Боя за коса - blond 11 (Клуб на блондинките)

  • 66 585
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 121
Момичета ще ми се да пробвам тази боя номер 811.
http://beautycosmetic.biz/schwarzkopf-schwarzkopf-brillance-boya-kosa-p-3739.html

Някой ползвал ли е?

# 61
  • варна
  • Мнения: 256
Според мен я е обезцветявала Дани, не ми се вярва да е само Палете  Rolling Eyes
Я споделете някой хубав тониращ шампоан  Hug Hug Hug

Точно вчера бях в един магазин за бои за коса и попитах какво биха ми предложили за тониране..
Момичето похвали това http://www.vitalityclub.bg/?lang=bg&p=items&id=226&type=61

# 62
  • Мнения: 81
Само с боя се боядисвам, естествения ми цвят е тъмно русо, т.е. много лесно се изрусява както писах по-напред в темата, боядисвам се 1 път на 30 дни.
Преди използвах шампоан за руса коса на Лакме /лилав/ обаче много ми изсушаваше косата и го спрях, а той е против жълт отенък, a боята на палете не ме прави жълта Crazy

Последна редакция: нд, 07 фев 2010, 19:36 от Dani_Di

# 63
  • Мнения: 641
айде иаз при вас

# 64
  • Мнения: 434
Против жълт оттенък си взех този http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=98&products_id=339 Дано остана доволна от него.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 034
И аз съм блондинка.Ползвам Palette Deluxe Golden Gloss 204
Косата ми е станала като на опаковката вече,но нямам навика да се боядисвам ежемесечно-през два-три месеца и сега горе съм с по-тъмен нюанс на косата и малки корени и се чудя,ако взема от серията боя с 3-4нюанса по-руса от боята,която ползвах дали ще се получи добър ефект?

Това ми е косата ,снимано от преди седмица и половина и си личи как ми е по-тъмна косата

Последна редакция: нд, 07 фев 2010, 21:09 от viksdesire

# 66
  • Казанлък
  • Мнения: 6
Здравейте блонди-та Simple Smile Идвам и аз при вас .
Моята естествена коса е кестенява ,не се обезцветявам ,все ме е страх да не остана без коса и само един единствен път ми стана равномерен цвета,в салон ме боядисаха с на Алфа Парф боя,беше с много 1 и много S , непомя,тези дни ще ходя че ми е време  за разкрасяване и ще ви напиша номера на боята.Доволна бях много.Ааа да уточня беше от платинено сивите ,ама много хубав цвят става!

# 67
  • Мнения: 1
fitnessline ,да не би да е номер 11.11-аз се боядисвам с него......въоръжила съм се с боя от две седмици и в четвъртак вече ще се намацотя .И аз съм доволна от Алфапарф,ама нали все обичаме да пробваме и други бои и се чудя дали да не пробвам някои път боя Бесс. Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 256
аз съм пробвала на алфапарф само 11.21 каква е разликата с 11.11

# 69
  • Казанлък
  • Мнения: 6
11.11 е обаче имаше S между единиците.Утре ще проверя ,те са ми наблизо .

# 70
  • Казанлък
  • Мнения: 6
charlie ,какъв нюанс е 11.21 ? това с което бях аз е метално русо ,особено много.

# 71
  • Мнения: 1
Моя цвят се води много светло пепеляво рус и от известно време ми се върти в главата-какво ще стане ако взема един номер по тъмен цвят?Но като цяло това което ме спира е че сигурно бързо ще се отмие цвета по дължините ooooh!

# 72
  • Казанлък
  • Мнения: 6
Моя цвят стоя 2 седмици ,пак много издържа Simple Smile после си пада сивия оттенък ,но запазва добър вид.

# 73
  • Мнения: 256
charlie ,какъв нюанс е 11.21 ? това с което бях аз е метално русо ,особено много.
ами води се много много светло violet ash blond
a 11.11 как се води

# 74
  • Мнения: 1
Тази боя АЛФА ПАРФ от фризиорски салони ли се купува или може да се намери и по магазините?

Общи условия

Активация на акаунт