Незабравима(unutulmaz)-тема- 7

  • 36 460
  • 745
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 0
добър ден и от мен, да не сме толкова черногледи - нова седмица = нов късмет, досега не е имало "изневяра" нито физическа нито душевна от страна на Еда или Харун, не мисля и че ще има дори и да има нежелани бракове и друг натиск от семействата /надеждата умира последна/ 1dating

Съгласна съм. smile3521 smile3506

# 121
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
добър ден и от мен, да не сме толкова черногледи - нова седмица = нов късмет, досега не е имало "изневяра" нито физическа нито душевна от страна на Еда или Харун, не мисля и че ще има дори и да има нежелани бракове и друг натиск от семействата /надеждата умира последна/ 1dating
newsm10

# 122
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И аз да се включа. Като гледам логиката на представянето на образите в сериала, няма начин Харун да е с никой друг, освен с Еда. Те по време на сериала не го позволиха, пък камо ли за финала. Не вервам!  Twisted Evil
Правилно, така трябва да свърши...А Мелда... тя ще си бие камшика на некъде на далеееч и ще остави хората да се обичат!!!    

# 123
като гледам как Мелда се превръща в отрицателен герой smile3538 с нейните гадни номера и лъжи невярвам сценаристите да позволят накрая да победят лъжите , а и тя май ще се съюзи с Бурак за да си отмъщава  , а може и още нищо да не сме видяли от нейните номера newsm48

# 124
  • Мнения: 199
Може ли да ми кажете кои са последните серии които са давани по нова.

# 125
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
като гледам как Мелда се превръща в отрицателен герой smile3538 с нейните гадни номера и лъжи невярвам сценаристите да позволят накрая да победят лъжите , а и тя май ще се съюзи с Бурак за да си отмъщава  , а може и още нищо да не сме видяли от нейните номера newsm48
Накрая може да умре от злоба! Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 126
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
като гледам как Мелда се превръща в отрицателен герой smile3538 с нейните гадни номера и лъжи невярвам сценаристите да позволят накрая да победят лъжите , а и тя май ще се съюзи с Бурак за да си отмъщава  , а може и още нищо да не сме видяли от нейните номера newsm48
Накрая може да умре от злоба! Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
 

# 127
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Може ли да ми кажете кои са последните серии които са давани по нова.
До 18-ти епизод на турската тв

# 128
  • Мнения: 115
като гледам как Мелда се превръща в отрицателен герой smile3538 с нейните гадни номера и лъжи невярвам сценаристите да позволят накрая да победят лъжите , а и тя май ще се съюзи с Бурак за да си отмъщава  , а може и още нищо да не сме видяли от нейните номера newsm48
Накрая може да умре от злоба! Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
 
като в приказката за Снежанка, която четох снощи на дъщеря ми - сърцето и ще се пръсне от злоба

# 129
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
като гледам как Мелда се превръща в отрицателен герой smile3538 с нейните гадни номера и лъжи невярвам сценаристите да позволят накрая да победят лъжите , а и тя май ще се съюзи с Бурак за да си отмъщава  , а може и още нищо да не сме видяли от нейните номера newsm48
Накрая може да умре от злоба! Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
 
като в приказката за Снежанка, която четох снощи на дъщеря ми - сърцето и ще се пръсне от злоба
   

# 130
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Момичета,направи ми впечатление,че с фенове се срещат Еда и Харун,а не Мелда и Харун!Тези две "гълъбчета" са всеобщи любимци! Grinning Grinning Grinning Grinning

# 131
Момичета,направи ми впечатление,че с фенове се срещат Еда и Харун,а не Мелда и Харун!Тези две "гълъбчета" са всеобщи любимци! Grinning Grinning Grinning Grinning

значи ще има хепиенд newsm51

# 132
  • Мнения: 115
Доколкото рабрах чрез google translate из турския форум и там искат да има happy end и пишат нещо за сценаристите, но дали искат от сценаристите така да стане незнам. Някой от девойките знаещи турски не чете ли там?  newsm78

# 133
размишлявайки си за края - Еда и Харун заедно това е ясно, Толга и той щастлив  newsm53,че Еда най сетне е намерила и тя щастието, простил на брат си и може би шеф на холдинга hit, семействата и те поумняли и примирили се с истината luvbed но МЕЛДА ,нея нещо не я виждам там  Sick Sick Rage

# 134
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
размишлявайки си за края - Еда и Харун заедно това е ясно, Толга и той щастлив  newsm53,че Еда най сетне е намерила и тя щастието, простил на брат си и може би шеф на холдинга hit, семействата и те поумняли и примирили се с истината luvbed но МЕЛДА ,нея нещо не я виждам там  Sick Sick Rage
Ама как ще я видиш бе милооо....тя си е треснала камшиците в неизвестна посока., толкова неизвестна, че и тя самата неможе да се намери. newsm08 newsm08 newsm08

Общи условия

Активация на акаунт