Отговори
# 30
  • Мнения: 571
Ей ме де ме  Hug
Мерсаж за темата  Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 1 573
БАУ!  Laughing
 С риск да ви разочаровам влизам в темата за да кажа, че съм жива и не сте се оттървали от мен  Laughing
 Кумата ми си дойде от Италия и сме почти по цял ден заедно защото тя е с проблемна бременност (има някакъв вирус, който застрашава живота и здравето на бебето) и на всичко отгоре е скарана с италианския си мъж и си е тук самичка и обикаля всеки ден по доктори и изследвания  Confused Та затова не съм влизала и не съм ви чела редовно.

 Бяхме на консултация и Пентаксим миналата седмица. Праси е качил пак над 1000гр и е поникнал с 4см. След ваксината явно реши, че ако не слуша ще го водя пак да го тормозят и 2 дни не му се чу гласа - само спинкаше и ми се хилеше като тиква насреща  Laughing Оттогава си удължи и нощната пауза с един час и сега поспиваме от 23 до 6. Той и преди в 6 се будеше да папка, но не заспиваше преди 24.

 Не спазвам диети и пак имам шкембе. Даже тест за бременност си правих преди няколко дни защото реших, че това шкембе не може да се появи само от шоколад, ама е отрицателен теста и явно трябва да понамаля папкането просто  Embarassed

С друго май няма с какво да се похваля  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 1 227
Силванче,говорех за бонбоните на Силвето /Сииско/ дето ги беше донесла в парка Grinning
Голям хубавец адаша,украсен с тези сърца още повече Heart Eyesмерсаж за кафето Hug,ама забравям повечко вече newsm78
Всички бебоци са ни много хубави Heart Eyes
Едирче пусни някоя снимка от разходката Praynig
Хубава вечер и спокойна нощ Hug

# 33
  • Мнения: 22 880
Addri,кумата ти да няма цитомегаловирус?

# 34
  • София
  • Мнения: 1 573
Addri,кумата ти да няма цитомегаловирус?

Да, Деска.

Освен това в Италия докторите й казали, че не й работят 3 клапи на сърцето, за което тука в Пирогов се спукаха да се смеят цялото кардиологично отделение и казаха, че само на една от клапите има лек дефект и нищо повече. Ама италианският й мъж сега е решил, че тя е много зле и има намерение да сдаде багажа по време на раждането заради дефектно сърце и да му остави болно дете заради вируса и я кара да го махне без дори да си е правила фетална и амницентеза.

# 35
  • Мнения: 203
Addri,кумата ти да няма цитомегаловирус?

Да, Деска.

Освен това в Италия докторите й казали, че не й работят 3 клапи на сърцето, за което тука в Пирогов се спукаха да се смеят цялото кардиологично отделение и казаха, че само на една от клапите има лек дефект и нищо повече. Ама италианският й мъж сега е решил, че тя е много зле и има намерение да сдаде багажа по време на раждането заради дефектно сърце и да му остави болно дете заради вируса и я кара да го махне без дори да си е правила фетална и амницентеза.
Пфффф,че тоя италианец много краен бе  #Cussing out

# 36
  • София
  • Мнения: 1 573
Наречи го мъж и повече не го обиждай  #2gunfire
Всичките са зле - италианци, българи, китайци... (с малки изключения, де, но тях вече сме ги заели  Laughing)

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,момичета Hug

Много се притеснявам,че така ме  мислите EmbarassedМного ви благодаря отново Hug

Сега да ви кажа,днес ходих до аптеката да взема прахчетата против рефлукса.Дават се 3 пъти на ден по едно, половин час преди ядене.Успях за вечерното хранене и "ООоооо,чудо"-мишчицата на повърна след храненето.Обнадеждена съм.Говорих с аптекарката и тя ми каза,че обикновенно до месец минавало.Ха дано.Другата седмица сме пак сме на преглед при гастроентеролога,да видим какво ще ни каже.Дано наистина и помогнат тези прахчета.

Отделно бях при педката.Та в нейните документи обиколката на главата е 38 см(т.е с 0.5 см повече ,отколкото при другия лекар и си влиза в нормите).Е за няколко мм тук във филми ме вкарват Crossing Arms.Ще я мерим пак на 11 февруари,когато сме на консултация,но това според мен си е чисто физиологично,просто детенцето си има по-малка главичка(има си постоянен темп на нарастване,което си е по-важно)

За изследването на урината ми даде указания как да и взема-което си едно много трудно начинание за едно такова малко бебе,пък трябвало и стерилна урина.Спомням си миналата година  в другата отчетна ,особено майките на момиченца),по няколко дни не успяваха да вземат урина ,дано да се справя.Та трябва много внимателно да се събере,защото  е възможно да попаднат външни бактерии(както много често се появявали в резултатите).

Та това  е отчета.Няма да се плашите,ще мине всичко Wink Hug
.....
Мале,"Доре",аз вЕрно,си мислих,че се казваш Дора Laughing.А пък твоето име също е толкова хубаво,а изненадата за мъжа ти-чудесна.Сега виждам и колко много си приличате със сестра ти.Аз с моята нямам нищо общо.

Аз грам оригиналност не съм приложила към моя ник Crazy,но на два -три пъти се опитвах да си го сменя  и не можах,мъчно ми става за него,защото и аз  все регистрации с него си правя от време оно и съм си свикнала Simple Smile

Адри,липсваш ни и в никакъв случай не желаем да се отървем от теб Heart Eyes
Оле,хора и аз си правих тест за бременност,отрицателен е Party,защото и моето шкембе нещо порасна hahaha.
Адри,трябва да си основем група "Пишман-диетки Joy"

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 23:49 от Mirkam

# 38
  • Мнения: 1 341
Момичета, първата ми братовчедка е отишла да ражда. Party Изтекли са й водите и има много силни болки. Но щом може да говори по тел.  значи не са чак толкова силни. Mr. Green Сега сън няма да ме хване, ще я мисля докато не ми се обадят да ми кажат, че малък сладък пухчо е жив и здрав. Crazy

Адри, нямам думи за мъжът на кумата ти! Close Стана ми мъчно за нея. Толкова притеснения има на главата си, и да няма грам подкрепа от човека с когото е решила да прекара живота си и дете да му роди. Аман от животни бе! Аз стискам палци всичко с нея и бебето да е наред, всичко останало е малковажно в такъв момент. Hug
javascript:void(0);
Миренце, всичко ще се оправи с малка, сладка Дидка. Heart Eyes

Доре, аз не мога да изгледам цялото клипче...забива ми. Но и аз останах изненадана, че не си Дора. Simple Smile

Благодаря на всички ви за успокоението за сухия памперс. Hug

Абе Герчо ми се губи днес. Thinking Сигурно са я заринали от работа в офиса. Rolling Eyes

Хайде отивам да си сипя едно вино докато чакам новини за новия живот в семейството ни. Laughing

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Да и на мен ми се губи Герчо Whistling

А и като се връщах,мернах,че и Жени се отчита май за работа newsm78.Жени,аз ли съм изпуснала нещо. newsm78
Как е Габка,минаха ли вече се постоянно коликите?

Рони,хайде чакаме хубавата новина.Е много се накефих на зеления емотикон-права си,много си права,ама тя браТчедката не го знае още колко силни могат да бъдат болките(макар че при мен втория път си беше съвсем търпимо,колкото и да не вярвах,че е възможно)

Мен пък нещо ме е обзела някаква  носталгична вълна към Майкъл и от два часа слушам негови песни в Бокс-а Grinning(много исках да отида на концерт някой ден Sad)

Поздрав с нещо мое много любимо-http://www.vbox7.com/play:44b92f2f

# 40
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 368
Доре, аз не мога да изгледам цялото клипче...забива ми. Но и аз останах изненадана, че не си Дора. Simple Smile

 Joy Joy Joy Това ми е партизанското име бе, с него свалям гаджета ( и Сашо и Мустафа и Асен така са изгорели )
Дано раждането мине леко и скоро да имаш новини.

# 41
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Бързо и безболезнено раждане - чакаме новината  Hug


# 42
  • Мнения: 1 341
Доре, аз не мога да изгледам цялото клипче...забива ми. Но и аз останах изненадана, че не си Дора. Simple Smile

 Joy Joy Joy Това ми е партизанското име бе, с него свалям гаджета ( и Сашо и Мустафа и Асен така са изгорели )
Дано раждането мине леко и скоро да имаш новини.
Joy Joy Joy ГолЕма свежарка си. Hug
Я кажи колко килца смъкна ти?
Аз днес като си обух един панталон със задоволство установих, че ми е широоооок! Е нема такъв кеф просто...Иде ми да хвръкна. Mr. Green
Сега остава до някоя и друга седмица да се набутам и в дънки от преди да забременея. Whistling

Мирка, ще отидеш на концерт на друга знаменитост. Wink

Така и така няма да се спи...
Да ви споделя какви терзания са ме налегнали...
Луда станах на тема Бугабууууу. Еееее от бременността ми влезе тази количка в мозъка и няма излизане. ooooh! Embarassed
А пък и аз си имам една такава мания....С Ема смених само 6 колички.
Като му казах на мъж ми, че съм си набелязала количка...Удар щеше да получи милия.
Вика ми..хванал съм ти цаката за деца на тебе.."Излезе нов модел количка-Бебе!" Joy
Пък аз нали за последно ще бутам колички и ако я нямам и тази ще се гръмна. Сън не ме лови за пуста количка. Само въртя и суча и се умилквам, белкем ме зарадва. Whistling

# 43
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Момичета, кога смятате да купувате столчета за хранене и към какви модели сте се насочили? Гледах, че цените им варират от нормални до много ненормални. Аз съм харесала Chicco POLLY и GRAND COMFORT Blue-Chipolino 2009, някоя да има отзиви за тях?

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 46bee900aee246570

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/7295

Благодаря   bouquet

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 02:16 от usmifchica

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 834
То се е видяло ,че няма да се спи Simple Smile.Ума ми е другаде,както и да е...

Рони,отдавна не се беше сещала за колички Sunglasses.Аз само ще ближа като циганче сладолед през стъкло и ще мечтая Flutter.Аз да ви кажа,че с Дидка много рядко излизаме(сега ме е срам да кажа ,откога не сме излизали),но това моето разкъртено Джордани направо като трактор ми се струва.Сега съм решила напролет да взема нещо по-лекичко,че ще ми се скъса тънката снага от тая количка,ама пак ще е нещо Чиполинско ,или от Продавалника .Ще видим.

Усмифчица,аз имам столче на Чиполино-ама само Комфорт,явно то от съвсем първите модели ще да е било hahaha,щом е без Гранд(само се шегувам,дадоха ми го приятели и е поне на 4-5 години),но от моите наблюдения-този стол няма никакви екстри и си ми свърши чудна работа.Сега ще вземем още един за Диди,защото Криси си ползва неговия(не може самичък да яде и аз си го храня),така че и аз ще черпя идеи.

Интересно ми е само как ще ги храня двамата newsm78 #Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт