Езиков курс в Малта ?!?!

  • 12 376
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 770
С коя фирма е тази оферта,ако не е тайна?Може и на лични!

# 16
  • Мнения: 2 255
usit colours

# 17
  • Мнения: 71
392 E = 11 дни пълен пансион, настаняване в семейство / 20 уч.часа

а лятото 2 седмици = 14 дни почват от 650-700 Е нагоре и то в повечето случаи без обяд и стигат до 1100-1200 Е ...което за съжаление ми е малко множко .... Sick ...а и като добавиш тур.такса в сезона ....незнам
и аз бих искала за повече ...ама за момента нямам такава финансова възможност  Mr. Green

Това е без самолетният билет,нали?По-добре да е в пансиона към училището.Ще общува по-пълноценно.В семействата говорят и английски и малтийски

# 18
  • Мнения: 2 255
без билета разбира се .... те всички фирми предлат пакети без вкл. билет, той се плаща допълнително и цената е различна взависимост от датите, колко по-рано го резервиш и т.н. можеш да си летиш с която компания искаш ...но за Малта директно е само Ер Малта  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 71
без билета разбира се .... те всички фирми предлат пакети без вкл. билет, той се плаща допълнително и цената е различна взависимост от датите, колко по-рано го резервиш и т.н. можеш да си летиш с която компания искаш ...но за Малта директно е само Ер Малта  Rolling Eyes

провери ли фирмата с която аз ходих до Малта какви цени дава?доколкото си спомням за 4 седмици беше околу 1000 лева.не помня точно.Но хубавото беше че те са там и могат да ти помогнат във всеки един момент

# 20
  • Мнения: 2 255
без билета разбира се .... те всички фирми предлат пакети без вкл. билет, той се плаща допълнително и цената е различна взависимост от датите, колко по-рано го резервиш и т.н. можеш да си летиш с която компания искаш ...но за Малта директно е само Ер Малта  Rolling Eyes

провери ли фирмата с която аз ходих до Малта какви цени дава?доколкото си спомням за 4 седмици беше околу 1000 лева.не помня точно.Но хубавото беше че те са там и могат да ти помогнат във всеки един момент
да = 4 седмици е около 1000, но евро ... а лятото повечко  Rolling Eyes / 2 седмици /сега/ са около 1200 лв без транспорта   Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 461
Преди година бях на езиков курс в Малта, разбира се за възрастни. Фирмата с която отидох е T&T Malta Delux. Семейството /мъж-българин, жена-рускиня/ живеят в Малта от години. Разхождах се със семейството на няколко пъти, някои от екскурзиите дори на ми калкулираха като цена. Препоръчаха ми am Language Studio в Sliema. Много съм доволна от преподавателите - страхотни са. Преди да отида в Малта проучих всички български фирми, които предлагат езикови курсове в Малта. Офертите на всички бяха доста по-високи от тази на фирмата в Малта. Има още една фирма в Малта със собственици българи, от които поисках оферта и мненията за училищата, които предлагат бяха доста негативни.
За дете е най-добре да отседне в някое семейство. По-евтино е, храната е осигурена, има контрол.

# 22
  • Мнения: 2 255
Включвам се само, за да кажа, че синът ми се върна страшно доволен от курса  Peace много му е харесало и дори иска да ходи пак  Mr. Green
По негово мнение :
- В Малта е страхотно - топло, чисто, спокойно и с много дружелюбни хора  Peace
- Организацията на училището по посрещане/изпращане, уроци и странични занимания и забавления е била перфектна    Hands Thumbsup не са ги оставили да скучаят изобщо  Hug
- Пребиваването - беше в семейство - ОК - достатъчно храна, чисто, 2ма в стая, мила лелка.... интернет  Rolling Eyes а бе бил си като у дома  hahaha
Та така ...момъка се върна щастлив, а аз съм доволна и от резултата в сертификата и от това, че успях да го зарадвам  thumbsup
Със сигурност при следващ подобен "експеримент" ще се възползвам пак от услугите на Usit colours - бяха чудесни и много отзивчиви  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 339
*2К* ние също имаме предложение за езиков курс в Малта. Дъщеря ми (на 15) е много притеснена и то най-вече от това, че ще бъде в приемно семейство. Ще ми дадеш ли малко повече инфо - може и на лични. Къде е било детето - в кой град, коя школа. Как стои въпросът с цените - знам , че в Малта е скъпичко. Имам и други въпроси, но може би по-нататък.

# 24
  • Мнения: 2 255
питай с удоволствие ще ти пиша ...и аз минах по тез пътечка   Rolling Eyes

Криси беше в Слиема - езиков център NSTS http://www.nsts.org/ - определено е много доволен и иска пак да ходи  Joy
Посрещат / изпращат на летище на 100%
 На другия ден след пристигането са минали тест за определяне на ниво - според него по-тежичък от курсовете тук - 80 въпроса за 40-45 мин. в групите по нива са били са по 8 деца, иначе на мероприятията и екскурзиите са ги събирали с другите, по времето дето беше са били предимно германчета. Накрая - сертификат с резултати.
Каза, че не са ги оставяли следобяд  и вечр да скучаят изобщо - плаж, игри, екскурзии, дискотеки, състезания и т.н. При нас си бяха в цената, с изкл. евентуално екскурзия с кораб.
Той беше в приемно семейство - аз предпочетох този вариант, че все пак е "под око" на възрастен. Бяха в апартамент /не къща/ при 1 жена -  2 момчета /другото от Германия/ в 1 стая - баня, тв, нет което беше жизнено важно за него   Mr. Green оказа се и добре дошло за мен, тъй като предимно контактувахме на скайп.
Според него лелката готвела страхотно и сервирала порции като за мъже  Grinning та не оставал гладен  Joy - сутрин закуска на място , обяд /сух пакет - сандвич, плод, вода, десертче/ и за у-ще и за екскурзиите в почивните дни, вечеря - пак на място - топло ядене.
Тяхната лелка ги беше прала и гладила, пари не е искала.
Той определено почти нищо не беше похарчил допълнително и си върна повечето пари, с които предвидливо го бяхме "запасили" за да не остане на мама гарджето гладно   Mr. Green предимно за сладолед, сок, макдоналдс къде без него  hahaha
Каза, че било като тук, но в евро ...доколкото може човек да разчита, че тийн знае цените изобщо  newsm78
Друго на 1во четене не се сещам, ако се сетиш питай....

# 25
  • София
  • Мнения: 339
Много ти благодаря. Запазвам си правото за още въпроси. Дъщеря ми ще ходи с група от класа. Класната й ще бъде с тях, но ще бъдат в приемни семейства (по нейно настояване, за да проговорят по-смело). Името на училището не помня, но ще погледна брошурката.

# 26
  • Мнения: 2 255
Права е  Peace ако са в общежитие ще си говорят по между си на български и се губи смисъла  #Crazy
Сина ми казваше, че понеже били много германчетата и са си говорили много на немски между тях и ръководителите им правели забележка.
Аз много се радвам, че имаше само още 1 момче от БГ докато беше там...а и много не си допаднаха...та май само с мен чатеше по малко на "нашенски"  Joy

# 27
  • Мнения: 20
Препоръчвам ви Gateway School of English.

# 28
  • Мнения: X
Хехе, Мариана и Емил Охридски.  Laughing
Не че не са там от 20+ години и не са наясно с всичко и не познават всички, но просто са хора, на които не трябва да се доверяваш. Въпреки това си живеят много добре на гърба на наши сънародници, между които бяхме и ние. Не сме ходили там за езикови курсове, а по друга работа, но пак чрез тях. Оставиха ни с осеммесечно бебе в един хотел по средата на нищото и бързо стана ясно, че нищо от това, което сме си писали месеци наред не е истина. Още като видях Емил Охридски на летището с табелката с нашите имена и ми идваше да хукна обратно в самолета.

Както и да е, благодарение на тяхната некоректност нещата се обърнаха и в крайна сметка се справихме много добре, но все пак нека хората които четат техни реклами да имат поне сто на ум.

В Малта има изобилие от езикови училища, всички от които са много качествени. Това наистина е начин да се научи добре и за кратко време английски език и в  същото време и да се общува с много различни култури. Пълно е с хора от всякакви нации и на всякакви възрасти, които правят едно - учат език (и купонясват). Само че има достатъчно информация в интернет и  изобщо не е нужно да се опира до услугите на Мариана и Емил.

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 22:24 от Анонимен

# 29
  • Мнения: 62
януари и ние отиваме в малта на курсове но самостоятелно без фирма Party ако някой е ходил да сподели опит

Общи условия

Активация на акаунт