Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 26

  • 62 176
  • 739
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 11 712
Едно пиленце ми казаааа, че някой е купил правата на франчайз за България за Некст.  Whistling

Е, може ли така да го съобщиш и после да изчезнеш  Laughing  Ако ще казваш нещо, давай направо  Peace

От друга страна и аз съм на мнение, че ще сложат прекалено високи цени.

# 271
  • Мнения: 340
J'adore,добре дошла!Къде зачезна... Hug
Да,дрешките от Пъмпкин за мен си отговарят-тези на голямата ми дъщеря са 4г. и 5г.,тя е на 3г10м,около 106см,тези за 4г са й екстра,за панталоните примерно имам някакви малки съмнения дали ще й стават лятото на дължина/това обаче важи и за панталоните й от Некст и МиС/;а тези за 5г-нормално са й леко големи,т.е на 4.5-5г например ще й стават,дано съм ти била от полза Peace

desimiu,госпожицата ти е страхотна чаровница Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 8 306
Здравейте момичета , до сега поръчвах чрез Алезар. Тъкмо си спретнах една голяма поръчка , че всичко омаля на моя малък мъж и те спряха поръчките. Моля, да ми препоръчате друг посредник от който сте доволни.

Много ви благодаря Hug

# 273
  • Мнения: 1 563
Аз преди дни поръчах на тях, сигурна ли са , че са спрели?

# 274
  • York
  • Мнения: 826
Аз преди дни поръчах на тях, сигурна ли са , че са спрели?
"Преустановяваме изпълнението на поръчки от Англия за неопределен период от време с цел равносметка и реорганизация."
Това е цитат от страницата на Алезар.


# 275
  • Мнения: 1 563
Виж и този надпис отгоре, аз си поръчах количка, не са ми отказали, пробвай:


УСЛУГАТА СТОКИ ПО ПОРЪЧКА ОТ АНГЛИЯ Е ВЕЧЕ АКТИВНА!

# 276
  • Мнения: 22
Много добре си се справила Finty smile3525
Даже разглеждайки установих, че Емпреса са си променили условията - вече няма 1.5GBP/kg ако пратката е от е-bay или онлайн магазин.

Специално за тях моля някой който е пазарувал скоро да каже дали съм написала правилно или наистина е 1.5 на кг (което пишат че е само за eBay и магазини в Лондон) защото обяснението им не е ясно.


Finty, аз си получих пратката от М&S чрез Емпреса и да отбележа, че май наистина взимат по 1.3GBP/kg...още не мога да схвана защо при положение, че на пакета пише 2,19кг ми го таксуват за 2,5кг ама айде... smile3503

# 277
  • Мнения: 493
На мен птиченцето само това ми каза   Confused

# 278
  • София
  • Мнения: 971
Finty, аз си получих пратката от М&S чрез Емпреса и да отбележа, че май наистина взимат по 1.3GBP/kg...още не мога да схвана защо при положение, че на пакета пише 2,19кг ми го таксуват за 2,5кг ама айде... smile3503
Сигурно смятат за всеки започнат килограм

# 279
  • Мнения: 4 200
Гив са променили сайта си. Има новости. Имат код за намаление при поръчки на нови клиенти, регистрирани в сайта им преди 8.02.
Не съм чела имейла, но една приятелка ми каза за него. Има 15% намаление - от 1 лира - излиза по 0,85 лири на килограм.
При по-голяма поръчка ще е добре.

# 280
  • София
  • Мнения: 158
Момичета искам да пусна поръчка за първи път от аутлета на Манго,но искам аз да си наравя поръчката и да я пратя до англииски адрес ,т.е.да платя само за транспорт на спеторската фирма.Моля ви дайте отзиви ако сте пазарували от аутлета коя фирма сте ползвали.Аз съм склонна за Габко,какво ще ме посъветвате ?newsm78
От фирмите посредници не видях такава с линк на Манго Rolling Eyes

# 281
  • York
  • Мнения: 826
alexova, надписа, че услугата е активна си стоеше и по Коледа и НГ, когато отново не приемаха поръчки  Peace

# 282
  • Мнения: 1 563
Ами нямам идея, аз поръчах количката и ми я приеха, поръчана е, сега чакам да ми дадат знак да плащам и да разбера кога тръгва буса  насам.  Те дадоха и най добра цена за такава пратка. Исках да помогна с тази инфо.
Можеш да попиташ все пак, ако откажат ще търсиш друг.

# 283
  • Мнения: 488
Здравейте!
Имам един въпрос към тези, които са ползвали или ползват услигите на Емпреса.
За първи път ще иползвам и незнам как става всичко.
Давам адреса на емпреса за доставяне на стоката  на техния адрес в Англия. това ми е ясно, но от там насетне ми изникна един въпрос.
Как да ги уведомя, че това е за мен, на имейл ли да им пиша или да им се обадя по телефона?
Когато стоката пристигне те ли ще се свържат с мен. Как да дам моите координати.
Сигурна съм че това сте го "дъвкали" сто пъти но незнам къде да го прочета.
Благодаря на всички, които могат да ми отговорят

# 284
  • Мнения: 22
rali44ka, пращаш им мейл(mimi45671@abv.bg), в който им пишеш откъде очакваш пратка, в кой град в Бг искаш да си я получиш, с куриер или в техен офис. Не очаквай отговор като ти пристигне пратката. Просто следи пратката си и форума им и ще видиш кога пристига. Когато дойде в Сф публикуват във форума списъци с имената на всички, които имат пратки в конкретния курс и дни и часове, в които могат да се вземат. Внимавай да не изпуснеш часовете за раздаване, че ще чакаш до следващото такова. Плащаш им на място. Това е в общи линии. Ако имаш нужда да говориш с тях..имат и някакъв скайп, но досега не съм виждала полза от него...така или иначе никога не знаят дали ми е пристигнала поръчката при тях в Лондон и дали е пратена към Бг. Чакаш и разбираш. newsm17 Дано съм ти била полезна.

Общи условия

Активация на акаунт