Май- 130

  • 25 707
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 546
Аз пък с целия си ъкъл реших, че що пък да не се пробвам, да взема кухнята на Дари.... Мислех първо със самара да скоча, но щяха да и замръзнат краката. Та с количката..... Sick Върнах се от кръстовището набързо с изплезен език....  Rolling Eyes

# 76
  • София
  • Мнения: 2 437
Юху  Grinning И аз съм от лудите, които обожават снега. И никаква пътна обстановка не може да развали преповдигнатото ми настроение при вида на толкова сняг  Crazy Днес не, но миналият път пътувах...не помня точно, но някъде около три часа до работа, при положение, че понякога стигам и за 7минути (рядко карам така, де). Ядосвам се, но някак повърхностно...И днес ринах около час снега пред работата, ама...кефффф...рина, рина, пък се огледам Simple Smile
Но наистина е ужасно почистването. Току-що един комшия ми разказа за свой бивш охранител, който бил поел почистването незнам си къде, а нямал и една лопата...ама еди-кой си чичо  бил общински съветник  ooooh!  Та, затова сме на този хал.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 896

 И днес ринах около час снега пред работата, ама...кефффф...рина, рина, пък се огледам Simple Smile

Laughing Joy Laughing

ох, представих си те чак! голям кеф викаш...да взема и аз да сляза пред блока?! Малко да се пораздвижа барем. И без тва много работа не мога да свърша...тока ми гасне през 5 минути.

# 78
  • Мнения: 4 319
Душички. Радвам се, че се радвате.
Мен хич не ме радва мисълта, че сме откъснати от цивилизацията в момента.
Продължава да вали и съвсем се спичам. Днес останах блокирана тук, но утре трябва да се добера до лекар и изследвания някак си. Дано дотогава има някаква реакция по пътищата.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 437
Ей, Мартеа, не го мисли това...да не се стресираш нещо сега?

Гушлева, заповядай на топло, морско, с интернет и ток без спиране...дет'се вика на аванта  Laughing Ако много слушаш мога да ти връча и греблото...въпреки, че не си го давам много, много...

# 80
  • Мнения: 449
Хихи, Дидка, представих си ви с Гушлева размахали тия гребла  hahaha
Ето няколко снимки на парцела  Grinning
Паролата я знаете  Wink
Отдолу съм написала пояснения, но накратко: Мястото е до борова гора, да не кажа направо в нея, 1-2 реда ще влязат в пределите на парцела.
Хем е в селото, хем не е. От съседните къщи ни дели едно малко пътче, но същевременно, тъй като парцелът е 1700 кв., се чувстваш и леко отделен  Grinning
Хем е високо, хем не прекалено.
Хем е слънчево, хем не прекалено.
Въобще, разкошно е. Вижте снимките и ще се убедите  Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 2 896
Хихи, Дидка, представих си ви с Гушлева размахали тия гребла  hahaha
Ето няколко снимки на парцела  Grinning
Паролата я знаете  Wink
Отдолу съм написала пояснения, но накратко: Мястото е до борова гора, да не кажа направо в нея, 1-2 реда ще влязат в пределите на парцела.
Хем е в селото, хем не е. От съседните къщи ни дели едно малко пътче, но същевременно, тъй като парцелът е 1700 кв., се чувстваш и леко отделен  Grinning
Хем е високо, хем не прекалено.
Хем е слънчево, хем не прекалено.
Въобще, разкошно е. Вижте снимките и ще се убедите  Hug
smile3515

дали мога да опиша колко завиждам  Whistling


Страхотно място! Изглед, борова гора, слънце....

# 82
  • Мнения: 449
Ти недей да завиждаш, ами си вдигай пловдивско-софийското(римското да споменавам ли) трибуквие и идвай на село... Heart Eyes
До нас на запад има едно празно място  Wink И до него най-на запад е едно момче, наборче, строи си и той...И други...няма  Grinning

Мартеа, а ти не се спичай, а се наслади на този ден - подарен  Heart Eyes Ще ги направиш изследванията, не бой се, бебето има най-много нужда от спокойствие, огледай се наоколо и се зарадвай на тази красота  Hug

# 83
  • Мнения: 4 319
Августа, разкошно е мястото. Как е като отстояние от градина/училище - как мислите да се справяте с това, аз още не съм решила, клоня към центъра, но ще видим. А, и ти шофираш, нали?

# 84
  • Мнения: 449
Мартеа, на 15 км от града е по първокласен път. Мисля, че няма да имаме проблем с карането и вземането на детето, по този път задръствания няма. Чисти се ежегодишно, щото има редовна линия на градския транспорт и много "елит" там се е насъбрал  Wink
Има и още един, също много хубав път, но той е малко по-дълъг.
Има и един трети, най-кратък. За него има данни да е минаван пеша, с колело и с каруца, ама с кола няма...Може пък да сме първите  Laughing
Аз в момента не шофирам, това е задължение на таткото, но сигурно после ще си го карам, няма проблем. Тук движението няма нищо общо със софийското, все пак  Crazy

# 85
  • Мнения: 1 546
Ще ми пуснете ли паролата на лични да оплакна и аз очи. Еххх, на нас не ни стиска такова решение.... знам ли и аз вече кое е по-добре...

# 86
  • Варна
  • Мнения: 5 593
Августа, мястото изглежда много красиво.
Мартеа,  Hug Ще ми се да ти кажа не се ядосвай за неща, дето не зависят от теб, ама ти това и сама си го знаеш. Wink
Дианка, така както описваш риненето на сняг звучи страхотно.
Аз пък мразя сняг, студ, лед. Сега откакто стана студено съм се затворила у дома и изпитвам ужас от излизането навън.
Да питам всички ли наборчета се обличат сами. Нашият човек знае да се облича, но като трябва да го направи и почва да се тръшка малък съм, облечи ме ти, обличането е гадно. Стои и чака лелките в градината да го обличат. Въобще мързел съчетан с тарикатлък, дето нещо не успяваме да преборим. У дома го оставям да стои гол и да се мотае,  но без да гледа филмчета например. На градината обаче не могат да го чакат.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 437
Августа, страхотно изглежда, но някак не си представям къща  Laughing Изобщо, никога не съм успявала на нещо празно да си представя нещо завършено  Crazy
Нооо...полянката е хубава, борчетата- също, разказите ти и те...какво повече да ти пожелая освен скоро да си сбъднете мечтите  Hug

# 88
  • Мнения: 1 546
Августа, пожелавам ти да построите най-уютния и мечтан дом.  bouquet
Много ме кефи това, че има горичка... страхотно!!

# 89
  • Мнения: 2 498
Мразя този сняг и изобщо зимата!

Имало новини тук-Августа, да сте живи и здрави да построите уютен и приказен дом! Я драсни на лични в кое село е?...да не сте ни селски....ето нашите 2 къщи, които започнахме да строим мин. година-купихме 2 парцела едно до друго /едната, по-малката е за свеки/, а другата за нас, но в никакъв случай аз няма да се изселя там...за мен града си е град-там може само за уикенда и по-точно летните уикенди....
нашата къща http://valia777.multiply.com/photos/album/37#photo=47
оградата http://valia777.multiply.com/photos/album/37#photo=48
къщата за свеки http://valia777.multiply.com/photos/album/37#photo=49
пак нашата http://valia777.multiply.com/photos/album/37#photo=50
и двете къщи http://valia777.multiply.com/photos/album/37#photo=51

Общи условия

Активация на акаунт