около 100 лв. или ако трябва съм по-точна Simple Smile беше между 80 и 150 лв. за бенка.
Мерси за отговорите ти. То и при другите лекари са горе долу толкова цените.

# 18
  • София
  • Мнения: 72
Здравейте, аз вчера бях при доктор Ботев и си махнах няколко бенки. Ценообразуването е малко странно, но от всичко разбрах, че хистологията е 45 лв на бенка, а консумативите са 30 лв независимо от броя на бенките, които ще махат. Останалите суми не разбрах за какво са, но пък останах много доволна от процедурата и го препоръчвам горещо. Ако имате някакви въпроси ще се радвам да съм ви полезна.

# 19
  • Мнения: 1
Здравейте, аз вчера бях при доктор Ботев и си махнах няколко бенки. Ценообразуването е малко странно, но от всичко разбрах, че хистологията е 45 лв на бенка, а консумативите са 30 лв независимо от броя на бенките, които ще махат. Останалите суми не разбрах за какво са, но пък останах много доволна от процедурата и го препоръчвам горещо. Ако имате някакви въпроси ще се радвам да съм ви полезна.
А колко бенки си махна и колко ти беше общата сума? Без направление ли беше?

# 20
  • Мнения: 2 805
В частния си кабинте той не приемам с направления. Не знам даже в коя болница работи, май в Александровка или ВМА  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 72
Здравейте, аз вчера бях при доктор Ботев и си махнах няколко бенки. Ценообразуването е малко странно, но от всичко разбрах, че хистологията е 45 лв на бенка, а консумативите са 30 лв независимо от броя на бенките, които ще махат. Останалите суми не разбрах за какво са, но пък останах много доволна от процедурата и го препоръчвам горещо. Ако имате някакви въпроси ще се радвам да съм ви полезна.
А колко бенки си махна и колко ти беше общата сума? Без направление ли беше?
В частния кабинет не работят с направления. Аз си махнах 3 бенки и ми излезе 247 лв.

# 22
  • Мнения: 1
А на вас по какъв начин ви е премахнал бенките, чрез изрязване ли?

# 23
  • Мнения: 2
Здравейте мили дами. Аз съм на 28 години и от няколко седмици чета форуми и разглеждам теми за отстраняване на бенки, тъй като реших да си махна една изпъкнала между гърдите ми. От тази тема прочетох, че д-р Иван Ботев е еродиран и отидох на консултация при него. Тя ми струваше 40 лева. Доста добре ми обясни процедурата по отстраняването. Сега остава да се реша да отида да ми я махне, но нещо като ли че ме притеснява! Иска ми се да събера още мнения за този човек, така че ако някой скоро е минавал под ножа му, нека да пише, ще съм много благодарна!

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте,
И аз махнах бенки при д-р Ботев и съм много доволна. Всъщност реших се да отида при него след като четох мненията тук Wink. Толкова леко и бързо направи всичко, даже не успях да се изплаша. А следи - минимални, а по принцип имам много лоша кожа на зарастване.
Наскоро махнах едни миниатюрни невусчета при една „докторка“ и съжалявам. Нещо ме човъркаше да не го правя при нея. Няма да пиша името, защото другаде съм коментирала и ще излезе, че има някаква кампания срещу нея. Мисълта ми е, че човек трябва да послуша инктинкта си дали може да се довери на някой лекар. Това е моят съвет. Д-р Ботев има марко ексцентрично чувство за хумор и това може да притесни някого, но при мен беше обратното.

# 25
  • Мнения: 2
Здравейте! Преди две седмици най-накрая се реших да си махна бенката, за която бях писала по рано. Отидох при д-р Ботев. Много съм доволна от манипулацията стана за 5 минути и единственото неприятно нещо беше упойката, но и тя не беше болка за умиране. Това, което ме подразни обаче беше, че часът за манипулацията ми беше 19, а влязох в залата чак в 20:30, преди мен също чакаха хора от доста време. Просто това чакане ме побърка! Но сега като си погледна белега, който почти не си личи и не съжалявам. Ако някой иска да му дам повече информация за самата манипулация, да не се колебае, а да пита! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1
Аз също се реших да си махна бенката, но я махнах при другия лекар, защото часовете при д–р Ботев бяха заети за по-дълъг период. Махна ми я преди 5 дни, но още не ми се появява коричка, а си седи гнойно. Освен това от вчера забелязвам една малка червена точка близо до средата, където около нея си е това гнойното. Вие може ли да споделите при вас как премина заздравяването и кога започнахте да я мокрите и спряхте да носите лепенка върху мястото? А и тази червена точка дали е нормална, че ме е страх да не би да не я е изрязал както трябва и да ми се получи рак?

# 27
  • Мнения: 2
Моята бенка, не бе премахната оперативно, а с "изстъргване" ако мога така да се изразя. Общо взето след премахването имах една червена дупчица. Два дни не я мокрих, след което се изкъпах, но с лепенка на самото място. Около пет дни носих лепенка, защото се притеснявах да не се замърси от прахта по улиците и след това я махнах. След седмица вече имах малка коричка, която сама падна. Сега имам почти незабележим белег, даже ако не знаеш, че съм имала бенка, няма как да разбереш. Мажех се само с течността, която докторът ми даде. След 15 дни се обадих за хистологията. Не се притеснявай, предполагам, че и ти си пуснала хистологично изследване, за да разбереш дали е доброкачествена. И двата доктора ми се видяха читави. Надявам се всичко де е наред и при теб и не след дълго да си доволна от резултата!  Wink

# 28
  • Мнения: 1
Да, той и моята бенка я махна така. И на мен ми пуснаха хистология и аз другата седмица ще се обадя за резултата. Тази червена точка изчезна, но още си ми седи като гнойно, а вече е 6-ти ден от както ми я махна. Явно от лепенката не може да хване коричка и ще я махна вече, тъй като мястото е на корема и го покривам с дреха. А с точността колко време се мажеше, докато хване коричка ли?

# 29
  • Мнения: 2
Около седмица и спрях! Може наистина от лепенката да не ти зараства по-бързо, махни я вече и само като се къпеш може да слагаш.

Общи условия

Активация на акаунт