Жената Овен - Тема 7

  • 21 058
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 590
Хей момичета, да знаете голяма съм "шматка" Mr. Green
Забравих да ви почерпя по-навреме, но все пак хващам все още преди да е отминал 7-ми.
С моето слънце днес правим 6 години, почерпете се.


# 31
  • Мнения: 1 568
Бенджолина


cayenne,
Добре дошла  bouquet

# 32
  • Мнения: 608


Бенджии, бъдете щастливи още много пъти по-толкова  Hug

# 33
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Бенджолина, желая много щастие  и newsm67.

Последна редакция: пн, 08 фев 2010, 00:22 от Venetta

# 34
  • Мнения: 1 568
Вени,тия са супер,откъде ги намери Joy

# 35
  • Мнения: 2 590
Много ви благодаря момичета за пожеланията. Hug  bouquet
Вени, а тези наистина са страхотни сладурковци Heart Eyes

# 36
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Е не е честно пък Crossing Arms Веднъж да изляза, да ме няма няколо часа и не стига , че в старата тема изписали 3 страници, ами и нова пуснали и в нея още 3. Няма да ви чета, пък, мързи ме. Мрън. Т'ва вместо "запис" Mr. Green

# 37
  • Мнения: 91
Добро утро момичета Simple Smile
Както винаги мнооооооооооого сняг - пак сме заринати тук в Разград и добрата новина е че пътя до работа е затворен и няма да работим днес  Party
Бенджолина - честита годишнина.Още мнооооого години щастие по 6   bouquet
Cayenee,добре дошла сред нас,ей сегичка ще те добавя на първата страничка  Hug

# 38
  • Мнения: 608


Хайде и в новата тема да ни замирише на кафе  Grinning
Явно, докато във Разград е валяло сняг, тук почти две денонощия валеше пък дъжд..Хубавата новина е, че почти се разтопи дебелия и мръсен лед.
Хубав и спорен ден от мен  Hug

# 39
  • Мнения: 91
Ели,браво на вас,а тук нашия сняг има да се топи до май месец....  Joy

# 40
  • Мнения: 3 459
Добро утро !  Hug

За пореден път се убеждавам, че съм баси и каръка.  Confused Вчера се разболях, не съм спала цяла нощ, а отгоре на всичкото нямам и глас, един раговор по телефона не мога да проведа. Супер криво ми е !!!  ooooh! Хем не съм излизала никъде и как успя да се случи не знам. Вчера цял ден чистих и приготвях багажа и по някое време гърлото ме стегна от раз. Днес съм като парцал.  Cry Отгоре на всичкото съм и на зъболекар.  Confused После ще ви щракна една снимка да видите за какъв снях става въпрос, колите целите са затрупани.  Confused
Ужасно ми е тегава и гадно.  Cry И баш сега ли трябваше да се случи, като тръгнахме да се местим ?  Cry
Бъдете много, много здрави !!! Hug
Другото е бял кахър.

# 41
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Elica676, мерси за кафенцето. Страшен каймак... 

Огледах се за закусчица... И като не видях се - запретнах.   


Заповядайте всички!!!




Джей, Hug  няма дя ти е лесно, с теб сме !

# 42
  • Мнения: 22 414
Добро утро и от мен момичета. ))))

И при нас е страшно чудо със снега, мъжа ми в 8ч трябваше да го вземат за работа, още не са дошли. Аз му обяснявам хич и да не ходи, защото по принцип няма нужда....ама ще видим.

Бенджи, честита ви годишнина, ама организирайте се вече и да ви честитим сватба, време ви е. ))))

Джей, случват се понякога и такива кофти моменти, ама не се отчайвай, нещата ще се наредят. ))) Направи си чайче, мед, лимон...ще те отпусне гърлото. ))

За хола, харесва ми 3тият мисля че беше, изцяло бял диван, изчистени линии. ) Ей по такива неща си падам. )

# 43
  • Мнения: 3 459
Мирамка,
Изпила съм поне 10 чая, изядох 2 кг. портокали и нон-стоп пия Тайлол Хот и Терафлу.
Нищо не помага, сега мисля да отида да си купя мед, дано поне малко облекчи. Нито мога да говоря, нито да преглъщам. Сякаш имам заседнала буца в гърлото.  Cry Cry Cry
Ще изчакам до утре, ако продължава ще ходя на лекар.

# 44
  • София
  • Мнения: 5 707
Добро утро,нямате изчитане,много сте активни  Mr. Green
Джей- честита нов квартира и беж при доктор,ако случайно си направила ангина (казваш,че те боли гърлото) е противопоказно да пиеш топло Peace

Бенджолина - честита Ви годишнина,много да се обичате,много да сте щастливи заедно и да напълните къщата с деца.
Elica676 - мерси за кафето,аз май от известно време само на виртуалното наблягам.
 kloi - закуската е страхотна.

Тук в София е ад да се придвижваш,рейсовете закъсняват,има едни малки пътечки направени от първите пешеходци, по които човек едвам се движи. Кошмар.Иначе за гледане е много красиво,чак ми се искаше да си остана в къщи и никъде да не ходя Blush

Общи условия

Активация на акаунт