Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 26

  • 62 213
  • 739
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 971
Момичета, пуснах кратък преглед с цените и услугите на посредниците и превозвачите както и анкетки за всеки един от тях дали сме доволни или не.
http://www.pazaruvane.com/posrednici-anglia.html

 Ако се сещате за други посредници или съм объркала условията на някого свиркайте - целта ми е само и единствено информативна.

От известно време говорим за анкета тук, но ако е една анкета според мен няма да покаже позитивните и негативни гласове за всеки посредник, така че сложих по една за всеки от тях. Ще събирам и оке посредници, ако се появят.

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 09:47 от Finty

# 151
  • Мнения: 400
Вчера, си взех нещата от Алмуз, както всеки път съм много доволна! Една кутия за хляб на Brabantia, много е хубава, яке Killah за мен, иняколко блузи от ММ директ, но са изчерпани. Всичко е супер!Доволна съм за пореден път и от комуникацията с Яна

# 152
  • Мнения: 493
Браво Finty !!! Най-накрая някой да синтезира всичко! Ако това се сложи на първа старница съм сигурна че ще спрат постовете с изнервящи въпроси за някои!

# 153
  • София
  • Мнения: 2 439
Момичета, пуснах кратък преглед с цените и услугите на посредниците и превозвачите както и анкетки за всеки един от тях дали сме доволни или не.
http://www.pazaruvane.com/posrednici-anglia.html

 Ако се сещате за други посредници или съм объркала условията на някого свиркайте - целта ми е само и единствено информативна.

От известно време говорим за анкета тук, но ако е една анкета според мен няма да покаже позитивните и негативни гласове за всеки посредник, така че сложих по една за всеки от тях. Ще събирам и оке посредници, ако се появят.
На Изили са други условията, считано от днес...
Браво Finty  bouquet

# 154
  • София
  • Мнения: 971
Благодаря emy_emy,

сега ще погледна на сайта и ще ъпдейтна инфото   bouquet

# 155
  • Мнения: 158
Здравейте Simple Smile
аз сам доволна от EASILY сега пускам втора поръчка от тях:)с тях може да се комуникира почти 24часа на skype и ако имам някакви въпроси относно размери и т.н винаги са на линия
Rimini нещо се издъниха преди Коледа чаках един месец и накрая ми казаха че NEXT били отказали а в същото време пристигат поръчки на познати от там.... Peace

# 156
  • Мнения: 123
МОля за отговор:
мога ли да пазарувам от asda i да ползвам габ-ко само като превозвач?

# 157
  • Мнения: 22
Много добре си се справила Finty smile3525
Даже разглеждайки установих, че Емпреса са си променили условията - вече няма 1.5GBP/kg ако пратката е от е-bay или онлайн магазин. Ще го проверя на практика като най-накрая ми дойде толкова дългочаканата пратка от M&S. Само да добавя, че те имат и офис в Бургас от скоро..предполагам, че за бургазлии е добре да бъде включен и техния град в информацията.

# 158
  • София
  • Мнения: 971
Много добре си се справила Finty smile3525
Даже разглеждайки установих, че Емпреса са си променили условията - вече няма 1.5GBP/kg ако пратката е от е-bay или онлайн магазин.

Специално за тях моля някой който е пазарувал скоро да каже дали съм написала правилно или наистина е 1.5 на кг (което пишат че е само за eBay и магазини в Лондон) защото обяснението им не е ясно.

# 159
  • Мнения: 11 751
Finty браво  Peace 

Имам само един въпрос. Гласувах за всички фирми посредници, които съм използвала до момента. Но ако междувремено променя по някакъв начин мнението се, как бих могла да променя вота си?

# 160
  • Мнения: 763
Finty, поздравления!   bouquet

# 161
  • София
  • Мнения: 35
http://www.pumpkinpatch.com.au/banner/GenericFrame.aspx?kw=wlb_au
Ето един линк, където може да се разгледа цялата лятна колекция на Pumpkin Patch. Това е австралийският им сайт, а при тях лятото вече свършва и тази колекция, която сега излиза в Англия, там вече е на разпродажба  Simple Smile но за съжаление няма как да поръчваме.

# 162
  • Мнения: 22
Много добре си се справила Finty smile3525
Даже разглеждайки установих, че Емпреса са си променили условията - вече няма 1.5GBP/kg ако пратката е от е-bay или онлайн магазин.

Специално за тях моля някой който е пазарувал скоро да каже дали съм написала правилно или наистина е 1.5 на кг (което пишат че е само за eBay и магазини в Лондон) защото обяснението им не е ясно.



Досега винаги са ми го смятали 1.5GBP/kg, но явно са си променили тарифите или просто аз не мога да го намеря в сайта им. В петък ще си получа пратката и ще кажа как ми го смятат.

Finty браво  Peace 

Имам само един въпрос. Гласувах за всички фирми посредници, които съм използвала до момента. Но ако междувремено променя по някакъв начин мнението се, как бих могла да променя вота си?

Дано да може от 1 компютър само веднъж да се гласува, че иначе може много да се изкриви статистиката, ако всеки гласува по няколко пъти за една и съща фирма.

# 163
  • Мнения: 12
Имам нужда малко от помощт и ако някой ми помогне ще съм много благодарна!  bouquetИскам да поръчам с директна доставка от ето този сайт:http://www.laptopsdirect.co.uk/Понеже не разбирам английски а и от преводачката немога да разбера дали имат доставка до България или само със английски карти може да се пазари? newsm78Иначе разбрах че за Великобритания доставката е безплатна.Моля ви да ми помогнете! Praynig

# 164
  • Мнения: 252
Браво Finty !!! Най-накрая някой да синтезира всичко! Ако това се сложи на първа старница съм сигурна че ще спрат постовете с изнервящи въпроси за някои!

За съжаление вече не мога да редактирам, но ще подсетя Танчето, или аз ако се случи, да се сложи линк към анкетата на първа страница.

Общи условия

Активация на акаунт