Любовта във Пазарджик е тука - ей я - чука, чука, чука:-))))

  • 40 234
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 499
Хахахаха, спокойно. В градовете няма таквоз чудо. Аз не ща да съм по фермите Mr. Green
Освен това повече пепелянки и кобри, отколкото в Бг - няма. Tired
Хората са чистосърдечни и открити

# 61
  • Мнения: 941
благодаря на всички ви за пожеланията  Hug
по-късно ще споделя с вас, части от прекарания ден....
Яна  Hug  благодаря че помниш  Hug

# 62
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
де да знам,може преди и там да съм била,казвали ти някой със сигурност къде,що и как се случва ...   Heart Eyes
 не знам,но все си мисля,че по скоро с Винету езика ни е общ,усещането също.

Винету е олицетворение на цялата загиваща индианска раса, бореща се за оцеляването си от опитите на "белите" да я опитомят.

Дано не се чувстваш по този начин.

# 63
  • Мнения: 1 938
Харесвам Винету.
Харесвам хората, които са като Винету... Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 3 499
де да знам,може преди и там да съм била,казвали ти някой със сигурност къде,що и как се случва ...   Heart Eyes
 не знам,но все си мисля,че по скоро с Винету езика ни е общ,усещането също.

Винету е олицетворение на цялата загиваща индианска раса, бореща се за оцеляването си от опитите на "белите" да я опитомят.

Дано не се чувстваш по този начин.
Едничке,  hahaha Wink

# 65
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Благодаря на всички за пожеланията! Hug
И сега да ви кажа как ми пламна пак главата с наш Иван!Пуснахме му рутинните изследвания,които се правят на 3 год. и одеве като взех резултатите онемях-урината му е пълна с масови урати.

# 66
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Аз също харесвам Винету. Беше ми една от любимите книги някога. Спомням си, че дори плаках накрая , когато той умира и когато последното желание му беше само да му изпеят "Аве Мария". Просто в коментара към книгата пишеше, че това е идеята на автора - ча героят олицетворява цялата загиваща индианска раса, което е много тъжно и говори лошо за "белия човек", както е  казано в книгата. И затова казах един вид, дано Една не се чувства тъжна по някакъв начин.  Hug

# 67
  • Мнения: 3 499
Петя, това ще рече....камънаци, нали Sad
Води го на ехограф бързо.

# 68
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Точно така Нинка-камани,а е само на 3 год.Утре първо ще минем през педиатърката и от там вероятно в детска нефрология във ВМИ.Направо изпуших!

# 69
  • Мнения: 3 499
Нали знаеш, че е наследствено.....принципно
Не се отчайвай. Между другото, ако ти се наложат уролози, ще ти дам линк към детската тема, където и аз пиша. Най-добрите са в Пирогов

# 70
  • Мнения: 2 577
Едничке, думите ми са само едни сухи и чепати, какво да пиша, и аз станах от тези, дето само гледат Close

# 71
  • Мнения: 3 499
И аз съм така. Еле пък сега като казаха, че ни очаква нова седмица с валежи от дъжд и сняг. Краааааааааааай нямаааааааааааа #Cussing out кучият му студ вече.....

# 72
  • Мнения: 1 938
Обичам снега... Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 3 499
И аз го обичам, ама като искам да го гледам, да се качвам на планината. А не да се опитвам да си правя пъртини с количката, на всичкото отгоре - слой лед, отгоре сняг за заблуда на противника. И шибаните непочистени тротоари, дето ....абе стига съм плюла, че..... Mr. Green

http://www.fun-6.com/cenni-misli-inrervu-s-gospod.htm#Load%20stuff%20fade%20away ето ви нещо добро

# 74
  • Мнения: 2 577
Обсъдихме с момичетата и решихме предстоящите ни инициативи да бъдат:

Великденски базар в Пазарджик
дата: 26-27 март
Пред входа на Ист. музей - Тортата
средствата ще се изразходят за децата от домовете в областта

Конкурс за авторско есе, стихотворение, разказ на тема, свързана с благотворителността.
Финал : 27 март


Инициатива "Мама Марта" - изработване на мартеници и картички за децата от домовете в областта.

Очакваме трудолюбивите ни пчелички да започнат да ни помагат за базара със сувенири. Както и предна година са предвидени средства за подпомагане за материали, за да може да изработим повече и по-красиви неща. Който е затруднен и  има нужда от някакви парична сума за купуване на материали да ми пише на лични на мен или Ването

Последна редакция: ср, 10 фев 2010, 22:48 от Даскалица Кукундрелова

Общи условия

Активация на акаунт