Отново "мила, родна картинка"

  • 3 406
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 237
Ох, момичета, вече положението е под контрол, антибиотика действа и така... Иначе, аз изобщо не знаех за този център -Грийнберг, но Джи пи-то каза, че има сключен договор с тях, когато не е на работа те да поемат нейните пациенти. Тоя доктор дето идва беше нещо не в час много, но за таксата си не забрави да ме подсети на излизане. Благодаря, на всички ви за хубавите думи и ви желая прекрасни летни дни! Laughing

P.S - Джи пи-то май ще го отсвиря, ама май чак декември, а?

# 16
  • Мнения: 237
Ох, момичета, вече положението е под контрол, антибиотика действа и така... Иначе, аз изобщо не знаех за този център -Грийнберг, но Джи пи-то каза, че има сключен договор с тях, когато не е на работа те да поемат нейните пациенти. Тоя доктор дето идва беше нещо не в час много, но за таксата си не забрави да ме подсети на излизане. Благодаря, на всички ви за хубавите думи и ви желая прекрасни летни дни! Laughing

P.S - Джи пи-то май ще го отсвиря, ама май чак декември, а?

# 17
  • Мнения: 2 655
Цитат на: Desita
... ооооооо, работното ми време свърши, ...

Desita,
винаги съм мислела, че лекаря и адвоката нямат работно време. Може и да греша.  Embarassed  Embarassed  Embarassed
 Confused:  Confused:  Confused: И какво тя си е отишла спокойна у дома?
 Confused:  Confused:  Confused: Луда ли е тази жена?
Аз щях да преживявам цяла вечер, че детето е болно, ако бях на нейно място. И тя се е заклела и подписала под ХИПОКРАТОВАТА КЛЕТВА, не мога да повярвам.  Embarassed

Все пак добре е, че си запазила спокойствие. Надявам се детенцето да се оправи бързо и да ни се похвалиш с по добри новини.
Един съвет /ако позволиш/: смени лекарката. Тук мамите ще ти посочат добри педиатри, на които може да се разчита.
КЪСМЕТ.

Общи условия

Активация на акаунт