Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 26

  • 62 178
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 121
Момичета, искам да ви се оплача. Незнам, обаче на кой да съм ядосана. Преди 16 дни успях да си поръчам от намаленията на Next( чрез  riminikids) много детски дрешки и бях супер доволна, че поръ4ката ми беше приета и всички артикули бяха налични. Може да си представите  с какво нетърпение  чаках да пристигне, когато днес получавам е'маил от  riminkids, че next отказали да ми изпълнят поръчката поради не налични артикули. Представяте ли си!!! Shocked
Колко време им отнема да изпълнат една поръчка, половин месец? Thinking Незнам дали наистина е така, или риминикидс нещо ме мотаят. а досега бях много доволна от тях. Дайте ми съвет. Вие от кой  посредник сте доволни ( за София).

# 226
  • Мнения: 1 251
Момичета,  дрешките на clothingattesco качествени ли са? Харесах някои неща.

Наистина зависи, лично сега получих неща на Диадора и Гола от техния сайт, нещата са добри като качество, иначе на Чероки са средно качество някой от нещата, които има в сайта! Мъжко поръчах, добре е като материя и си отговаря на номера!  Peace

# 227
  • Мнения: 763
Момичета, искам да ви се оплача. Незнам, обаче на кой да съм ядосана. Преди 16 дни успях да си поръчам от намаленията на Next( чрез  riminikids) много детски дрешки и бях супер доволна, че поръ4ката ми беше приета и всички артикули бяха налични. Може да си представите  с какво нетърпение  чаках да пристигне, когато днес получавам е'маил от  riminkids, че next отказали да ми изпълнят поръчката поради не налични артикули. Представяте ли си!!! Shocked
Колко време им отнема да изпълнат една поръчка, половин месец? Thinking Незнам дали наистина е така, или риминикидс нещо ме мотаят. а досега бях много доволна от тях. Дайте ми съвет. Вие от кой  посредник сте доволни ( за София).
В твоя случай поне на мен ми е трудно да кажа кой е виновен, опитай с друг посредник - ако пак не си доволна, значи проблемът е в Некст.
Танини, ако намериш  якенце пролетно-есенно за момченце, дай знак! Аз също търся, но за 12-18 месечно. Praynig

# 228
  • Мнения: 4 206
Аз имах поръчка от Алезар от намаленията. От 10 поръчани неща дойдоха един джинси и едини бикини. Не мисля, че ще дойде още нещо.
Възможно е Римини да са ти написаи истината.

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 360
А някой знае ли Алезар кога ще приемат пак поръчки?  newsm78

# 230
  • Варна
  • Мнения: 232
M&MDirect, Marks&Spenser, Mothercare имат директна доставка до България . това е от първия пост

Искам да ви питам M&MDirect имат ли наистина директна доставка до БГ и колко е цената им. В техния сайт видях че доставят до някой европейски държави но БГ не е посочена.
                         
Никой ли не може да ми отговори?

# 231
  • Мнения: 31
Аз поръчвам от скоро,но имам чувството че всички сайтове са полудели.Първо казват всичко е ОК,после нещо липсва , после бавят дълго време.Пускат нещата на две доставки/до англ.адрес/,оказва се че има още липсващи неща.....ох верно че е много евтино да се купува от Англия ,ама много нерви бе момичета.Как търпите просто не знам. Heart Eyes
Некст преди Нова година много бавеха,сега ММдиректа отказват поръчките,съмнявали се в измата от трети лица ....спортдирект и те искаха разни ЛК да снимам.... smile3512

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 126
M&MDirect, Marks&Spenser, Mothercare имат директна доставка до България . това е от първия пост

Искам да ви питам M&MDirect имат ли наистина директна доставка до БГ и колко е цената им. В техния сайт видях че доставят до някой европейски държави но БГ не е посочена.
                         
Никой ли не може да ми отговори?


Обсъждано е многократно, дори и в тази тема.

# 233
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Momichate,izvinqvam se che pisha na latinec no BG ezika ne6to mi e precakan, a mi e speshno.Otkude poruchvate pampersi i nqkoi znae li kude moga da vidq za debeli zimni boti za momche..neshto kato apreski Praynig...

# 234
  • Мнения: 59
Здравейте!
Ще съм много благодарна, ако някой ми каже от къде мога да си поръчам прах за пране? Търсих в Асда, но нещо не мога да намеря....

# 235
  • Мнения: 252
Памперси в MotherCare и Boots. Има и в Asda Grocery. Там има и прах за пране , мисля.

# 236
  • Мнения: 6
Rimini пак спряха да приемат поръчки. Този път до 22.02.

# 237
  • Мнения: 2
да направя и аз коментар с моите дрешки,за съжаление без реални снимки,защото малката наскоро реши че ще става фотограф.
http://wyoungerboys/22/ww.next.co.uk/shopping/boys/7  това е хубаво.долнището е леко ватирано.
http://www.next.co.uk/shopping/boys/youngerboys/10/4 плътен памучен.подплатена качулка.
http://www.next.co.uk/shopping/byoungerboys/22/oys/5  тънки и меки.подходящи за http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/5/2  цветовете са по наситени и хубави реално.
http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/6/3 дънките са тънки,изцяло с розова подплата,само долу са цветчетата.ластика не се регулира-без копчета е.блузката е хубава.
другите неща са коментирани.

# 238
  • Мнения: 31
За асда и некст търся още хора  Heart Eyes

# 239

Общи условия

Активация на акаунт