"чудотворни" антиоксидантни серуми

  • 9 287
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 56
А някой ползвал ли е новия вариант Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex? Не, че е съвсем нов, но горе-долу от скоро.



Аз имам този вид ,писах за него в поста ми,ама защо съм се объркала така,а си мислех ,че имам по стария модел,толкова и съм го гледала,нали ми го дадоха подарък  ooooh!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 956
Вчера бях в ЕЛ на Витошка - разпитах. Концентрата е за третиране по 3 седмици 2 пъти годишно, след море или при стрес.
Взех мостра на One на Dior, но като гледам състава, не ми се видя нещо особено. Като го изпробвам, ще дам отзиви.

# 47
  • Мнения: 1 391
А някой ползвал ли е новия вариант Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex? Не, че е съвсем нов, но горе-долу от скоро.




На мен новия вариан повече ми харесва. Използвах 2 опаковки от стария и сега си взех този.Има разлика. Моята кожа е мазна и с този серум сутрин не е така мазна както беше. Освен това е много по свежа. Аз нямам дълбоки бръчки и не мога да кажа дали ги заличава или не.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 956
За бръчките - консултантките обясниха, че този серум не е за заличаване на бръчки. Той е за превенция, за по-улеснено възстановяване нощем на кожата, за балансиране, за освежаване, има съставки, които блокират радикалите и токсините. За бръчки е Perfectionist CP+ , ни и той не би направил чудеса. Според мен продуктите срещу бръчки действат на малки пресни бръчки, не на отдавна появили се и задълбочени... Идеята на добрите такива продукти е да стимулират синтеза на колаген, еластин и фибронектин и да стимулират задържането на влага в кожата. Обаче едно е да има идея, друго е на практика да има резултат... Кой знае кой продукт би дал резултат...
Аз така ги разбирам нещата - ако човек има фини линии, по-добре да започне с Advanced night repair и ако след 1 опаковка линиите не са изчезнали, да си купи Perfectionist CP+, а ако и той не подейства, да се ориентира към друга марка и други продукти, но от добър клас... И така докато или нещо му помогне, или нищо не свърши работа...

# 49
  • Мнения: 1 324
Нямам търпение и аз да пробвам новия вариант на серума, но още не съм свършила стария.

Колкото до бръчките – първите бръчки са мимическите, а те не виждам как могат да изчезнат без ботокс. Не знам дали все пак не може да се използва продукт за по-зряла кожа като Перфекциониста, но само локално върху самите бръчици  Thinking. По-слабите продукти досега не съм видяла да имат ефект върху някой.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 956
Изтествах един тестер на новия Dior One Essentials - страхотен е! Видях по-сериозен ефект отколкото с Ести ЛАудер. За бръчки - не знам, трябва по-дълго използване, но кожата ми "грейна".

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
Имам коментар и по лилавата серия против бръчки серума CP+, само от мостричка в малко шишенце, но резултат имаше мигновено! Това е другото, което ще си купя веднага щом успея да отделя парички!

Ето това е фантастичен серум!!!
Advanced Night Repair го ползвах доста време, околоочния също. Вярно е, че не е само за през ноща. Ползвах ги сутрин и вечер преди крема.  Добър ефект, но нищо кой знае какво.
При Perfectionist CP+ не става въпрос за заглаждане на линиите, а самата текстура на кожата става различна. Сякаш е от кадифе.

# 52
  • Мнения: 2 805
Момичета, серума на Ести - Perfectionist [CP+R] - за каква възраст го препоръчват?

За 30+ или 40 +?

# 53
  • Мнения: 1 324
Самсара, и за двете. Зависи от състоянието на кожата. Целта му е да се бори със съществуващи бръчки и да ги маскира също. Ползват го жени на 20, 30, 40, 50+ г.

# 54
  • Мнения: 2 805
Самсара, и за двете. Зависи от състоянието на кожата. Целта му е да се бори със съществуващи бръчки и да ги маскира също. Ползват го жени на 20, 30, 40, 50+ г.

Благодаря. Аз имам само около очите (много се смея Simple Smile) и назолабиални.

И се чудя честно  Rolling Eyes Дали да е той? Или някой, който хидратира, преобразява и същевременно има антиейдж ефект Simple Smile

И съм в търсене на такъв серум?

# 55
  • Мнения: 1 324
Самсара, ползвала съм негов тестер. Мога да кажа, че е добра база за грим. Оптически прави кожата по-гладка и бръчките по-малко видими. Не бих го нарекла хидратиращ. Доколкото си спомням от ревютата, които съм чела на някои жени им излизат пъпки заради силиконите в него. Ще се учудя ако ти повлияе назолабиалните и околоочните бръчки.

# 56
  • Мнения: 2 805
И аз ще се учудя Simple Smile

Затова най-вероятно не е за мен още. В три теми търся предложения за серум, ровя в нета и уж чета ревюта и само се обърквам.

# 57
  • Мнения: 1 391
Perfectionist [CP+R] е един от любимите ми серуми. Ползвам го само вечер преди крема.

Общи условия

Активация на акаунт