Февруари още не сме преполовили, а много бебета са се родили.

  • 21 463
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Мий,ами майките с тризначета ...  Mr. Green
Важното е здраве да има,все ще се справят.
На мен ми е интересно кои ще са ни валентинските бебчета,че на първа страничка имаше доста мами с термин 14.02,ама да видим дали ще имаме бебета днес?  Wink

# 691
  • Мнения: 219
На мен ми е интересно кои ще са ни валентинските бебчета,че на първа страничка имаше доста мами с термин 14.02,ама да видим дали ще имаме бебета днес?  Wink

Моето като гледам няма да е от тях.  Иначе и аз чакам да разбера кои ще са с нетърпение  Wink  Heart Eyes

Чакам Емилио да изчисти и излизаме да си радвижа телесата, че се схванах. Цяла сутрин гладя  1ironing

# 692
  • York
  • Мнения: 826
И аз с удоволствие ще пропусна да родя днес  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 102
Съни, познавам една такава в Сопот, на около годинка са и има и по-голяма кака. Та мамата е като клечица, а татито е все по-мисии за да може да ги издържа. Обявила съм я за героиня и хич не смея да се оплаквам пред такива мами. И днес сме в криза на настроенията, а тати вече е на работа и само баткото ни помага. Та съм го мушнала в кенгурото и сега спи, но ако го оставя става оле-мале smile3514

# 694
  • Мнения: 22
Добър ден на всички!
Включвам се само да честитя на новите мами сладките бебенца - толкова са много от последните два дни, че им изгубих бройката, но важното всички да са живи и здрави и много щастливи, както и техните мамчета и татковци!
Честит и троен празник днес Трифон Зарезан, Св. Валентин и Прошка, а за някои може и да е четворен, ха да видим за кого! Grinning
На всички мами вече с бебенца пожелавам спокоен ден, да спинкат повече съкровищата , та и мамите да почиват повече! Ей, с това недоспиване не се свиква лесно, но пък като погледнеш в очите бебето и виждаш, че си заслужава МНОГООО!
Хубав ден!

# 695
  • София
  • Мнения: 1
Здравейте Февруарски мами Svetla R - първа бременност, гр. София днес в 10.14 роди Максим Петков 3.250 кг 50 см нормално  newsm44 да е жив и здрав и да радва мама и татко

# 696
  • Мнения: 163
Благодаря за инфото, Стела.  bouquet
Честит Максим на Светла - хубава дата си е избрал. Grinning

# 697
  • Мнения: 197
Честити близначета на DarkAn и Максим на Svetla R!


Айдеееее, Светлето и тя сдаде фронта  Crazy !
Xcat, почвам да се ПУАШИМ.  Mr. Green

Момичета, искам да изкажа специалната си благодарност на Xcat, която поддържа темата актуална!

# 698
  • Мнения: 219
Честито на Светлето!!! И тя се оплакваше от вчера, че е с контракции и ето го Максим! Да е жив и здрав, голям хубавец и умник и да му върви във всичко!

Ето ни първото валентинско бебче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!

# 699
  • Мнения: 163
Не се плаши, Шоколадче, ще издържим поне до термин, ааамаха!  Peace
И мерси за благодарностите.   bouquet
Само, че следващият път аз ще пусна темата, че сега само си играя на вход/изход от акаунти. hahaha

# 700
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Айде, честито на Светлето (аз й подсказах, че при нея е по-близо, отколкото при теб, Рали Wink

Ехеее, имаме си още един Максим, ама много хубаво име, беее!! Да са ни живи и здрави и много радост да даряват на мамите си!!

...Само, че следващият път аз ще пусна темата, че сега само си играя на вход/изход от акаунти. hahaha
Защо не опиташ да влезеш и в двата акаунта едновременно (в нов tab или в нов браузър)? Аз ще пробвам сега, но мисля, че е възможно. Коригирам се -- оказа се, че не е възможно да се влезе от един компютър в два акаунта. Жалко.

Последна редакция: нд, 14 фев 2010, 14:01 от Мяуче

# 701
  • Мнения: 219
Айде, честито на Светлето (аз й подсказах, че при нея е по-близо, отколкото при теб, Рали Wink

Ами да, напълно беше права при положение, че й бяха ритмични контракциите  Hug. Моите днес поизчезнаха, но тапата продължава да пада. Вчера падна голямата част, днес се доизчиства явно. Когато тогава, не бързам, той си знае  Heart Eyes.

# 702
  • Мнения: 40
Да е жив и здрав Максим на Светлето!  Hug smile3525

# 703
  • Мнения: 102
Да е живо и здраво детенцето на Светлето. Много хубав ден за раждане. smile3525

# 704
  • София
  • Мнения: 55
DarkAn да са ти живи и здрави малките слънчица Христо и Георги! Само хубави емоции и много радост и гордост да ти носят!


Честито на Svetla R! Да ви е жив и здрав Максим, да расте умен и щастлив, да е гордостта на мама и тате!


AMORE, да ти е жив и здрав рожденика! Да е най-любящия съпруг и баща! 

Общи условия

Активация на акаунт