Февруари още не сме преполовили, а много бебета са се родили.

  • 21 465
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 187
Вярно, че днес е Китайската Нова Година   Grinning ! Големи празници, голяма работа !

Да видим кои ще са късметлиите днес  Stuck Out Tongue !

# 676
  • Мнения: 197
Ду, дами!

Бебетата са прекрасни, пълнят ми душата всеки път, като отворя снимката.

Нощната смяна е предала фронта тази нощ, да не би да сте започнали да спите по - добре, а?  Crazy Аз да, и се надявам това да не е предвестник, че като Звездичката се пазаря за още някой ден.  Laughing

Xcat, ralmin, радвам се, че имаме намерение да оставим и малко бебета за края на февруари, па да видим те кво ще решат  baby_neutral

Ника, Шаманче, не можете да ме убедите, че има грозно бебе.  Naughty Тц!

# 677
  • Мнения: 703


Мили момичета,честит празник!
Пожелавам ви да сте винаги влюбени,винаги много обичани,
да имате хиляди романтични мигове в живота си
 и животът ви да е пълен с любов!


# 678
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Честити празници и от мен -- аз пак съм назад с календара Wink Няма лошо да ни е светло на душата, кой каквото и да празнува.

Мий, надали има нещо притеснително в описаното от теб, но никога не е излишна консултацията с опитен педиатър/гастроентеролог, който да може да ти каже нещо по-различно от това, че детето преяжда и трябва да ограничиш броя и/или продължителността на кърменията.

Аз пък мойта убостница като я видях, първото което ми хрумна беше, че мяза изцяло на баща си. Ми, правете си изводите... Mr. Green

# 679
  • Мнения: 13
Привет на всички - родили и очакващи!
Аз съм вече многодетна майка! На 03/02/2010 се родиха:
Христо - 2,360 кг / 47 см и
Георги - 2,280 кг / 46 см
чрез спешно секцио. От 4 дни сме си вкъщи. Дребосъците са добре, аз - също!
Момичета, нямам много време да чета, но мярнах кои са родили - много здраве на тях и на техните бебоци! А на очакващите - въоръжете се с търпение и успешно раждане и възстановяване!
А да - и Честит Свети Валентин! Много любов и семейно щастие!
P.S. Снимчици очаквайте в следващия епизод. Wink

# 680
  • Мнения: 703
Имам си и рожденник днес-моят съпруг!Да ви почерпя виртуално за негово здраве!



И понеже днес е и Прошка-простете,ако неволно с нещо съм наранила някого!

# 681
  • Мнения: 163
DarkAn, честити близнаци!
Много сила и търпение ти пожелавам! Grinning

AMORE, честит рожден ден на половинката!  bouquet

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
AMORE, честит ти рожденник ! Да ти е жив и здрав и скоро да получи най-пухкавия и сладък подарък !  newsm67

ДаркАн,честити бебчета !!!

# 683
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Честити близнаци на ДаркАн, мале-мале, това са си над 5 кила. Да са ти живи и здрави и лесни за гледане, а каката много да помага!!

Аморе, честит ти рожденик, да е здрав, грижовен и любящ съпруг и баща!!

Тъй кат гледам, изпопропуснала съм да честитя на доста народ вчера -- та сега, честити синове на Магнолия (ама той наистина отгледан твоя герой) и на Валентинка (те и двете не пишат много-много, та затуй може би съм ги пропуснала)!!

# 684
  • Мнения: 703


Мила ДаркАн,честити да са ти юнаците!
Да са ти здравички и послушни!


Честито и на Магнолия за големия мъж Даниел!
Гордея се с жени като вас,момичета!

Честито и на Валентинка за нейното момченце!
Не разбрах името му,но нека е здравичко и късметлия!


# 685
  • Мнения: 219
Така... Grinning
Честити празници, на който празнува! Нека всеки ден е Св. Валентин за всички от вас! Демонстрирайте го на любимия човек непрестанно и той нека ви отвръща със същото!
И аз моля за прошка, ако съм обидила някого без да искам в прямотата си  Blush! Обичам ви всички!  Hug

Даркан, честито ти двойно щастие! Да са ти голяма радост и по-късно голяма опора Христо и Георги! Да порастнат големи юнаци!



Аморе
, честит рожден ден на любимия ти! Много да е здрав, да те обича и да ти помага много! Весел празник! bouquet

# 686
  • Мнения: 40
Честита ти двойна радост, ДаркАн!  smile3525 smile3525 Да са ти здравички и веселички момченцата!
Да ти е жив и здрав рожденика, Аморе!   bouquet newsm67  party041 Gift

# 687
  • Мнения: 97
Привет Hug
Честити празник/ци на всички Hug А на именниците - да са живи и здрави! И, ако има нещо, да прощавате Praynig
А пък в годината на Тигъра- много малки и здрави тигърчета да имаме Mr. Green

Даркан,
Да са ти вижи и здрави момченцета Heart Eyes Hug
Шаманеее Praynig
Дай идея за слинга - откъде Praynig Hug Имам един,ама той е малък, а имам и един - той пък е като раница - премята се през рамото, ама искам  такъв с халки или пък шал - някаква идея откъде може човек да се снабди с такъв newsm78 Или някъде където шият? Гледах из нета, ама все по 80 - 100 лева ooooh! А в слинга - сорри за тъпия въпрос, ама като се свият - не се ли изгърбват newsm78 Joy Blush Много ми се иска така да си го нося, но трябва да се оборудвам. Иначе за Заимов - днес,ако се покаже малко слънце смятам да ни е първата разходка там, че само на терасата не може, ако и да е голяма Mr. Green Така че ме пиши в отбора  Mr. Green Моля Praynig
Аморе,
Честит празник! Да ти е жив и здрав рожденника и много да се обичате Hug   bouquet
Ние от днес минаваме на многократните пелени ( много крайна опция - памперси за  спешни случаи), та дано кукла да се появи и да сподели как върви при нея Blush
Искам да питам мамите на момчета - кога и трябва ли въобще да се придърпва пишлето newsm78

# 688
  • Мнения: 102
Amore честит ти рожденник, да ти е жив и здрав много да те обича и да ти помага  bouquet
DarkAn, да са ти честити синовете, много здрави и щастливи да растат Hug
Снощи докато Преслав ревеше неудържимо си мислех за мамите на близнаци, как се справят с две ревящи това е направо героизъм.
Да са живи и здрави юнаците на Магнолия и Валентина.

# 689
  • Мнения: 112
Честити близнаци-юнаци на Даркан. Да са ти живи и здрави и да са опората на семейството Hug Hug Hug



Аморе, Честит Рожден ден на твоето мило - с много любов да сте обградени и много семейно щастие   bouquet



Честит Валентин Зарезан и от мен, а също и прощавайте и мен ако съм засегнала някой - било е неволно  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт