Бабина деветинка ли е приказката...

  • 2 492
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 249
Май не е само на психическа основа.
Всъщност то бебе не се прави, ами любовта която свързва мъжа и жената създава детето.
А и ми се струва, че чрез осиновяването родителите доказват пред Бога че могат да отгледат дете и затова после той им дава радостта да имат и свое.
Нещо не ми со получи добре обяснението, дано схванете общия смисъл.

мили мамчета  bouquet-често ви чета тук във вашият форум макар че не съм една от вас-защото ви се възхищавам и радвам Hug-та..мисълта ми беше по темата-точно докъто я четях си мислех за написаното по-горе от dedo pop
аз вярвам силно ,че съществува тази сила,която вижда всичко и собственото дете е награда след изпитанието от дългото чакане и от решението да дадеш шанс на една изоставена душа!
Благословени да сте!  bouquet Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 708
да Дидка..а на теб евала ти пра'им

# 17
  • Мнения: 3 164
И аз съм чувала за много подобни случаи,уви само ,когато проблема не е физически и безнадежден може да стане това чудо!Хубаво е бездетните семейства да вярват в чудесата!Дай Боже да ги има!

Чудеса има , Дидка!И с мен се случи, благодаря на Бога за моите две слънца!
Аз бях"отписана" от лекарите като безнадежден случай-дълги години лекувах стерилитет, претърпях няколко операции, 2 извънматочни бременности(какъв кошмар Sick) и 2 инвитро.След всичко това решихме да си осиновим дете и го направихме.А след 5г неочаквано за никой разбирам, че вътре в мен има нов живот!

# 18
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 newsm10Радвам се , че и при теб се случило това чудо на майчинството!Бъдете щастливи! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт