"чудотворни" антиоксидантни серуми

  • 9 285
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 956
Лу, аз обаче се пристрастих и ако не сложа нощен крем, лицето ми много се дехидратира от парното.
Ще търся мостри и на новото Диор-ско ONE...

# 16
  • Мнения: 106
Благодаря за идеята - ще издиря мостра.
Все се чудя дали не е излишно да се ползва серум, ами е по-добре да се търси мулти функционален крем. Обаче масово са започнали всички брандове да правят серуми към кремовете и явно намаляват концентрацията на съставките в крема, за да си купуваме и серум и да печелят повече... #2gunfire Писна ми от пазарна икономика...

Да,това е моето мнение-със серум или без серум,всичко е реклама да си даваме парите.Аз лично не съм доволна от серума на Есте Лаудер,дадоха ми го в комлекст с други продукти при покупка на 2 продукта в Лондон и поне имах късмет да го ползвам педи да дам и тази зверска сума пари и ефект или някакъв задоволителен резултат не видях....а колко такива скъпи опаковки тр да използвам,за да има ефект?Всичко е въпрос на ген и поддръжка.

# 17
  • Мнения: 1 324
Аз обожавам нощния серум на Ести. Кожата, с която се будя откакто го използвам няма нищо общо с преди. Свежа е, някак по-плътна и стегната. Запазва се такава и през деня. И изобщо не преувеличавам. Бръчки още нямам, за да кажа как се повлияват.

Първоначално и аз вечер ползвах само серума. Неотдавна, обаче четох коментара на CI точно за този серум и относно това защо се препоръчва слагането на крем след серума и оттогава ползвам.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=376908.863

Не съм пробвала околоочния серум. Ще се радвам ако някой сподели впечатления.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 956
letsgo, много ти благодаря за линка!!! Така като чета какво пише и като прочетох състава, не звучи зле. И твоето описание ме устройва - свежа, плътна и стегнета кожа се получава като се елиминират токсините _колкото може и се дренира с антицелуллитното действие, дето СI описва  Joy То и серумът не е анти ринкъл, ЕЛ имат някакви нови филъри май бяха... които май са за бръчки newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 1 956
и аз много се интересувам от околоочния - моите очи ги скапвам направо - 7 диопгъра имам и не спрях с висенето пред компа и по работа, и за кеф... И лещи нося и... си нодя с подпухнало, което от повечето кремове против подпухване се засилва Shocked

# 20
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
ljuskata малко в страни от темата, но защо не си направиш лазерна корекция на зрението?

Относно нощните кремове, нямам нужда от тях, само ще ми "тежат" на кожата. Говорила съм и с козметичката ми - тя ги препоръчва на доста по-късна възраст. Ако прекалено от рано човек почне с тежката артилерия, по-късно няма с какво да "надгражда" в грижата за кожата.

# 21
  • Мнения: 1 324
И аз мисля, че съм прекалено млада за нощни кремове  Mr. Green и затова използвам някой лек дневен без филтър.

ljuskata, май ще трябва да си промениш начина на живот  Thinking.

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз съм от доволните от серума на Ести.
Но си е индивидуално.
Необходими са комплексни грижи. Превантивни- също. Без такива не очаквайте чудеса.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 956
мислила съм за корекция, но попаднах в клиника с лоши санитарни условия и това ме спря и ме нкара да се поразколебая и да проуча негативите и сега не смея...
Аз не мога без крем нощем - много ми опъва кожата... Какъвто и да е крем, но слагам. от 6-ти клас почувстван нужда - така ми опъваше кожата... и съм се мазала даже с лосиони за тяло по лицето на времето

# 24
  • Мнения: 595
Поръчах си серума на Ести преди около 3 месеца. Ползвам го вечер и то не всяка вечер, по някой пъти сутрин, ако съм забравила вечерта. Кожата ми беше леко проблемна, защото имам кофти Т-зона и суха останалата част. В същото време самата кожа е по-тънка и това усложнява обстановката. Не разчитах на чудеса и в началото забелязах само, че кожата ми стана по-гладка и нежна на допир, спря се прекомерното омазняване на Т-зоната и някакси се урегулираха нещата. Мислех си, че явно това е ефекта и дори ми се стори, че няма какво повече да очаквам и често казано само заради това пак си заслужаваше да го купя.

Но ето че времето минаваше и аз си ползвах серумчето що годе редовно. В един момент гледайки си сутрин в огледалото забелязах, че има и други подобрения. Първото от тях беше, че порите ми в Т-зоната значително се свиха, и нямам нужда да слагам ФДТ, въобще не секретират толкова много себум както преди, абе толкова свити и малко не са били откакто ходех на училище. Второто, което ме изненада, е че кожата ми сякаш стана по-свежа и стегната.

Затова спокойно мога да кажа, че от всичко което съм ползвала до момента - диор, живанши, ланком, клиник, това е най-доброто! За мене  достатъчно това, че вече почти нямам лъщяща Т-зона, кожата ми не е суха, нито мазна, просто нормална, а това не е било доста доста отдавна! С две думи препоръчвам го!

Имам коментар и по лилавата серия против бръчки серума CP+, само от мостричка в малко шишенце, но резултат имаше мигновено! Това е другото, което ще си купя веднага щом успея да отделя парички!

# 25
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Daniela S извинявай ако е твърде личен въпроса, но на колко си години?

Питам, защото се чудя от кога да почна кремовете против първи признаци на стареене  Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 1 956
Лу, тя кожата ти сама ще си покаже.
Друг е въпросът като решиш да започнеш , дали в това блато от козметика по света ще населиш наистина подходящ и добър продукт за кожата ти... Аз започнах на 25 - след като родих, но не смятам, че съм попаднала до момента на нещо добро...

# 27
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ами права си за блатото козметика, но аз съм се ориентирала вече към марка, която ползвам и съм доволна. Просто ще си взема серията им за първи фини линии, дано улуча  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 1 956
Дааа, ама неее. И едно е да си доволна от едни продукти на една марка, особено ако не са анти ейдж, друго е да си доволна от друге продукти на марката... Всяка марка е силна в дадена област, а в другите не толкова... Аз бях във възторг от Клиник докато не започнах да остарявам и спряха да ми действат добре. После за кратко бях фен на Дарфен , докато не направих алергия... И така... До безкрай!

# 29
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Зависи си. На мен Клиник ми действат ужасно, за моята кожа са пълен боклук.

Но каквото и да съм опитала на няколко марки медицинска козметика, съм доволна. А съм ползвала различни серии. Ако марката е силна в областта на козметиката за чувствителна кожа (каквато е моята), обикновено нямам лош опит.

Другото, което правя - съветвам се с козметичката ми. Тя ми препоръчва 2-3 марки според моментното състояние на кожата ми и ми дава техни мостри да пробвам. Това, което ми хареса, си го купувам  Laughing

Методът ми за сега действа.

Общи условия

Активация на акаунт