Житният режим на Учителя Петър Дънов

  • 45 601
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 206
Belle Fleur,изяж много бавно ябълката.Да стои повече време в устата ти.
И за утре си избери най-големите ябълки.
Понякога ябълката може да възбуди апетита.Заради стомашните сокове,свързани с изяждането и.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Точно това ме спира да ям.Аз преди лягане пия една чаша топла вода,та пак ще си напълня стомаха. Житото за утре е накиснато,орехите ги смлях. Няма да се давам,и без това закъснях и ще е само 5 дни...Учудващото е,че от сутринта ,когато се претеглих,до 18 ч кантара показа кило надолу.Не мога да повярвам направо.

# 17
  • Мнения: 206
И това е добър вариант.Но се опитай да не ''убиваш''зелунчуците напълно.Нещо като бульон от зеленчуци на пара.Ако искаш ,увеличи орехите.Но тогава може да се появи запек.Не прекалявай с водата.

# 18
  • Мнения: 4 344
благодарности за новата тема!  bouquet
до тук съх изяла(и се надявам тук да спра)половината жито,1 ябълка и 7 ореха.добре ми е.
предстои ми от утре четене за изпит,надявам се да си освежа мозъка..

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Само ме плаши мисълта за главоболието, което ме чака...

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
За да следя темата.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 605
И това е добър вариант.Но се опитай да не ''убиваш''зелунчуците напълно.Нещо като бульон от зеленчуци на пара.Ако искаш ,увеличи орехите.Но тогава може да се появи запек.Не прекалявай с водата.
Аз така ги правя-на пара, за да може малкия да ги изяде на обяд на пюре и това, което се събере като вода в поставката отдолу го изпих днес.

# 22
  • Мнения: 3
Здравйте!И аз да се запиша...
На режима съм от 3дни и се чуствам страхортно Simple Smile
успех на всички

# 23
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Аз вече се отчетох за днес,6-ти ден съм и се чувствам чудесно.Запис   bouquet

# 24
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Смятам да се включа от утре  Peace
Въпрос - от къде си купувате житото и какво?

Всички отпадъци от храната (орехови черупки, лимонови кори и т.н.) не изхвърляйте на боклука, а ги съберете в плик. Когато свърши постът, ги заровете на някое чисто място сред природата. - http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/b5/rejim.html

# 25
  • Мнения: 4 344
от диетичните магазини.

# 26
  • Universe
  • Мнения: 1 556
от диетичните магазини.

ina15,   bowuu  bouquet

# 27
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Както и от супермаркетите.

# 28
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Имах предвид какво е житото - (не)грухано, парено, за покълване, бяло, екологично... - може да има и още видове  Laughing и в тази връзка от къде го купувате?

Братството са направили подфорум "Житен режим" - http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showforum=63, в който има доста полезна информация, но и такава, която може да обърка "прохождащия", защото са поднесени всякакви /включително взаимоизключващи се/ мнения  Peace

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Лени, в предната тема се изказаха доста "за" и "против" груханото жито и житото за покълнване. Лично аз и трите пъти използвах жито за покълнване, но това изглежда е твой избор. Най-добре е сама да решиш кое жито е подходящо за теб. Както усещаш нещата.

Вторият път много трудно намерих жито за покълнване. Наложи се мой близък, който е арендатор да ми достави, тъй като на диетичния магазин в Добрич нямаше. Затова първия ден го замених с грухана пшеница, но определено предпочитам житото за покълнване.

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 10:00 от Вела

Общи условия

Активация на акаунт