Отговори
# 15
  • Мнения: 20
Темата е страхотна!!!   bouquet
Честита рожденничика Софи, много да те слуша и здрава и щастлива да расте!!!   bouquet

# 16
  • Мнения: 76
Страхотна темичка  Hug

# 17
  • Мнения: 617
Арееее- хоп и аз на първа страница!
Како Доре ще ти се, а ....и Сашо и Мустафа и Асеееен Joy.А клипчето е страхотно!
Ти колко свали вече?Едно време си била фиданчица, така че давай смело! Peace
Много пухенца гледах и аз!Да са ни живи и здрави!
Мегс, от къде са твоите рамки на снимките?Много са хубави....естествено заради моделът на тях.
Калина няма ли път към Плевен.Как искам и аз фотосчета... Rolling Eyes
Ронка и аз бях писала един път за сух памперс.Нормално е нощем да пишкат по-малко.Дара понякога го пълни, а друг път е почти сух, въпреки водата в промишлени количества.И съм забелязала, че когато спи спокойно и непробудно не пишка много.И обратното- когато е неспокойна памперса е пълен.Малкият ми син на 1г. вече не пишкаше нощем въобще.
Мирка, добре, че сте открили проблема, успокой се.Това са неща, които се израстват.На една приятелка детенцето повръщаше, ама много.Тя по едно време се чудеше от какво живее това дете, защота той се наяжда и след 5 мин- хоп всичко вън ooooh!.Сега вече е на 2 год и е такъв дундачко.
Гледам Миркам я притеснява обиколката на главата, а пък аз забелязах, че на мойта от едната страна и е по издута на едно място, а на другата на друго място.При вашите така ли е или вече им е оформено черепчето?Гледам да не се вкарвам във филми, ама.... Confused
Ааааа на втора съъъъъмммм

# 18
  • Мнения: 22 865
Мерси за новата темичка!
Ние бяхме почти 3ч.навън и прекарахме много весело с част от съфорумките.Темата деца беше табу,нооо всичко друго обсъдихме.Simple Smile
Како Дора,аз пък клипче не виждам,само надшис ми стои: Васко тръпката-Кака Дора???!!!

# 19
  • Мнения: 32
moondream, страхотна любовна тема- благодаря и аз!
Честити месечинки на бебчетата днес!
Онли, Мони е голям сладур   Heart Eyes
Честит рожден ден и на дъщеричката на Sofy!  bdbaloni

# 20
  • Мнения: 617
Деси, клипчето е друго и е в старата тема - то е подарък за мъжа и по случай годишнината  им.Заслужава си  да се гледа. Peace
Чак сега забелязахч че сма раждали на един ден. Crazy

# 21
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 368
Мерси за новата темичка!
Ние бяхме почти 3ч.навън и прекарахме много весело с част от съфорумките.Темата деца беше табу,нооо всичко друго обсъдихме.Simple Smile
Како Дора,аз пък клипче не виждам,само надшис ми стои: Васко тръпката-Кака Дора???!!!
Деска бъркаш се защото днес пуснах 2 клипчета - това което виждаш е поздрава за вас днес. Само песента трябва да слушаш  hahaha
А това, което направих за мъжа, остана във старата тема - специално за теб:
http://www.youtube.com/watch?v=PPB8BpP6g3I
Моннче много ми се иска и Сашо и Асен и Мустафа  Wink ама си имам само Наско  hahaha
Ника ми наистина идва от тази песен, много си я харесвах и затова от години навсякъде съм кака_дора. Ето и една весела случка по този повод: това лято в канадския форум се запознах с едно семейство, дошли наскоро. Искаха инфо за училищата тук и аз им дадох скайпа си да им обясня по -подробно там. И в канадския форум и в скайпа съм кака_дора , разбира се. Говорихме си известно време и после им дадох и домашния ми телефон да се чуем и да се видим. Само че, забравих да им кажа как се казвам. През деня докато бях на училище жената звъннала, а у нас само майка ми и баща ми ( бяха ми на гости ) и питала: Може ли да говоря с Дора? Joy Joy Joy Добре, че те са се усетили, че търси мен, иначе  #2gunfire hahaha

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 17:45 от kaka_dora

# 22
  • Мнения: 22 865
А,Доре,мерсаж.
И ТОВА НЕ Е КРАЯ.....А..... Mr. Green

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 17:45 от ДесиХ3

# 23
  • София
  • Мнения: 1 197
sofy да ти е жива, здрава, усмихната и щастлива голямааата принцеса Валентина, желая и от сърце любовта и късмета да са вечно с нея!!!

# 24
  • Русе
  • Мнения: 511
Онли, Мони е голям сладур   Heart Eyes

Мерси, мила!  Hug И Саши не отстъпва по-назад!  Hug Кога сте на консултация? Ние в петък.

kaka_dora, и аз сега видях клипчето. Страхотна изненада ще е !

# 25
  • Мнения: 22 865
Онли,имате си малко Пънки. Grinning
Мирче,стискам палци Дидка да се оправи бързо и да нямате повече здравосложни проблеми. Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 38
здравейте, честита тема!

днес мъжът ми става на 35 и бързам да хапнем тортата, която направих снощи и едвам устисквам до сега!

парно нямаме и топла вода цял ден, имало авария!до 22 ч. трябва всичко да е наред!а , дано!

поздрави и лека вечер!

# 27
  • Мнения: 5
Здравейте мили майчета,

Хоп и и аз в новата тема, прекрасна е, благодаря  bouquet
Честито рожденничка на Софи-да е мн здрава, усмихната и щастлива. Heart Eyes
Честити месечинки на днешните бебчета.
Кака Дора, клипчетата са супер.
Мирка,  Praynig се малката принцеска по-скоро да преодолее неразположенията и ти да си спокойна и щастлива покрай нея. Hug
Прекрасни бебчета продължават да красят и днешните странички на форума, браво, да са ни живи и здрави и все по-усмихнати и лъчезарни.
Деси, мерси за успокоението за поведението на Алекс, той днес е по-спокоен и доста повече спинка, но...ако някой го е гушнал, не иска и не иска да спи сам, не знам какво ще го правим, шегувам се с майка, че ще си го приспиваме така до пубертета му Embarassed
Като споменахте днешния празник, тук пък наистина се празнува като уважаван празник(аз не знаех преди да дойдем тази година, защото не съм била никога до сега тук по това време на годината). Тук му казват Петльов ден и днес празнуват всички семейства, които имат момчета, най-вече такива, като моето, които имат за първа година детенце-момче у дома. По принцип се коли петел и се пече. Такава е традицията и изцяло мъжки компании се събират вечерта да празнуват. По този повод ви черпя виртуално с едно печено пиленце, ама няма да слагам снимка, за да не разбуня нечии гладничък корем по това време на вечерта Embarassed
Момичета, я кажете, ако имате мнение по въпроса, някой ползвал ли е кърпичките на Либеро, че аз дори не съм обърнала внимание, че има. Днес ги видях и се зачудих дали да не ги пробвам.Сега съм с Тъмно синя Нивеа и съм доволна, пробвах на Памперс, тези с Алое Вера, но честно казано ми се виждат грубички в сравнение с първите. Благодаря предварително Simple Smile
Хубава и спокойна вечер и нощ ви пожелавам и мн усмихнати и спокойни бебчета. Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 1 227
Добър вечер Mr. Green
Благодарности за хубавата тема Hug  bouquet
Како Доре - страхооотна изненада,продължението още повече...а другото  Mr. Green Hug
Мнооого хубави бебоци видях Heart Eyes,няма да споменавам поименно за да не изпусна някой Peace
Разходката днес в парка беше чудесна и много зареждаща Hug
Бейби М мерси за возенето Hug....и не ми харесва новото ти име Sad
Честито на всички с повод Омана,Софи Hug
Честити месечинки .,...и ставам,защото малкия вампир не обича на едно място да седи,ами трябва да го разнассям Mr. Green
Силве,много ти бяха вкусни бонбоните Mr. Green
.......забравих пак да кажа на Миркам дано се оправи буболечката,а на теб силна Hug

# 29
  • Мнения: 203
ANI BANI какви бонбонки бе мила Rolling Eyes?!

Общи условия

Активация на акаунт