Училището при руското посолство

  • 8 021
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 565
Здравейте.
Чували ли сте нещо за училището към руското посолство? Онзи ден на родителската среща ни подхвърлиха,че е много добро- изучавали много усилено не само руски, но и английски. Не мога да намеря никакво инфо, нито дори координати в нета.
Също , ако някой има актуална информация за БШ ще ми е интересно да чуя. Или пък , ако просто искате да ми препоръчате някое друго училище Simple Smile

# 1
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 922
Незнам доколко ще съм ти полезна, но съм чувала за това училище и то добри отзиви. Синът на една позната учеше в него. Но тя е рускиня и мисля, че по тази линия го записа. Незнам дали не е само за руски граждани, живеещи у нас, или има по-свободен достъп. Thinking

# 2
  • Мнения: 255
Чувала съм, че е добро, има свободен платен прием и не е евтино - като частно училище.  За руски граждани и работещите в посолството е с отстъпка, за някои май и без пари. Имам това инфо от моя позната рускиня.

# 3
  • Мнения: 763
Аз също се интересувам! Ще ви следя, защото 2011 ще сме първолаци! Peace

# 4
Училището е най-доброто в града! Дъщеря ми учи в него. Там се учи по руска програма и на руски. За съжаление намят часове по български.

# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ето кординати-улица ,,Гурко,,45,мобилен-0886812542

# 6
  • Мнения: 4 877
Ето кординати-улица ,,Гурко,,45,мобилен-0886812542

Доколкото разбирам, темата е за училището към руското посолство на "Св. Наум", а не е за това ЧУ, на което сте дали телефонът.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
Fighty, да чувала съм и то хубави неща.
Училището си е по руската система напълно. Много се учи, дисциплината е желязна. Спортуват - имат басейн в сградата. Изпита е събеседване - добре е детето да знае руски на някакво ниво.

Лично аз не бих записала детето си в това училище, защото съм привърженик на друг вид обучение и отношение към децата, но това си е само мое мнение.  Peace

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
В такъв случай и мен грешно са ме насочили....,като съм останала с убеждението ,че това са координатите за записване и информация.
За училището към руското посолство отзивите са -желязна дисциплина,добра учебна подготовка,децата на руски граждани са с  предимство и е с месечно заплащане(ако успеете да се запишете).

# 9
  • София
  • Мнения: 326
Минлата година и аз се инетресувах от него- имаше изискване детето да си говори руски добре...преподава се изцяло на руски. Но най-добре им се обадете, може да има промяна.
http://www.russia.bg/content/view/190/lang,bg/ обади се в посолството, те ще те насочат!

Общи условия

Активация на акаунт