Жената Овен - Тема 7

  • 21 096
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 22 541
Ели, чудно е наистина....) малко завиждам на тези, които са по морето...))))

Аз от сега съм се замислила къде да ходим на море (не съм му фен голям) и не мога да измисля. )
Имаме 3варианта - карта от военните (пълен пансион, 10дни), голям хотел с ол инклузив, или някое по-малко хотелче само с нощувка и закуска. Ако са вторите 2варианта ще бъдем за 6-7дни.

# 721
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Божеййййй, виЙ снощИ кВо сте вършали бееееее #Crazy #Crazy #Crazy
То няматИ никакви спирачки Joy
АЛЕНИ ЦВЕТЯ wavey
Пак да вЪ пУдмятам аз. Стига бе, стига със това лошо настроение, със тия черни и пембяни дупки. ВзИметИ сЪ у ръце #Cussing out
ЕЛИЧКА Hug
А ти със толкова приятелки си голяма щастливка, никога няма да си самичка. thumbsup
МИРАМКА Hug
Как си? Гледам, че са те налегнали болежки newsm78 Хайде да минава бързо Hug
Благодаря на мацуранките които ми пожелахте да оздравявам  Hug HugПомага това, как помага като виждаш, че някой пита за тебе, дори и да не си му виждал очичките. Много ми е мило да знаете, ама много Hug Hug
МАРГАЛЧЕ, ФРАНЧЕСКА Hug Hug
Как така ще кепазите виното със лИмУнаТа брЯ #Crazy Поне газирана вода слагайте.
ВЕНЧЕЕЕЕ Hug
Искам те чисто нова душе да се прибереш при нас Hug Hug Hug
Във фейса съм със същия ник както тука Wink

# 722
  • Мнения: 608
Делтичкееее  Hug Щом си намерила сили да седнеш на компа, значи се оправяш по-малко, нали? Наготви ли им днес на мъжете?
Много приятели имам наистина, те са ми богатството  Grinning
След малко и аз изчезвам да готвя-пиУе със зеУе  Laughing
И май довечера трябва да пускаме нова тема, а?

# 723
  • Мнения: 2 139
Delta, само да ти кажа, че не те намирам у фейсо Crossing ArmsА имам огромното желание Peace
Аз изпекох едно пиле и забърках млечна салата.
Иначе ми е по-добре след тайлолхота и лимонадата на ДЕЛТА.

# 724
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЕЛИЧКА Hug
Аз още вчера във късния след обяда се даврандисах малко. Днеска сутринта станах и направих каквото ви бях казала. Сега малко пак ми стана кофти, ама пих лекарства и до неделята ще съм кукуряк Hug
Като върша нЯщУ и забравям, че съм болна, ама после падам У канала Joy Важното е че сготвих и изчистих както аз си знам а и Бате ми помогна де
ФРАНЧИ- там съм бе-виж на Мими Коева
ЕЛИЧКААА Hug
Прави тематаааааааа Hug

# 725
  • Мнения: 2 139
Вижте сега- не намерих Делта в бука, НО си слагам анцунга и отивам на танци Whistling
Довечера ще ви нагледам, че Маргало не се е вясвала нещо днес Wink

# 726
  • Мнения: 2 590
А аз отивам в банята и беж на гости.

# 727
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
А аз си събирам такъмите се пръждосвам от работнто място. Като за петък мнооооого се застоях, до 18.00 съм по принцип ooooh!

# 728
  • Мнения: 48
е днес аз ще ви заметия с пиенето Wine Glass Wine Glass наздраве Hug Hug Hug

# 729
  • Мнения: 608
Точно сега ми е кеф за чаша бяло вино, ма нямааа
Айде, поне очите да се порадват:


Наздраве!
Маргало я няма днес наистина..чудя се бистри си главата или все пак някой хубав пич я е завъртял наново  Flutter

# 730
  • Мнения: 22 541
А аз ей сега се прибирам, ходихме да си приберем колата от сервиз....оставихме добра сума, но пък всичко е ок вече. ))))
Сега ще готвя огретен...)))
Пак ми е някакво кофти на стомаха, гади ми се...кофти работа.

# 731
  • Мнения: 1 568
.

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 19:37 от Маргало

# 732
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МИРАМИЧ Hug
Какво става със твойтУ тумбачИ ??? Да вземе да минеш само на чай ли?
МАРГАЛЦЕ Hug
Прочетох аз прочетох. Горе главата моето момиче, всички сме със тебе и ти пращаме цялата си положителна енергия. А ти явно имаш и страхотни родители. Аз например не мога да ида и да им се оплача за нищо. Всичко ще се оправи, не може да е само така Hug Hug Hug

# 733
  • Мнения: 157

Пращам ти цялата си любов!!!  bouquet
Всичко ще е наред! Зная какво ти е, разбирам те. Не се получи сега, но ти си силна!

Момичета, страхотни сте. Не зная дали е от зодията, но много сте сплотени. Абе, готини сте!

# 734
  • Мнения: 22 541
Маргало, мила, дано това да ти е помогнало мъничко. ) Много те прегръщам и горе главата. ))))

Общи условия

Активация на акаунт