Отзиви за д-р Константин Петров от 1 АГ "Св. София"

  • 29 288
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Моля Ви, момичета, дайте мнения за доктор Петров. Не намерих почти никаква информация в нета за него.

# 1
  • Мнения: 18
Моето момиченце се роди когато д-р Петров беше на смяна. Когато бях в предродилно и после и в родилно се държеше доста грубичко, но когато бебето се появи се промени тотално - стана разговорлив и внимателен. После през целия ми престой в болницата (5 дни), минаваше на визитация за да провери как се възстановяваме. В ноща която се появи моето бебе имаше още 4 раждания и всички минаха бързо и нормално. Аз съм на мнение, че ако си решила да раждаш в 1 АГ, които и д-р да избереш всички са професионалисти.

# 2
  • Мнения: 19
Много ти благодаря. Засега няма да раждам, защото загубих бебето. Исках мнения за за д-р Петров като лекар и човек, защото мисля при него да ходя за изследвания и прегледи от тук нататък.

# 3
  • Мнения: 10
Д-р Константин Петров е голям професионалист.При него попаднах най случайно.Той беше дежурен на спешен кабинет и спаси бременността ми.Радвам се,че попаднах на него,защото в Перник искаха да прекъснат бременността ми.При д-р Петров ходих на ЖК и него избрах да ми направи секциото.Бързо се възстанових и съм много доволна.Хиляди благодарности на д-р Константин Петров!

# 4
  • Мнения: 32
През 2005 г. раждах в Тина Киркова  и случайно попаднах в смяната на д-р Петров. не съм имала никакви предварителни ангажименти с него, но останах очарована от обслужванетоV До края на престоя ми в болницата проверяваше как се чувствам аз и бебето и ме преглеждаше за да няма усложнения.Много съм му благодарна за всичко , което направи за нас и ако не съм му загубила координатите пак ще го търся за предстоящото ми раждане през януари.

# 5
  • Мнения: 1 897
Ако тръгна да пиша за Д-р. Петров трябва да изпиша 5 стр.,нямам толкова време,затова искам да кажа само едно голямо Благодаря!

# 6
  • Мнения: 16
Раждах при него преди 2 седмици - страхотен лекар и човек!срещнах го случайно в спешния кабинет на 1 аг, защото имах проблемна бременност и в последствие се преместих при него да ми следи бременността - голям професионалист! newsm10

# 7
  • София
  • Мнения: 38
Здравейте,
през 2007 година родих дъщеря си при д-р Петров. Бях избрала него и екипа му за нормално раждане. След повече от 12 часа в предродилна зала се наложи да направим секцио по спешност - много къса пъпна връв и опасност за  бебето... за щастие всичко мина добре и се възстановихме бързо. Всеки ден от престоя ни в болницата, д-р Петров идваше да ни види и беше много добронамерен. Една година по-късно племенницата ми също се роди при него, с планирано секцио - отново без усложнения.
Безкрайно съм бу благодарна за грижите и за живота на моето момиче.

Някой може ли да ми даде негови координати? Къде работи, може ли да се запише час за редовен преглед? Искаме да имаме второ бебе и определно искам той да ме наблюдава.


Мерси Simple Smile

# 8
  • Мнения: 32
Здравейте, включвам се отново в темата , защото през януари 2012 родих със секцио със съдействие на доктор Петров втория си син.Не мога да намеря думи да изкажа благодарността си към него , за положените грижи и професионализма му.Дано да има все повече така отдадени на работата специалистии тогава ще има много щастливи майки и здрави бебчета.  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 19
Попаднах при д-р Петров случайно, наложи ми се секцио по спешност. Благодарна съм за неговото професионалното отношение. През целия болничен престой се интересуваше непрекъснато от мен и бебето. В моята стая имаше още едно момиче без избор на екип и нейната докторка не дойде да я види нито веднъж! Препоръчвам д-р Петров  и на други мами.

# 10
  • Мнения: 1
Моля за контакт на д-р Петров. Съпругата ми роди при него и сме много доволни, страхотен специалист, но не можем да му открием телефонния номер.
Предварително благодаря.

# 11
  • Мнения: 0
Здравейте! Случайно попаднах на темата за д-р Петров. Отзивите са само и единствено положителни. Миналата година той ми води женската консултация. Внимателен и много отговорен е! Страхотен специалист.

# 12
  • Мнения: 20
Имам позната, която роди при доктора и е безкрайно доволна от проследяването на бременоста и самото раждане. Телефона му е 0899139817

# 13
  • Мнения: 85
И аз да се включа с едно БЛАГОДАРЯ на д-р Петров! Родих при него 2008г.

# 14
  • Мнения: 4 070
През 2009 г. родих при тоя д-р- без да съм го избирала-  беше на смяна- прекрасен човек и добър лекар. Много време ми отне докато родя и накрая идваше в коридора, докато лежах да ме поздравява, че съм била много смела и да си говорим. Много, ама много съм доволна от тоя човек- приказен лекар е за мен!!

# 15
  • Мнения: 0
Здравейте, случайно попаднах на темата за д-р Петров като гледам всички сме на едно мнение.Страхотен професионалист.Януари месец родих без избор на екип и той беше на смяна.През цялото време беше до мен и много ми помагаше след това също.Ако реша да имам второ дете определено бих избрала него Simple Smile

# 16
  • Мнения: 13
Здравейте,

бих искала и аз да се включа с поредното позитивно мнение за д-р Петров и безрезервно да го препоръчам заради неговия професионализъм, човешко отношение, разбиране, подкрепа по време на раждането и след това. И двете си деца родих при него, като първия път не го познавах, случайно попаднах на него, но останах очарована от това колко съвестно си свърши работата не само по време на раждането, а и след това. Идваше да провери как съм, прегледа ме преди да ни изпишат, а не видях друг лекар да прави същото за друг пациент. За второто си раждане вече бях убедена, че ще раждам с него и го избрах. Всичко мина просто перфектно благодарение на този прекрасен човек и истински лекар!

# 17
  • Мнения: 26
Здравейте,

може ли някой да сподели актуална информация за д-р Петров, къде приема и къде следи бременност ? В 1 АГ или в частен кабинет ? Аз съм с тромбофилия и съм се насочила към него за бъдеща бременност, надявам се някой да потвърди че той е специалист при проблемна бременност и е добър избор.

предварително благодаря
Бъдете здрави

# 18
  • Мнения: 13
Привет, cvete 12,

д-р Петров работи в Тина Киркова и Сердика. Вероятно ще те приеме в кабинета в Сердика за преглед, но най-добре му звънни и ще ти каже. Винаги си вдига телефона и е много любезен. Зная, че се занимава с патологична бременност. Според мен след срещата си с него ще си наясно що за човек и специалист е. Поне моето доверие го е спечелил напълно. Желая ти успех!

# 19
  • Мнения: 51
Аз имах проблемна бременност: двурога матка, къса маточна шийка, кървене в 6 месец, непрекъснати контракции, бях на системи за задържане. Много съм щастлива, че попаднах на др. Константин Петров дни преди да започнат проблемите ми. Добре че беше той - спаси детето ми! По време на престоя ми в болницата (2 седмици в 6ти месец) идваше всеки ден да ме види как съм и дали всичко е наред. И мога да кажа, че не беше просто комерсиална загриженост - на лицето му се изписваше истинско притеснение, когато имаше сериозен проблем. Много е отзивчив и загрижен, вдига си телефона по всяко време - веднъж му звъннах в 12 през нощта, защото имах зачестяващи контракции. Той ми каза какво да правя и на следващата сутрин в 8 ми се обади ТОЙ, за да пита дали всичко е наред! Бях изключително приятно изненадана. Раждането ми (секцио) с него и неговия екип мина перфектно. И между другото има страхотно чувство за хумор Simple Smile
Иска ми се да има повече такива лекари като него!

# 20
  • Мнения: 51
Здравейте,

може ли някой да сподели актуална информация за д-р Петров, къде приема и къде следи бременност ? В 1 АГ или в частен кабинет ? Аз съм с тромбофилия и съм се насочила към него за бъдеща бременност, надявам се някой да потвърди че той е специалист при проблемна бременност и е добър избор.

предварително благодаря
Бъдете здрави

P.S. По времето когато следеше моята бременност (от юли до декември 2013 г.) голяма част от пациентките му бяха с проблемна бременност. С много от тях, вкл. и с една моя приятелка обсъждаха точно проблем с тромбофилия, така че мисля, че е напълно подходящ избор.

# 21
  • Мнения: 433
Повдигам отново темата за д-р Петров за още мнения.

# 22
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз родих на 09.05.2014г. с планово секцио, бях без избор на екип на смяна беше д-р Петров и съм доволна!!! На мен това ми е второ секцио, но всичко мина добре! Д-р Петров е много добър !!!   

# 23
  • Мнения: 1 073
За д-р Петров - аз следя втора бременност при него, и живот и здраве се надявам и на второ раждане при него. Доволна съм, знае какво прави. Изчела съм много негативни коментари по повод характера и грубостта му. Да, наистина е по директен и понякога и мен ме дразни колко е брутален, но не може да му се отрече професионализма. Имам 2 приятелки, които също родиха по два пъти вече при него. Аз съм раждала вагинално, но знам че е мнооого добър при секциото. Е, дано да успея пак да родя вагинално сега, че май второто бебе ще е още по-голямо.

# 24
  • Мнения: 509
Здравейте!

За д-р Петров мога да кажа само хубави неща. Аз също съм с тромбофилия и ако не беше той да я открие и да ме следи, нямаше да забременея. Винаги е много внимателен; когато не може да отговори на телефона, се обажда по-късно,  никога не претупва нещата - много е отговорен! В момента ми следи бременността - през 2 седмици съм на преглед; и смятам при него да раждам (живот и здраве!). Сърдечни благодарности!

# 25
  • Мнения: 1 897
Още благодарности док.Да сте жив и здрав,за да помагате за популацията на страната.

# 26
  • Мнения: 1 073
Бях писала преди време, сега само ще да се отчета. Преди 2 седмици радих второто си дете при д-р Петров. Много много съм доволна за пореден път. Прекрасен специалист! Трето дете ако имам пак с него ще го родя.

# 27
  • Мнения: 919
Повдигам отново темата за д-р Петров. Има ли раждали скоро при него? Секцио по метода на Щарк ли прави или не?

# 28
  • София
  • Мнения: 3 030
Здравейте!

Бих искала да попитам, д-р Константин Петров подходящ ли е за проблемно забременяване или основно за проблемна бременност?

Благодаря предварително!

# 29
  • Мнения: 4 070
Аз за пръв път се следя при него, въпреки че съм раждала първия път в неговата смяна, но по случайност- без избор на екип. Сега ме насочи към него друг лекар и отново съм доста доволна. Имах позната с доста проблемни бременности, тя ходеше при него също.

# 30
  • София
  • Мнения: 117
Декември 2015 родих при него секцио с избор на екип, така се наложи, останах много доволна и му благодаря за търпението и прекрасното отношение. Идваше да ме вижда всеки път когато е на смяна и да ми сменя превръзката, да ми разказва какво ми предстои и това много ме успокояваше, защото бях подготвена. Много позитивен човек, чудесен специалист и знам че е помогнал на много жени с проблемно забременяване.

# 31
  • Мнения: 2 502
Преди 7 дни родих второто си бебе и бях избрала предварително д-р Петров да ми направи секциото. Момичетата преди мен са го казали, няма да се повтарям и аз. В днешно време малко хора си заслужават титлата доктор и Константин Петров е един от тях за мое щастие. Докторе, Бог да Ви благослови - Вас и семейството Ви.  bouquet

# 32
  • Мнения: 1
Най-големият професионалист не само в областта си, но и изобщо. Човек с главно"Ч" и Доктор с главно "Д", отдаден на пациентите си, професионалист до мозъка на костите си. Хиляди благодарности за раждането на дъщеря ни!!! Нямам достатъчно думи да изразя благодарността си. И второто си дете бих родила при него. Дано да има повече такива доктори и хора. БЛАГОДАРЯ!!! Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 2
Здравейте,

Наскоро и аз посетих д-р Петров в болница Сердика и за съжаление въобще не съм очарована от него. Моя приятелка, на която е следял бременността  и е раждала при него много го хвалеше, звучеше ми като светило на медицината, затова и реших да следи и моята бременност.
Преди прегледа ми ме попита къде съм си правила биохимичния скрининг и феталната морфолигия. Отговорих, че са ме гледали в МЦ Фемина. Отрече всичко каквото съм правила до момента и без да е погледнал каквито и да било резултати каза, че трябва да си направя нов скрининг. Много млади майки вече били раждали деца със синдром на Даун.
Вече при самия преглед легнала на леглото и той гледащ корема ми с много стария си апарат след 1 минути ми каза: "Това бебе има киста в мозъка". Изплаших се много и се изненадах, защото преди 2 седмици бях на ФМ и не бяха открили нищо. И така приключи прегледа. "Отзивчивия" доктор веднага се обади да ми запише час за ФМ при д-р Ставрева и каза да не се притеснявам, че ако на ЯМР покаже, че е доброкачествена киста може да се роди. Апарата му беше развален и даже снимка не можа да ми даде. Още на същия ден отидох при други два лекаря. Категорично казаха, че бебето ми няма киста в мозъка, а и да имало тя се разграждала след време.  На грубостта му не обърнах внимание,  по-скоро ми направи впечатление некомпетентното му отношение и единственото, което ми причини е главоболия и стрес за бебето и мен.

# 34
  • Мнения: 4 070
Аз не бих подценила компетентността му. Колко е стар апарата няма значение, лекарите които са компетентни виждат всичко и на не толкова добра апаратура и обратно. Той признава само клиниката, в която е Стратиева, понеже само тя и д-р Янкова имат необходимата квалификация в Лондон, всички други лекари са без тази квалификация. При мен също не беше много доволен от лекаря при който ходих на фетална, понеже пък Стратиева никак не ми допада, но все пак не е има никакви съмнения. Въ всеки случай всичко, което ми е казал беше ок. Дори аз, понеже съм на 38 и всички лекари се опитваха да ме сдухат и да ме карат да си правя амнио, той обаче прецени, че няма нужда. Много лекари твърдят, че в последно време все повече млади жени раждат деца с даун и др подобни, които уж не могат да се случат на младите. Щом са ви успокоили другите лекари, които са ви видели- ок. Аз не знам дали щях да се успокоя толкова лесно. Има много специалисти, които виждат подробно всички органи. Доктор Петров не е толкова мил в началото, но наистина е адски отдаден на пациентите си. Както виждате бнагоре всички го твърдим, въпроса е, че във вашия случай не ви харесва информацията, която ви е да, но аз лично не бих я подценила.

# 35
  • Мнения: 2
Аз пък смятам, че на толкова стара апаратура и на толкова малко бебе (в началото на четвъртия месец съм) нищо категорично не може да се каже. Както каза и самия доктор Петров, можел и да бъркал. Също така  предполагам, че един специалист по ФМ би му било по-лесно да види една киста, повече познания по анатомия се изискват при откриване на малки дефекти в сърцето и други органи. Аз не следя всички лекари къде са специализирали и квалифицирали и как работят, както Петров.  Все пак ми стана интересно, та и аз да съм в час и погледнах, че тези лекарки не са единствени с такъв сертификат, а и има и други лекари специализирали и квалифицирали се във Великобритания, Израел, САЩ и т.н. Явно не са заслужили признанието на д-р Петров. И да добавя, че аз не си избирам случайно лекарите. Осигурена съм от и имам познати в застрахователно дружество България здраве. След диагнозата ги помолих да ме насочат към най-добрите специалисти по фетална морфология (за мен имат добър поглед над нещата, тъй като работят с лекари, здравни заведения от всички области не само в София, а и в цялата страна).  Затова и няма да обикалям повече лекари и с притесненията си да вредя на бебето. Искам да обърна внимание и на най-важното - това, че не е бил мил не ме притеснява, проблема ми е, че диагнозата му НЕ БЕШЕ ВЯРНА. Паникьоса ме напразно и то без да ми кажи, че тези кисти се разграждат. Това е моето мнение и моят поглед над нещата. Не мога да пея във всеобщия хор, за което се извинявам, ако причинявам главоболия на някои.

# 36
  • Мнения: 1
Zdraveite i ot mene-mnenieto mi za dr.Petrov e ,che e nai ama NAI-DOBRIQT doktor na koito sum popadala.Imam golqma dushterq na 7 koqto rodih v Maichin Dom-otnoshenito na lekarite beshe pod vsqkakva kritika,malkata mi dushterq e na 3 meseza i rodih v Tina Kirkova pri vuprosniqt doktor.TOZI CHOVEK spasi i mene i deteto.Ako ne beshe toi az vtorata si dushterq mojeshe i da q nqmam.Popadnah na nego ot samoto nachalo pokrai edna priqtelka ot samoto nachalo.Golqmata dushterq rodih normalno sus strashni muki-vtorata pri nego sus sekzio bez da usetq bolka,izpravi me sled operaziqta chas sled kato me zashi.Strahoten doktor!!!vinagi me e bilo strah ot operazii tova mi e purvata i moga da vi kaja,che izobshto ne se pokolebah za sekzioto samo i samo toi da go izvurshi.Malko sa pohvalite s koito moga da go opisha. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз също бих искала да споделя мнението си за д-р Петров. С него се срещнахме през октомври 2015 по препоръка на моя приятелка. Тогава имах гинекологични проблеми свързани с постоянни неуточнени кръвоизливи и силна, нетърпима болка в яйчниците по време на менструация, бях посещавала много уж специалисти, но никой не успя да намери откъде е проблема и да го реши. Д-р Петров подходи с невероятен професионализъм и с подходящата терапия в рамките на месец реши проблем, който преди това бях имала с години.
Точно на 01.03 тази година разбрах, че съм бременна - за секунда не съм се замисляла кой ще следи бременността ми, а директно му звъннах. Видяхме се и той потвърди бременността. Няколко седмици по-късно, в една късна вечер  прокървих ....сигурно беше 11 вечерта като му звъннах. Не очаквах да си вдигне телефона...и бях много изненадана, когато го направи. Първото, което ми каза е да се успокоя, насочи ме веднага към аптека за Но Шпа и Утрогестан и ми каза на следващата сутрин да съм възможно най-рано при него в Тина Киркова. За щастие всичко с бебето беше наред, оказа се леко отлепване на плоден сак. От този ден д-р Петров стана като част от семейството ни. Последваха проблеми свързани с контракции още от 4ти месец, високо кръвно - всеки проблем беше решаван веднага с хапчета, инжекции, болничен престои. Можех да разчитам на него 24 часа в денонощието, а всеки преглед е свързан с подробно описание на всичко, което се случва в момента и какво правим занапред. Всяка бременна жена знае, че това дава огромна сигурност и спокойствие.
Неговият професионализъм, според мен ни доведе до днес, когато съм вече в 7 месец. Малкото ми момиче ми подарява все по-силни ритници с всеки изминал ден и всичко това дължа на него. Виждаме се на всеки две седмици, смятам да му се доверя и за раждането. Имам му по-голямо доверие отколкото на себе си!
Относно предпочитанията му към д-р Янкова и д-р Стратиева, аз лично си го обяснявам с това, че той самият поддържа високо качество в работата си. Познава ни всичките бременни, нарича ни на малки имена, знае ни историите(доста често се шегувам с него, че е като телефонен указател Grinning) и е нормално да не се доверява лесно на всеки срещнат негов колега. Аз лично правих феталната морфология при д-р Янкова и напълно оправдавам огромното му доверие в нея. А това, че ехографът в кабинета му в Сердика бил стар, не смятам, че това е негов личен избор и бих нарекла работата му истинско чудо за условията на работа, които му предлага нашата мила родина...

# 38
  • Мнения: 1
Аз мисля, че е печалбар, кара на конвейер и изобщо не го интересуват пациентите му. Интересуват го само дотолкова, доколкото са източник на приходи.

# 39
  • Мнения: 2 502
Аз мисля, че е печалбар, кара на конвейер и изобщо не го интересуват пациентите му. Интересуват го само дотолкова, доколкото са източник на приходи.

И се регистрирахте, за да ни споделите това!?!?

# 40
  • Редута, София, България
  • Мнения: 72
Ето ме и мен тук да разкажа за д-р Петров. Както всички останали, нямам нищо лошо да кажа за него. Напротив, това е един от най-кадърните, разбиращи, обичащи си и посветени на работата си доктори. Срещнах го преди 8 години когато се случи на смяна в екипа за израждане на дъщеря ми с цезарово в Тина Киркова. Веднага ти прави впечатление, тъй като е решителен, организиран, грижовен и определено знае как да ти повдигне духа. Моят доктор от екипа дойде да ме види само веднъж за 5 дни, а д-р Петров беше всеки ден при нас и то по няколко пъти. Сякаш живееше в болницата, защото го срещах и в коридорите. В стаята се случих с негова пациентка, която ми разказа как преди 5 години д-р Петров я спасил от излишна операция, която щеше да я остави бездетна. Д-р Петров се опълчил срещу всички, накарал ги да си прочетат книгите отново и да я лекуват с действие на антибиотици, а не с изрязване на матката, както бяха решили първоначално. Така, че определено има и уважение сред колегите си, което не се постига никак лесно предполагам.
Веднага му записах телефона и тъй като ми се налага да пътувам, а той беше един от рядко отзивчивите доктори, които винаги ще ти отговорят, спрямо симптомите ми казваше какво да си купя от аптеката. Винаги прав за всичко, като в последствие започнах да му звъня и питам дори за други неща като кашлица при мен и децата и той ни даде съответно антибиотик, който приключи кашлица, която ни мъчеше с месеци. Имах и много тежък случай с една приятелка, която от прекалено ползване на противозачатъчни беше развила кисти на яйчниците и всички доктори й казваха, че няма да се оправи. Е, д-р Петров я сложи на хормонална терапия и няколко месеца след това всичко й изчезна, сега вече дори може да има деца. Освен, че е запознат с лекарствата, адекватно разбира и от билки и диети. Така например ми излекува вечната кандида, като ме сложи на строга диета, лактобактерии и лекарства и вече от години нямам проблеми. Има си и лошите качества естествено, когато е претоварен ако си му насреща може да го отнесеш без причина. Говори много бързо, не обича да повтаря, понякога може да изглежда, че те претупва, но всъщност си опича нещата, просто не те натоварва с излишни мед. термини. Все пак е адски зает, а се опитва да помогне и погрижи за всички. Сега пак съм бременна и естествено при д-р Петров. Насрочил ме е за цезарово този понеделник и знам, че ще съм в сигурни ръце, а това никак не е малко. Рядко са наистина докторите, които обичат професията си и истински им се отдава. Освен това си личи, че полага еднакви грижи за пациентките си независимо дали си плащат или не. А нека си признаем, че в днешно време вече рядко се срещат такива доктори.

# 41
  • Мнения: 2
Споделям мнението на г-н Янков. Аз ще разкажа за моя опит с д-р Петров и ще оставя оценките за заинтересованите. За първи път отидох при него на гинекологичен преглед по препоръка. Прегледът мина нормално, но повлияна от препоръките, обсъдих с него намеренията ми за забременяване. След като се запозна с изследванията ми обясни как тези негови услуги не са по касата и ми запази час да проследи овулацията ми. Извика ме на 8 ден от цикъла, 10, 11 всеки път по 30 лв. Прибира парите когато няма никой в кабинета. Тъй като доброволно съм се съгласила, нямам право да недоволствам. Под кабинета имам предвид и двете места, на които преглежда - и в "Майчин дом" и в "Сердика". На 12 ден от цикъла ме извика два пъти, тъй като имаше хора в стаята и не можа да прибере парите. Иначе е доста любезен, отзивчив, а и опитен. Независимо от честите посещения спазвах всички указания и вярвах в компетентността му. Не знам дали моята изпълнителност не го е подвела, че съм в състояние на отчаяние. След неуспеха на този опит ме привика с указание да му донеса снимка. На въпроса ми за какво му е ми отговори, че чрез алтернативен подход - специален апарат, щял да ми отпуши моята запушена четвърта чакра. И това по снимка. С големи резерви  го попитах колко струва тази услуга. След като каза, че е безплатно, реших, че дори и да смятам това начинание за неефективно, занесох снимка. Покани ме да седна и несвързано и непоследователно ми обясни за влиянията на подводни реки върху човека, установени в резултат от нелогична смеска между екзотерика и непотвърдени научни опити. Разбира се, отключването на аурата ми беше безплатно, но трябваше да закупя меден цилиндър за премахване на влиянието - май беше за 40 лв., и  технически камък във формата на сърце от индийските магазини за 90 лв.- зареден, разбира се. Уредите бяха заредени за период от време, който не запомних. Искам да отбележа, че медальонът беше от по-едрите Simple Smile Проявих търпение, защото смятам, че всеки има право да вярва в каквото поиска, но много ме подразни, когато усетих, че се опитва да ми повлие като ми говори за множество неуспешни опити инвитро, които бил правил с жена си, за трагедии на жени с 9 опита инвитро и т.н. С това вече бях сигурна, че ме мисли за отчаяна. Особено когато премислям след това детайлите по разговора се почуствах обидена от ниското мнение, което явно има, както и избрания подход за манипулация в предвид обстоятелствата. Жената, която ми го препоръча, е също от екзалтираните негови фенки. Попита ме дали не съм отишла при друг доктор. И макар че и показах снимката му и досега смята, че аз нещо съм се объркала. Допускам, че е бил повлиян от финансови подбуди и се е заел със случай, който не е точно в неговите компетенции. Препоръчвам при намерения за забременяване да се търси специалист в тази област. Все пак не може да очакваме, че всеки гинеколог може да прави всичко. За информация - четвъртата ми чакра още не е отпушена Wink

# 42
  • Мнения: 2 123
Ваня, това не може да е истина! #Crazy

# 43
  • Мнения: 2 502
Не съм от екзалтираните фенки на д-р Петров, но не вярвам на почти нищо от прочетеното.
Докторът е един от най-компетентните гинеколози, които познавам.
В никакъв случай не искам да обидя авторката, че лъже, просто не вярвам на това, което чета.
Всъщност да не би да става въпрос за някой друг доктор, защото момичето пише, че преглежда на 2 места - Майчин дом и Сердика, а това не е вярно.
Д-р Константин Петров работи в Св. София и Сердика.

# 44
  • Мнения: 2
Извинете, направила съм грешка. Сбъркала съм 1АГ с Майчин дом. Имам предвид 1АГ д-р Константин Петров и там специалист с това име е само той. Не оспорвам положителния опит на някои негови пациентки, но нали сайта е за споделяне на всякакъв опит. Така следващите след нас да не се подведат в пристъп на човешка слабост и да се оставят да бъдат манипулирани

# 45
  • Мнения: 1
Не съм доволна от този лекар. Неговата немарливост ми е причинила много вреди. Стигнах до серклаж от едното нищо. Само защото него не го интересува. Не ходете при д-р Константин Петров!

# 46
  • Редута, София, България
  • Мнения: 72
И на мен ми се струва абсурдно. Никога не съм чула др. Петров да говори за езотерика. Предполагам ,че на всеки му прищраква рано или късно, пък и е възможно да има нещо общо с четвъртата чакра, кой знае?! Това, което ми е странно е, че при положение, че не вярваш в тези неща, защо не му го каза директно, а го споделяш с нас? Предполагам така щеше да си спестиш 130лв. Само за сведение, на мен др. Петров ми взима по 40лв на преглед, а ми се води нещо като далечен роднина и последно което чух за него: още не е станал милионер Simple Smile Wink

Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 16:57 от Ирушка

# 47
  • Мнения: 320
Повдигам темата, защото виждам, че отдавна никой не е писал нищо, а доктор Петров за мен е един от най-добрите лекари. Попаднах при него по препоръка на познати и вече със сериозни усложнения на бременността в 11 г.с. Прие ме още на следващия ден, прегледа ме, както и всичките ми изследвания и видя пропуски на следящия ме тогава АГ от известна частна болница. Веднага ми изписа терапия и за няколко седмици вече бях в пъти по-добре. По време на цялата бременност ме преглеждаше честно и коригираше терапията, ако беше нужно. Раждането мина безпроблемно, през целия ми простой в болницата не е минал и ден без да ме провери как съм и да ми дава безценни съвети, някой от които задължение на акушерките, според мен. Мога да напиша и 10 страници похвали за този невероятен човек, но съм сигурна, че те се препокриват с тези на момичетата, коментирали преди мен. Препоръчвам го на всеки, със сигурност няма да сгрешите, ако се доверите на този Д-р с главно "Д".

# 48
  • Мнения: 1
Д-Р Константин Петров е един изключително ДОБЪР Човек И Доктор!Всеки ден съм благодарна, че срещнах този прекрасен човек и лекар и че родих и 2те си деца при него! С 1та ми бременност в началото се следях при друг доктор и имах серизни проблеми, които можеха да доведат до загуба на плода или преждевременно раждане още в 22 г.с. Тогава срещанх Д-р Петров и благодарение на него и назначената от него терапия имам живо и здраво детенце.Втората си бременност отново при него следях и при него раждах, като този път отново благодарение на д-р Петров, бремнността протече много по-леко, тъй като ми назначи  терапия още при опитите за правене на бебе.
Това е човек ,който говори много открито и директно, което на някои жени не им допада и му се засягат, а аз точно това харесвам в него.
Препоръчвам силно Д-р Константин Петров, човек с главно Ч и доктор с главно Д!Защото всеки АГ може да следи не рискова бременност ,но малко са тези, които откриват и лекуват проблеми още в техния зародиш.Не искам да ви казвам колко майки са загубили бебетата  си или ги раждат преждевременно,заради некомпетентни лекари, но пък "много мили", както често чувам да се оценява един доктор, колко мило се държал и т.н.
Още веднъж, БЛАГОДАРЯ ВИ за всичко Д-р Петров❤

# 49
  • Мнения: 2
Д-Р Константин Петров е един изключително ДОБЪР Човек И Доктор!Всеки ден съм благодарна, че срещнах този прекрасен човек и лекар и че родих и 2те си деца при него! С 1та ми бременност в началото се следях при друг доктор и имах серизни проблеми, които можеха да доведат до загуба на плода или преждевременно раждане още в 22 г.с. Тогава срещанх Д-р Петров и благодарение на него и назначената от него терапия имам живо и здраво детенце.Втората си бременност отново при него следях и при него раждах, като този път отново благодарение на д-р Петров, бремнността протече много по-леко, тъй като ми назначи  терапия още при опитите за правене на бебе.
Това е човек ,който говори много открито и директно, което на някои жени не им допада и му се засягат, а аз точно това харесвам в него.
Препоръчвам силно Д-р Константин Петров, човек с главно Ч и доктор с главно Д!Защото всеки АГ може да следи не рискова бременност ,но малко са тези, които откриват и лекуват проблеми още в техния зародиш.Не искам да ви казвам колко майки са загубили бебетата  си или ги раждат преждевременно,заради некомпетентни лекари, но пък "много мили", както често чувам да се оценява един доктор, колко мило се държал и т.н.
Още веднъж, БЛАГОДАРЯ ВИ за всичко Д-р Петров❤

# 50
  • Мнения: 2
Този д-р Константин Петров преглежда ли със направления или само платени прегледи?

# 51
  • Мнения: 468
Пускам ъпдейт, за който го интересува.
От скоро съм пациент на Д-р Петров, направи ми добро начално впечатление. Преглежда в болница Сердика, работи както със ЗК, така и може да си платиш за цялостно проследяване пакетна цена. Не ме е карал да плащам втория вариант, просто ми каза какви опции имам, за да си реша. Живи и здрави след време може да пусна още информация, за сега просто нямам такава.
Направи ми впечатление, че след като отидох после в лабораторията до нас да ми вземат кръв и лаборантката видя кой лекар ме изпраща, рекацията и беше супер позитивна - каза, че е работила преди с д-р Петров, с отлични впечатления е и е един от малкото и много добри гинеколози. Това го сподели без да съм я питала нищо.

# 52
  • Мнения: 1 219
khaleesi , здравей! Знаеш ли какво точно включва този пакет? И за БХС в болница Сердика ли се дава кръв или доктора изпраща в някоя лаборатория?

# 53
  • Мнения: 468
khaleesi , здравей! Знаеш ли какво точно включва този пакет? И за БХС в болница Сердика ли се дава кръв или доктора изпраща в някоя лаборатория?
Прегледи на всеки 2 седмици или колкото често се налага. Сигурно ми е закъснял отговорът, но рядко отварям форума. Включва и други неща сигурно, ама не съм чела задълбочено. Кръв за всичко се взима на друго място, където си искаш.

# 54
  • Мнения: 6
Пациент съм на д-р Константин Петров от юли 2021 г. Тогава бях във втори месец от бременността и бях минала няколко прегледа при двама негови колеги, от които не бях останала доволна. Няма да хваля д-р Петров, защото той е толкова отдаден на пациентите си и толкова добър специалист, че няма нужда от някакви си думи, за да бъде такъв. Изключително внимателно подходи към мен, като през цялата ми бременност се отнасяше сериозно към здравословното ми състояние. Изкарах една, не лека бременност. От 6 до 18 г.с. бях с обилно повръщане и единственото, което ме поддържаше бяха системи. Въпреки разклатената ми психика, не доброто закрепяне на плацентата в началото, а след 23 г.с. скъсяване на шийката на матката и лежане 1 месец, той беше изключително спокоен, което на мен ми вдъхваше кураж и изключително прецизен в лечението ми,което даде резултат още на следващата седмица.
Относно парите, защото знам, че за много семейства това е важна част, на мен НИТО ВЕДНЪЖ не ми е поискал пари "под масата". Ходя на прегледи през седмица от самото начало, като само за първият преглед заплатих 50 лв на касата на МБАЛ Сердика, след което занесох амбулаторен лист по НЗОК за женската консултация. Той ми каза, какво поема касата и ми каза, че имам опция, да ме преглежда неограничено, като заплатя на касата на болницата по 210 лв. за втори и за трети триместър, общо 420 лв. за цялата бременност, в което се включват и тонове. Провеждали сме консултации постоянно и по телефона, и по what's app, винаги ми се е обаждал след като направя някакви изследвания, за да ме консултира или да ми каже, че всичко е наред. За всичко това не е поискал и една стотинка. Относно БХС и Феталните морфологии, на мен ми препоръча да ги направя в Оскар клиник при Д-р Янкова или Д-р Стратиева, като ми обясни, че те са негови бивши стажанти и са завършили в Лондон със специална квалификация, за да бъдат подготвени за тези прегледи. Практиката ми е показала, че са специалисти и им има доверие, а също така, те го уважават и винаги се отнасят с внимание към неговите пациенти. Никога не е настоявал за допълнителни изследвания, с цел печелбарство, дори ме отказа от втората фетална морфология, защото каза, че е абсолютно излишно и няма смисъл да хабя средства и време, а аз просто исках да видя как изглежда малкото човече Simple Smile Относно БХС, абсолютно всичко - кръв и ехограф се прави на място в Оскар клиник.
Остава ми малко до раждането, което ще бъде секцио по медицински причини, но се чувствам спокойна, защото доктора ми вдъхва това доверие и спокойствие. В понеделник ще бъде последния преглед с тонове в МБАЛ Сердика и изпитвам лека носталгия, защото знам, колко тежък път извървях, макар да има и много по-тежки случаи от моя, но благодарение на доктора, неговата компетентност и професионализъм вече съм на финала Simple Smile Освен всичко, за него съм чувала, че е и много добър хирург, но това предстои да го разбера. Миналата седмица бях и на посещение в 1 АГ болница, за да видя обстановката, да ме запознае с процеса на раждане и тн. Преди да се запозная с него бях твърдо убедена, че ще раждам в частна болница, защото държавните "не струват". Е, останах приятно изненадана от отношението на акушерите и лекарите в 1 АГ, както и от обстановката, за общинска болница, положението е много добре, но така или иначе за мен е много по-важен лекаря, отколкото самата обстановка. Надявам се след раждането и престоя там да съм на същото мнение.
Не се сещам за други важни подробности, но исках да напиша някои неща, защото със съпруга ми сме изключително благодарни на д-р Петров, а съм чувала от някои жени, че бил немърлив и подигравчия. Не, не е. Просто е човек, който няма да ти се лигави и да ти говори мило, когато очевидно имаш проблем и трябва да ти каже истината в очите. Също така, не е и такъв, който ще започне да се жалва и да ти казва, колко си зле, дори да имаш проблем, а ще ти даде кураж и ще държи със здрава психика, защото това е най-важното за една бременна, да е спокойна и уравновесена. А за дамите, които разбират от майтап, макар че аз не съм от тях, с него ще си изкарате 15-20 мин. купон на ЖК, защото той е голям шегаджия. Още нещо, отново много важно за мен, моят съпруг винаги можеше да идва с мен на прегледите при него, макар че на много места не позволяват, заради ковид, което за мен беше голяма подкрепа, защото в началото, дори физически не можех да отида сама, а и емоцията за партньора е голяма. За него няма информация в интернет, но може да го откриете в МБАЛ Сердика понеделник и вторник до обяд. Винаги ще намери време да ви вмъкне, ако състоянието ви наистина го изисква, дори да трябва да изчакате. Видях, че има дами, които са търсили и номера му. Това е този, който аз имам - 0899139817. Обикновено вдига, но ако не вдигне, връща обаждане и то бързо, освен ако не е в 1 АГ и има раждане, тогава ще върне обаждане,когато се освободи. Доколкото знам, може да го откриете и да запишете час за преглед (независимо дали сте бременна или не) и в 1 АГ, и в МБАЛ Сердика.
Много на дълго и на широко писах, но искам да съм полезна, защото, когато аз търсих информация, почти нищо не намерих за него. А всъщност, аз попаднах при него, защото моя позната ме насочи, която е имала две проблемни бременности, а сега има две прекрасни, здрави момчета на 3 и на 1 години.

# 55
  • Мнения: 468
Аз искам да попитам за това посещение в 1 АГ - как стана? С доктора ли се разбрахте, той Ви разведе да Ви обясни или пък имаше ден на отворени врати? Аз също съм пациент на д-р Петров, но още ми е рано за разждане, просто като за първи път се притеснявам и тази информация би ми била полезна Simple Smile

# 56
  • Мнения: 6
Аз искам да попитам за това посещение в 1 АГ - как стана? С доктора ли се разбрахте, той Ви разведе да Ви обясни или пък имаше ден на отворени врати? Аз също съм пациент на д-р Петров, но още ми е рано за разждане, просто като за първи път се притеснявам и тази информация би ми била полезна Simple Smile

Доктора ми каза на коя дата да отида и в колко часа, защото, поради Ковид не допускат външни хора в болницата. Той ме вкара вътре през главния вход, минах регистратура и след това бях в някакъв кабинет (мисля че се води приемен). Там ми разясни всички неща, които ме интересуват. Не съм обикаляла болницата, както и стаите, защото, отново заради Ковид, няма как. Впечатленията ми са от това, което видях в общите части и този приемен кабинет.

# 57
  • Мнения: 6
Здравейте, бъдещи мами и вече такива. От вчера и аз съм майка на прекрасно момиченце. Искам да споделя впечатленията си от д-р Константин Петров като хирург и целия му екип. Невероятни са. Секциото ми беше по спешността и премина за около 30-40 Мин. Всички бяха изключителни и добронамерени. Т.нар. епудурална упойка не боли, въобще. Веднага се усеща топло чувство в краката. Аз, докато се усетя, моето бебе изплака. После ме "дооправиха", а докато ме "дооправяха" донесоха малката принцеса за да я целуна, да я видя,да ми кажат колко тежи, колко см е и да ни направят снимки.
Правят тест за коронавирус на всеки, който приемат и са изключително внимателни, а ако някой се окаже положителен, за него процедурата е малко по-различна (има различни зали). Да вмъкна и за катетъра, слагат го след като сложат упойката и не се усеща почти нищо. След операцията ме настаниха в реанимация и след около 1 час вече успявах леко да размърдвам ходилата си. След около 2 часа вече мърдах целите крака, а след 6 часа ме раздвижиха и станах, измих лицето си и поседях около 5 мин на кревата. Слагат лекарства според това,което лекарят отговорен за операцията е казал. Около 1 час след раждането, дойде педиатър от неонатология и каза на всяка майка, какво е състоянието на детето и какво смятат да правят, ако евентуално има проблем. Като цяло, операционната и реанимация са много комфортни и чисти. Леглата са с копчета и може да регулирате височината на облегалката. Всички манипулации, коиро са ми направили са били, за мен, абсолютно безболезнени - както инжекции, системи, абокат и тн, така и раздвижването (при него се усеща, сякаш имаш много силна мускулна треска на корема и не при раната от операцията, а на самите мускули, около пъпа).
Чисто е, навсякъде. Поддържат много добра хигиена и държат да сме с маски общите части, иначе по време на операцията и в реанимация сме без.
Огромни благодарности, отново, на д-р Константин Петров, който дойде 2 пъти след операцията, лично да ме провери как съм и да види матката и раната ми, и след това ми писа, за да провери как върви раздвижването на краката ми. Пак казвам, прави го с всички пациенти, дори с тези, които не са негови. Лично той дава инструкции след операцията,какво може да приемате и колко часа след упойката, само трябва малко дисциплина. Никой не е умрял от глад и жажда, защото през цялото време, от операцията до раздвижването, се включват солеви разтвори (натриев хлорид и рингер), които оводняват организма добре.
Засега, това е ъпдейта, който мога да дам, след няколко дни мисля да се включа (ако имам това време), за да напиша и впечатлението от стаята, в която ще ме настанят, раздвижването ми и тн.

# 58
  • Мнения: 468
Скрит текст:
Здравейте, бъдещи мами и вече такива. От вчера и аз съм майка на прекрасно момиченце. Искам да споделя впечатленията си от д-р Константин Петров като хирург и целия му екип. Невероятни са. Секциото ми беше по спешността и премина за около 30-40 Мин. Всички бяха изключителни и добронамерени. Т.нар. епудурална упойка не боли, въобще. Веднага се усеща топло чувство в краката. Аз, докато се усетя, моето бебе изплака. После ме "дооправиха", а докато ме "дооправяха" донесоха малката принцеса за да я целуна, да я видя,да ми кажат колко тежи, колко см е и да ни направят снимки.
Правят тест за коронавирус на всеки, който приемат и са изключително внимателни, а ако някой се окаже положителен, за него процедурата е малко по-различна (има различни зали). Да вмъкна и за катетъра, слагат го след като сложат упойката и не се усеща почти нищо. След операцията ме настаниха в реанимация и след около 1 час вече успявах леко да размърдвам ходилата си. След около 2 часа вече мърдах целите крака, а след 6 часа ме раздвижиха и станах, измих лицето си и поседях около 5 мин на кревата. Слагат лекарства според това,което лекарят отговорен за операцията е казал. Около 1 час след раждането, дойде педиатър от неонатология и каза на всяка майка, какво е състоянието на детето и какво смятат да правят, ако евентуално има проблем. Като цяло, операционната и реанимация са много комфортни и чисти. Леглата са с копчета и може да регулирате височината на облегалката. Всички манипулации, коиро са ми направили са били, за мен, абсолютно безболезнени - както инжекции, системи, абокат и тн, така и раздвижването (при него се усеща, сякаш имаш много силна мускулна треска на корема и не при раната от операцията, а на самите мускули, около пъпа).
Чисто е, навсякъде. Поддържат много добра хигиена и държат да сме с маски общите части, иначе по време на операцията и в реанимация сме без.
Огромни благодарности, отново, на д-р Константин Петров, който дойде 2 пъти след операцията, лично да ме провери как съм и да види матката и раната ми, и след това ми писа, за да провери как върви раздвижването на краката ми. Пак казвам, прави го с всички пациенти, дори с тези, които не са негови. Лично той дава инструкции след операцията,какво може да приемате и колко часа след упойката, само трябва малко дисциплина. Никой не е умрял от глад и жажда, защото през цялото време, от операцията до раздвижването, се включват солеви разтвори (натриев хлорид и рингер), които оводняват организма добре.
Засега, това е ъпдейта, който мога да дам, след няколко дни мисля да се включа (ако имам това време), за да напиша и впечатлението от стаята, в която ще ме настанят, раздвижването ми и тн.

За мен тази информация е изключително полезна, моля, ако желаете, да споделите и до края на престоя Simple Smile

# 59
  • Мнения: 2 502
От прочетеното с удоволствие забелязвам, че д-р Косьо въобще не се е променил. Родих преди почти 6 години второто си дете при него като го бях избрала предварително за екип.
Начинът на работа си беше същият и тогава.
Според мен той си е добър специалист и човек.

# 60
  • Мнения: 6
Скрит текст:
Здравейте, бъдещи мами и вече такива. От вчера и аз съм майка на прекрасно момиченце. Искам да споделя впечатленията си от д-р Константин Петров като хирург и целия му екип. Невероятни са. Секциото ми беше по спешността и премина за около 30-40 Мин. Всички бяха изключителни и добронамерени. Т.нар. епудурална упойка не боли, въобще. Веднага се усеща топло чувство в краката. Аз, докато се усетя, моето бебе изплака. После ме "дооправиха", а докато ме "дооправяха" донесоха малката принцеса за да я целуна, да я видя,да ми кажат колко тежи, колко см е и да ни направят снимки.
Правят тест за коронавирус на всеки, който приемат и са изключително внимателни, а ако някой се окаже положителен, за него процедурата е малко по-различна (има различни зали). Да вмъкна и за катетъра, слагат го след като сложат упойката и не се усеща почти нищо. След операцията ме настаниха в реанимация и след около 1 час вече успявах леко да размърдвам ходилата си. След около 2 часа вече мърдах целите крака, а след 6 часа ме раздвижиха и станах, измих лицето си и поседях около 5 мин на кревата. Слагат лекарства според това,което лекарят отговорен за операцията е казал. Около 1 час след раждането, дойде педиатър от неонатология и каза на всяка майка, какво е състоянието на детето и какво смятат да правят, ако евентуално има проблем. Като цяло, операционната и реанимация са много комфортни и чисти. Леглата са с копчета и може да регулирате височината на облегалката. Всички манипулации, коиро са ми направили са били, за мен, абсолютно безболезнени - както инжекции, системи, абокат и тн, така и раздвижването (при него се усеща, сякаш имаш много силна мускулна треска на корема и не при раната от операцията, а на самите мускули, около пъпа).
Чисто е, навсякъде. Поддържат много добра хигиена и държат да сме с маски общите части, иначе по време на операцията и в реанимация сме без.
Огромни благодарности, отново, на д-р Константин Петров, който дойде 2 пъти след операцията, лично да ме провери как съм и да види матката и раната ми, и след това ми писа, за да провери как върви раздвижването на краката ми. Пак казвам, прави го с всички пациенти, дори с тези, които не са негови. Лично той дава инструкции след операцията,какво може да приемате и колко часа след упойката, само трябва малко дисциплина. Никой не е умрял от глад и жажда, защото през цялото време, от операцията до раздвижването, се включват солеви разтвори (натриев хлорид и рингер), които оводняват организма добре.
Засега, това е ъпдейта, който мога да дам, след няколко дни мисля да се включа (ако имам това време), за да напиша и впечатлението от стаята, в която ще ме настанят, раздвижването ми и тн.

За мен тази информация е изключително полезна, моля, ако желаете, да споделите и до края на престоя Simple Smile

Утре се надявам даа бъде бъде изписването ни. Изключително доволна и благодарна съм на всички - акушерки, неонатолози, лекари, сестри и тн. Организацията е много добра. Двойната ВИП стая е чиста, просторна, удобна. Има баня с тоалетна, която също е чиста и е една за две ВИП стаи, но да се засечеш с някого е голяма рядкост, а и в края на престоя, всички вече сте едно голямо семейство Simple Smile всеки ден има визитации, следят се определени показатели на родилките и се назначават специфични терапии, ако родилките имат нужда. Дава се информация за бебета всеки ден от педиатър, като бебетата се дават на родилките, които са секцио, когато сте готови да се грижите за тях, което е на 2 ден след секцио в по-голямата част от случаите. Ако мислите, че не може да се справите, може да помолите да ги взимат за през нощта. Всички бяха изключително дружелюбни и отзивчиви.
Като цяло, аз съм изключително доволна и благодарна на всички. За съжаление, нямаме правото да се движим по етажите, с изключение до 2 етаж, за да видим бебето си, ако не е при нас и то в определен час. Забранено е влизането на външни лица. На този етап, поради Ковид, това е положението.
Ако имате конкретни въпроси, ще се радвам да споделя. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 321
hr_slava
Здравей! Много благодаря за подробно Споделената информация за д-р Петров.
За съжаление, аз се запознавах с него по стечение на негативни обстоятелствата. Искам да попитам, дали някоя от вас се е следила при него с тромбофилия?

Оставам в впечатление, че е изключително отдаден на пациента и аз именно това търся.

# 62
  • Мнения: 6
hr_slava
Здравей! Много благодаря за подробно Споделената информация за д-р Петров.
За съжаление, аз се запознавах с него по стечение на негативни обстоятелствата. Искам да попитам, дали някоя от вас се е следила при него с тромбофилия?

Оставам в впечатление, че е изключително отдаден на пациента и аз именно това търся.

Аз не съм имала такъв здравословен проблем, но смятам, че той би могъл да помогне Simple Smile

# 63
  • Мнения: 26
hr_slava
Здравей! Много благодаря за подробно Споделената информация за д-р Петров.
За съжаление, аз се запознавах с него по стечение на негативни обстоятелствата. Искам да попитам, дали някоя от вас се е следила при него с тромбофилия?

Оставам в впечатление, че е изключително отдаден на пациента и аз именно това търся.

Здравейте, д-р Петров следи моята бременност преди 6години. С тромбофилия и други проблеми съм, срещнах се с него след една неуспешна бременност. Мога спокойно да кажа че има опит със следене на рискови бременности. Благодарение на него “добутах” почти до термин, родих със спешно секцио. Страхотен е. Ако искате да Ви разкажа подробности -пишете ми на лично.

Успех на всички

# 64
  • Мнения: 320
hr_slava
Здравей! Много благодаря за подробно Споделената информация за д-р Петров.
За съжаление, аз се запознавах с него по стечение на негативни обстоятелствата. Искам да попитам, дали някоя от вас се е следила при него с тромбофилия?

Оставам в впечатление, че е изключително отдаден на пациента и аз именно това търся.

Включвам се малко късно най-вероятно, но все пак да кажа. Аз съм с тромбофилия и съм се следила при д-р Петров. 90% от следените от него бременности са проблемни. Моята тромбофилия я откри той, аз дори и представа си нямах за тази болест. Имах 1 спонтанен аборт преди това и даже не знам как втората бременност успях да я задържа до 11 г.с., когато се срещнах с него отново със сериозни усложнения и заплашващ аборт. Още от кръвните ми изследвания му стана ясно, че съм с тромбофилия, дори още не му бях казала за предишната неуспешна бременност. На същия ден отидох и за изследвания, които потвърдиха, че съм с тромбофилия. Веднага ми изписа терапия и за няколко седмици бях доста по-добре, но все пак не е магьосник. Трябваше да лежа до края на бременността. Пускаше ми редовно изследвания, за да видим как се движат стойностите и ако се налага да коригира лечението. Изкарах бременността почти до термин, като се наложи секцио по медицински причини 3 дни преди термина ми.

Виждам, че се е коментирало и за пакета за проследяване. Аз го препоръчвам с 2 ръце, защото ходиш често на прегледи и след това на тонове, а редовното следене предотвратява проблеми. Например моята кума ходеше по здравна каса на 1 месец, даже и повече, където никой не ѝ обръщаше внимание и беше с много скъсена шийка, лежане в болница 2 месеца, всеки ден можеше детето да се роди преждевременно, защото не са видяли своевременно проблема. Лично аз при д-р Петров ходих на всеки 2 седмици до 34 г.с., след това започнаха да ми следят тоновете всяка седмица до 38 г.с, когато вече започнах да ходя през 2-3 дни. 400 лв. за толкова много прегледи е направо за без пари.

Общи условия

Активация на акаунт