"чудотворни" антиоксидантни серуми

  • 9 290
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Клиник са доста агресивни и при по- чувствителна кожа ефектът е кофти.
Продуктите (марките) трябва да се сменят от време на време. Сега чакам да ми свършат серумите и кремовете на ЕЛ и минавам на Кларанс.  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 3 819
Кой от серумите на Есте е подходящ за 30-годишни, че не мога да преценя?

# 32
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
DeepRed този, който хвалим в темата Advanced Night Repair, е подходящ за 30 годишни. Нощен е, дневен не ползвам и не мога да препоръчам.

Ето и картинка:

# 33
  • Мнения: 595
Daniela S извинявай ако е твърде личен въпроса, но на колко си години?

Питам, защото се чудя от кога да почна кремовете против първи признаци на стареене  Thinking
Още няколко месеца и ставам на 28. Специфична грижа ползвам от 25, но не редовно. Наскоро почнах по-редовни грижи под формата на серуми и околоочни.
 От Дарфен и аз направих алергия, и то много тежка, имах обриви и на очите. Клиник в началото ми действаше добре, после ми стана прекалено агресивен. Ланком също много ми допадат, но спряха серията, от която бях възхитена. Уж пуснаха нова по-добра версия, но въобще не ми допадна. Взех си серумчето на Ести, ей така, без да очаквам голям ефект, но бях много приятно изненадана.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 819
Мерси,Лу.За него мислех и аз  Hug

# 35
  • Мнения: 1 324
А някой ползвал ли е новия вариант Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex? Не, че е съвсем нов, но горе-долу от скоро.


# 36
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
За мен лично марките, които са добри в декоративната козметика и които сме споменали в темата, не са толкова добри в бялата козметика. Визирам Шанел и Диор. Много съм доволна от декоративната им козметика, но съм имала крем на Диор и околоочен на Шанел - ами нищо особено, не се забелязваше някакво подобрение на кожата. А цените им са сериозни.

На моята кожа действат най добре - Uriage,Bidoerma, La Roche Posay и Selvert.

# 37
  • София
  • Мнения: 553
DeepRed този, който хвалим в темата Advanced Night Repair, е подходящ за 30 годишни. Нощен е, дневен не ползвам и не мога да препоръчам.

Ето и картинка:


Лу аз поръчах този Rolling Eyesима ли значение дали е концентрат newsm78 Hug

# 38
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
cveti__petkova той самият серум си е концентрат, поне така си мисля  Thinking

Имало е два варината на продукта ли, че се чудиш?

# 39
# 40
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ами поръчала си този продукт, който хвалим тук, дано останеш доволна  Laughing

Вторият е нова модификация на класическия серум, за него нямаме отзиви.

Сподели после за Juvena  Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 553
добре.........защото и моята кожа е доста чувствителна Rolling Eyesимам доста кремове,който след проба отлежават в шкафа Confused

# 42
  • София
  • Мнения: 140
Ами поръчала си този продукт, който хвалим тук, дано останеш доволна  Laughing

Вторият е нова модификация на класическия серум, за него нямаме отзиви.

Сподели после за Juvena  Laughing


Сори ,че нахълтвам в темата. Но да кажа за Ювена - от 3-4 месеца ползвам дневен и околоочен крем Prevent & Optimize. Преди това ползвах и серума за очи . Много съм доволна - добър е, попива добре и не е тежък . Но пък аз съм и супер доволна от Клиник , на мен ми действаше страхотно.

# 43
  • Мнения: 56
ljuskata малко в страни от темата, но защо не си направиш лазерна корекция на зрението?

Относно нощните кремове, нямам нужда от тях, само ще ми "тежат" на кожата. Говорила съм и с козметичката ми - тя ги препоръчва на доста по-късна възраст. Ако прекалено от рано човек почне с тежката артилерия, по-късно няма с какво да "надгражда" в грижата за кожата.
Аз от дерматолога при ,който ходя знам,че кожа ,която е склонна към омазняване и появяване на пъпчици,вечер не е нужен крем,а само през деня.
Иначе по въпроса-снощи пробвах На Ести серума и съм много доволна,не омазнява изобщо,веднага попива в кожата и на сутринта беше отпочинало лицето и изглеждах доста добре Flutter,но само от един път не мога да дам " пълно" мнение.
И най-важното е,че серума не съдържа  съставки ,които да запушват порите-на ,което най се кефя Mr. Green

# 44
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз съм със смесена кожа, склонна към акне, но от 20- годишна някъде ползвам козметика за лице. Нощен крем, в това число. Без крем кожата ми се опъва и я чувствам ужасно суха. Отделно, произвежда се допълнетилно кол- во себум, което я прави още по- мазна.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт