Помощ!!! лятна количка за новородено

  • 7 119
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 993
абе за 400 лв има доста по комфортни колички. а от този тип може да си намериш и за 300 лв Simple Smile

Какво имаш предвид под "доста по-комфортни"?  newsm78
А кой е "този тип"? Няма друга количка на пазара същата като Макларън. Моят Макларън тежи 7,7 кг (с всичко по него), сгъва се с една ръка като чадър и е количка за много дълъг период от време, от раждането до когато детето иска да се вози в нея. Няма по-лека и маневрена количка, която да е "лятна" (некоректно определение по принцип) и подходяща за новородено едновременно.
Та не ми разправяй, че има "заместители" на Макларън, защото няма.

# 16
  • Мнения: 3 993
Малко спам - като стана въпрос за Макларъните - стават ли за малко бебче за зимата? В смисъл дали не са прекалено леки ?

Става. Не е прекалено лека. Но трудно се бори с преспи сняг, не е достатъчно мощна. Определено не е подходяща за планина и други неравни или каменисти терени, макар че се справя и там с усилие.
Което си е обяснимо, Макларън е английско качество, създадено за равни терени от типа на 300 годишните английски морави.  Laughing
Но аз съм изключително доволна от здравината и издръжливостта на Макларън. Моята количка не мръдна и не се разскърца нито веднъж за година и половина употреба по разбитите софийски улици и всекидневно качване и слизане на 100 стъпала на задни колела. Освен да се възхищавам на английското качество, друго не ми остава. Моята количка ще отгледа поне още едно дете.  Peace 

Общи условия

Активация на акаунт