Kak да спра нощното хранене на бебето ми?

  • 8 934
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 041
Съвет не мога да дам,но аз предпочитах да го кърмя нощем, а не да го наливам с вода. Ако бяхме на ад.мляко, сигурно бих спряла нощното ядене.
А иначе и сега се храним нощем като новородени Mr. GreenВиж ми лентичката Embarassed!

# 31
  • Мнения: 46 520
..... Ако бяхме на ад.мляко, сигурно бих спряла нощното ядене......

Защо? Ние бяхме на адаптирано, но това не й пречеше да плаче нощем, повее от 4-5 часа не е издържала първите 3 месеца  Confused

# 32
  • Мнения: 924
Моето бебче е приблизително на възрастта на твоето и наскоро и аз бях задала същия въпрос. И полу4их подобни отговори, всеки казваше недей, а никой не каза как.
А въпросът ти е КАК, а не ДАЛИ.
Моето мнение е, 4е бебчето само ще покаже дали е готово да се откаже, но ти трябва да опиташ. Поне това беше моето решение. Аз опитах да махна храненето в 3ч. Две вечери давах вода с половин лъжичка захар на 100мл. Първата вечер бебко изпи 70мл, втората 100мл. Третата не се събуди. Постепенно измести така графика(храня го на поискване), че сега яде около 9, около 4, после 7, 10 и т.н. Както казах приблизително, не то4но в тези 4асове.
Така, 4е ако си решила съветвам те да пробваш, ако бебчо настоява значи не е готов да спре.
Лично аз на 2 месеца съм се хранила в 9 и после чак в 6.
Така, че всичко си е до бебе, няма правила...
Успех и поспаливи нощи ти желая  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт