Курсове за бременни в Бургас

  • 3 719
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 917
Maranta, би ли разказала повече за тоя курс на който ти ходи. какво правехте там? правехте ли упражнения за лесно раждане или само си говорихте?

# 16
Bubi4ko, упражнения в истинския смисъл на думата не правихме, но тренирахме дишане. За упражненията може да те насоча към рехабилитатор, на когото взех координати, което ме подсеща, че и аз още не съм се свързала с него. На курса си говорехме за бременността като цяло, раждането и предвестниците му, както и за отглеждането на бебчо след като се приберем у дома. Тренирахме повиване, къпане, сменяне на памперс и такива нещица. На мен ми беше много интересно и много приятно, може би защото и акушерката, която води курса е много приятен и спокоен човек. А ако искаш координати за упражнения, както и за плуване за бременни, мога да ти ги дам. Но първо ще взема аз да се свържа с дамата, че да знам какво точно предлагат и да бъда по-изчерпателна.  Hug

# 17
  • Мнения: 648
   Maranta, mnogo sam shtastliva, che ste ostanali dovolni ot kursa i ot Milena:) Sega sam ubedena se chustvash po- naiasno s tova, koeto ti se sluchva i ti predstoi! Edno ot vajnite neshta naistina ot poseshtenieto specialno na tozi kurs e sreshtata s akusherkata, koiato go vodi, nai- malkoto spokoino te vavejda v tainstvoto da nosish jivot v sebe si! Pishi pri koi si se nasochila da rajdash i izobshto kak si:) Leko bremeneene i kasmet preggo

# 18
Много ти благодаря, Наде, за информацията и за добрите думички.  Heart Eyes Относно доктора - бременността ми я следи д-р Ризова и смятам, че ще раждам при нея. Засега, слава Богу, казват, че всичко е наред и се предполага, че ще имам нормално раждане. И между другото, онзи ден и ние с тати видяхме на ехографа, че бебчо всъщност е бебка и много се радваме. Дай Боже всичко с нея да е наред  Praynig и към средата на Февруари да се видим. От мен целувки на малкото слънчице и много прегръдки за мама.  Hug

# 19
  • Мнения: 648
    Mila Maranta, parvo pozdravlenia za bebka newsm32, sama shte usetish kolko e prekrasno da si mama, a ne na vtoro miasto- mama na momiche:) Pola na bebka sashto go vidiahme pri d-r Rizova ( ne mi sledi tia bremennostta), a sled niakolko meseca ni pomogna da se rodi smile3504 princesata:) Pojelavam ti leko rajdane kato moeto i mnogo shtastie kato si ia gushnesh smile3541
Ot nas celuvki i pregradki za dvete  loveuuu

# 20
  • Мнения: 215
И аз родих при Ризова , макар и със секцио . Супер отношение , много съм доволна . thumbsup    Добре си се насочила !

# 21
Благодаря Ви момичета за прекрасните думи. И аз смятам, че изборът ни на доктор е добър, защото съм чувала и от други мами, че тя е прекрасен лекар. Желая Ви много щастие с вашите съкровища.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт