СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 14

  • 16 885
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 107
Добро утро и от нас  Hug

# 16
  • Мнения: 107
немозах да се запиша на първата страничка Mr. Green

# 17
  • Мнения: 359
Здравейте, момичета, да почерпя за месечинката на Денис
Ладида, благодаря за предложението, гледах ги от този вид с подпора отпред, но реших, че щом е с изофикс, по-добре да използвам мястото долу за багаж, че като тръгнем нанякъде вече се чудим къде да слагаме всичко, като се нарамим с колички, кошчета, столчета и т.н. Знаеш какво е да тръгнеш с дете. Иначе съм абсолютно съгласна, че безопасността на детето е най-важна, пътуваме много и на магистралата се развива скорост, така че предпочитам да спестя от нещо друго. Още на 20 ден направихме едно пътуване 100 км и си бях много спокойна за бебо. Още повече, че стола, който съм харесала е даже много изгоден  Wink nahodkata, виж колко струва в БГ - http://www.pazaruvaj.com/stolcheta-za-kola-c3950/romer/stol-za-k … o-plus-p33564247/, така че съм си истинска спестовница, ще ми излезе почти наполовина.

# 18
  • Мнения: 14
Добро утро!

Дунди Hug  bouquet

Не съм ви чела.От вчера сте изписали света!Разписвам се и се връщам да чета!

Ладида,и моят мъж е много несетен SadЯвно представителите на зодия риби са такива!Изключително неромантични и недосетливи!!!Ама хайде -това да им е кусурът Wink

Кръщене ,най-вероятно ще направим на 15.08(Богородица),или на 28.08(пак Богородица,но по стар календар)Сънката и той тогава е кръстен!А и аз имам обещан курбан!!!

Превели са ми майчинството!Изключително доволна съм от сумата!!!Явно болничните не са се отразили,каквито ми бяха притесненията!!!

Хайде отивам да чета назад!!!

# 19
  • Мнения: 1 701
Ха добро утро!
Не мога да повярвам, че се разписввам преди 30-та страница!  Mr. Green
ЛаДиД-ка, аз докато стана за разходки с ТЕБ, то ти се върна на памука!  Tired
За Св. Валентин - не очаквам нищо! Sad
Започнах да се уча да не се разочаровам от тоталната липса на романтика у моя мъж!
Преди се вълнувах, купувах подаръци, очаквах изненади, а той, миличкия, с ръце в джобовете, дори не подозира...

# 20
  • Мнения: 8
Добро утро!
И нас ни мъчат зъби, но от няколко дни, та затова не мога да пиша. Колко време му трябва на зъбчето да избие? Сигурно си е до дете, и нашеето ще да е от тези дето дъъълго време му избиват Mr. Green.
Микровълнова - ползвам за нас, на малчо няма какво, нали се кърмими. По малко и бавно се захранваме. И аз като Уиш пробвах по-рано и той отказа. Два пъти пробвах и спирах за по седмица. И от три дни си хапва. Но аз не искам още да замествам хранене. На готови пюрета съм, защото въобще и не ми е хрумнало миналата година да си замразя продукти, хем имам селски.
Стерилизирането - ами няма какво, даже и биберон не ще вече. Та така!
Завиждам ви  Mr. Green - за ходенията и пътуванията. Ние не ходим никъде. Мъжо работи когато става за пътуване. А си е вкъщи в дни като сегашните - когато никъде не може да се ходи. А аз таааака обичам да пътувам Cry.
Друго не се сещам засега!
Затова ви пожелавам мнооого хубав ден и спокойни и весели бебета! baby_neutral

# 21
  • Мнения: 277
Ха! Че и ние имаме месечинка Simple Smile Въпреки, че не обичам подобни виртуални почерпки, че всички са много щедри, а иначе... Wink Ама нали всички така правят, та и аз в кюпа, да не се цепя от колектива Wink
Бе да са ни живи и здрави децата - месечинки, слънчица...  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте и от мен!  bouquet Аз тамън се записах вчера в предишната тема и хайде наново. И за да не е само запис - да ви питам за зъбите.
На Марти му е подуто долното венче от вътрешната страна. Все едно има 2 бобчета там. То отдавна му е така, ама днес ми се вижда леко побеляло и по-подуто. А и от три дни е голям киселок, направо ми разказва играта, само ръмжи и се тръшка, реве (което му се случва изключително рядко), почти не спи през деня, а вечер приспиването е малко приключение.
Онзи ден бяхме на консултация и педи каза, че нямаме изгледи за зъби, но според вас възможно ли е да е от тях? И задължително ли се издува само ръбчето на венеца? Дано ме разбрахте. Пък и гледам горният венец не е така.

# 23
  • Мнения: 8
Ладида,и моят мъж е много несетен SadЯвно представителите на зодия риби са такива!Изключително неромантични и недосетливи!!!Ама хайде -това да им е кусурът Wink  СЪГЛАСНА СЪМ!

Кръщене ,най-вероятно ще направим на 15.08(Богородица),или на 28.08(пак Богородица,но по стар календар)Сънката и той тогава е кръстен!А и аз имам обещан курбан!!!

Понеже и аз гледах датата - 28-ми, казаха ми че тогава се отбелязва убийството на Йоан Кръстител  newsm78и не било хубаво да се прави кръщене!

# 24
# 25
  • Мнения: 68
Ха! Че и ние имаме месечинка Simple Smile Въпреки, че не обичам подобни виртуални почерпки, че всички са много щедри, а иначе... Wink Ама нали всички така правят, та и аз в кюпа, да не се цепя от колектива Wink
Бе да са ни живи и здрави децата - месечинки, слънчица...  Hug


Честита месечинка на Еличка   bigdance2  ura

# 26
  • София
  • Мнения: 462
Дунди, много е сладка малката! Според мен е одрала кожата на баща си!

Честити месечинки на всички бебчовци!  bouquet

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Болимеглаваболимеглаваболимеглава!
Страшна гадост е човек да се събуди с тая мисъл...

Уиш, и аз съм от неромантичните Grinning

# 28
# 29
  • Мнения: 14
Добро утро! Леле,едва ви изчетох  Crazy

Гледам хванали сте болната ми тема-морето!Умирам си за него.Нали ходех на плаж до 40 седмица с големия тумбак и все не можех да му се наситя.Знаех,че като родя,не се знае кога пак ще ме огрее  Whistling Скоро смятаме да се прибираме,а тук още не е за море,а в БГ не мисля,че тая година ще отидем  Tired

Ладида, моят мъж също не е по романтиката! Но това да му е кусурът!

 Честити месечинки!   bouquet

За кръщенето- още нямам идея дали ще правим....

Рафа вече втора нощ спи сам в стаята.Ние се "изнесохме" в хола.Помрънква си през нощта и си заспива,а като бях при него,скачах на секундата и в крайна сметка той се будеше по 100 пъти и аз не спях.

Общи условия

Активация на акаунт