Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 26

  • 62 192
  • 739
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 488
@1eks@ Благодаря ти много.
А  как да  я следя. Пиешеш да си я следя?  newsm78
Разбрах всичко
Изключително благодаря bowuu

Последна редакция: пт, 12 фев 2010, 13:07 от rali44ка

# 286
  • Мнения: 4 233
Момичета искам да пусна поръчка за първи път от аутлета на Манго,но искам аз да си наравя поръчката и да я пратя до англииски адрес ,т.е.да платя само за транспорт на спеторската фирма.Моля ви дайте отзиви ако сте пазарували от аутлета коя фирма сте ползвали.Аз съм склонна за Габко,какво ще ме посъветвате ?newsm78
От фирмите посредници не видях такава с линк на Манго Rolling Eyes

Има тема за Манго. Приемат български карти. Може да пращаш на транспортните фирми.

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 126


Цитат
Finty, аз си получих пратката от М&S чрез Емпреса и да отбележа, че май наистина взимат по 1.3GBP/kg...още не мога да схвана защо при положение, че на пакета пише 2,19кг ми го таксуват за 2,5кг ама айде... smile3503


Е за 300 грама, радвай се че не е 3 4 кила отгоре Laughing

# 288
  • Мнения: 22
А  как да  я следя. Пиешеш да си я следя?  newsm78

Гледай си тракинга на съответната поръчка (не може да няма order tracking). В повечето случаи можеш да си проследяваш доставката на стоките от сайтовете(от изпращането до пристигането на адреса), а след като вече знаеш, че е пристигнала следиш форума (http://empresa.forumi-bg.com/vf9.html). newsm10

и както казва hris80 гледаш да не те прецакат с 3-4кг... newsm47

# 289
  • Сливен
  • Мнения: 295
И на мен Гив ми пратиха мейл, за промо кодовете, но те важат само за първа поръчка, а такива като нас дето са поръчвали чрез тях до сега ще имат промокодове през март, поне така пише във вторият ми изпратен е-мейл. А и още нещо, за тези дето сами си променят имената ще има 20% отстъпка, на акаунта на мъжът ми има такъв е-мейл, защото той още не си е променил данните. А на моя дето сама си промених личните данни веднага, няма още мейл за 20% Thinking, може пък и да получа по късно Rolling Eyes

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Някой да има прясна информация за буса на Алезар?  Praynig  Ппффф,изринах пода вкъщи-през 2 минути си проверявам е-майла Гери да не ми е писала,че буса е тук,ама уви......    Weary

# 291
  • София
  • Мнения: 158
Момичета искам да пусна поръчка за първи път от аутлета на Манго,но искам аз да си наравя поръчката и да я пратя до англииски адрес ,т.е.да платя само за транспорт на спеторската фирма.Моля ви дайте отзиви ако сте пазарували от аутлета коя фирма сте ползвали.Аз съм склонна за Габко,какво ще ме посъветвате ?newsm78
От фирмите посредници не видях такава с линк на Манго Rolling Eyes

Има тема за Манго. Приемат български карти. Може да пращаш на транспортните фирми.


Stryper
  bouquet

# 292
  • Мнения: 525
Бингъл,

Благодаря за отговора. Heart Eyes
Но за да ми стане съвсем ясно ще ти задам конкретен въпрос.
Ако взема например блузка с къс ръкав размер 4 г. /106 см./, много ли ще е голяма на дете около 2.9 г. ?
То фифито си има прилично коремче и много се чудя...

Оxana, довечера ще измеря - имам 7 и 7.5.
Така най - добре ще можеш да се ориентираш как вървят в последователност. Още повече като вземеш предвид инфото от ORHIDEA..

Аз, също както и миналата година по това време:), вече чакам от новите неща на Некст.
Ще снимам като пристигнат...

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Имаме размер 4 от pumpkin patch и пише 108,в момента носи 3 и 4 а сме на 2.2г, същия модел сандали като на ORHIDEA номер 8 е 15.5см.

п.с. сега погледнах в сайта пише 106, явно са променили номерацията в сравнение с миналогодишната.

Последна редакция: пт, 12 фев 2010, 16:02 от hris80

# 294
  • Мнения: 307
Момичета , в коя банка е сметката на Риминикидс ?

# 295
  • Мнения: 28
Момичета , в коя банка е сметката на Риминикидс ?
В ОББ.

# 296
  • Мнения: 307
Момичета , в коя банка е сметката на Риминикидс ?
В ОББ.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 297
  • Русе
  • Мнения: 249
Някой ще пуска ли скоро поръчка? Иска ми се да си поръчам това: http://www.mandmdirect.com/products-Dare2b-Girls-Snowball-Mitt-S … r-Coral_RG216.htm и това: http://www.mandmdirect.com/products-Reef-Girls-Convertible-Sandal-Pink_EE146.htm

Пишете ми на лични   bouquet

# 298
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Памперси в MotherCare и Boots. Има и в Asda Grocery. Там има и прах за пране , мисля.
A в BOOTS приeмaхa ли бг кaрти  newsm78

# 299
  • Мнения: 217
Не знам дали е за тук въпроса ми, но го задавам... От къде мога да поръчам "памперс" пелени в Лондон и да ми ги достави куриерската фирма в Бг?  Доста хора го правят.

Общи условия

Активация на акаунт