Февруари още не сме преполовили, а много бебета са се родили.

  • 21 463
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 88
здравейте и честит празник на влюбените,да са честити новите бебчета на всички,да са живи,здрави и щастливи,много късмет им желая Simple Smile  Hug на всички пожелавам да сте много влюбени и обичани от половинките си и винаги да цари спокойствие в дома ви!днес е ден за прошка,така че прощавайте,ако има нещо  Hug smile3525

# 706
  • Мнения: 4 187
Честити рожби на Даркан и Светлето   bouquet ! Много щастие, късмет и здраве  Grinning !


Xcat   bouquet, за темичката ни , и от мен голямо - Благодаря  Heart Eyes !

# 707
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Xcat -- стриктна както винаги! Добре че ни е тя.Hug Всички останали сме налични от дъжд на вятър. Embarassed

Абе, момичета, аз отдавна отсъствам от темата и е възможно да съм пропуснала едно-друго, но какво става с Пеперудката? Нещо ми липсва напоследък, а беше от пописващите. Може би се e попиляла по изпити, тя нали студентстваше?

Ама пак -- хич да не се обади, мътнее ми работата... Дано всичко да е наред в крайна сметка! Praynig




Последна редакция: нд, 14 фев 2010, 15:16 от Мяуче

# 708
  • Мнения: 163
Абе, момичета, аз отдавна отсъствам от темата и е възможно да съм пропуснала едно-друго, но какво става с Пеперудката? Нещо ми липсва напоследък, а беше от пописващите. Може би се попиляла по изпити, тя нали студентстваше? Ама пак, хич да не се обади, мътнее ми работата. Дано всичко да е наред! Praynig
Нямаме никакво инфо за нея. Wink
Май Звездичката разузна преди време, че е влизала, но до там стигнаха проучванията. Rolling Eyes
Дано е добре. Praynig

# 709
  • Мнения: 4 187
Мдааа, Пеперудката я няма ! Дано всичко е наред ! Била е активна, но може и по дифолт да се отваря страницата.... иначе защо да не пише....

Име:     Miss_Butterfly
Лична титла:    нетърпеливо нерваче
Публикации:    82 (0,088 на ден)
Ранг:    Ентусиаст
Дата на регистрация:    Вторник, 24 Юли 2007, 14:42
Последно Активен:    Неделя, 14 Февруари 2010, 12:43

# 710
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Признавам, че и аз я проверих Embarassed, ама това, че е влизано с/от профила й, май не значи нищо -- дет викаш, някой може да работи на нейното пеце и без да иска да отваря (или пък съвсем нарочно). 
smile3530

Току що разбирам, че нощеска мама бадем от февруарки 2007, с термин 1 март, е родила сина си Владимир. Честит ти Владко, бадемче, да ти е жив и здрав, а кака Дани много да помага -- можем ли да те дръпнем насам? (Хайде, като се върнеш от родилното, ще кажеш)!!

Сега като погледнах, мартенки още не знаят. hahaha

Последна редакция: нд, 14 фев 2010, 15:31 от Мяуче

# 711
  • Мнения: 157
Светле, нека Максим да расте здраво, щастливо, умно и будно дете за гордост на мама и тати Simple Smile

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

И честит Владко на Бадемче!

мдаааа, има още време до края на деня, да видим колко още валентинчета ще имаме  Laughing



# 712
  • Мнения: 163
Току що разбирам, че нощеска мама бадем от февруарки 2007, с термин 1 март, е родила сина си Владимир. Честит ти Владко, бадемче, да ти е жив и здрав, а кака Дани много да помага -- можем ли да те дръпнем насам? (Хайде, като се върнеш от родилното, ще кажеш)!!

Сега като погледнах, мартенки още не знаят. hahaha
Ама си шпионин, Мяу! Joy
Честит син, бадемче!  bouquet
Добавена си при нас, пък ако искаш - заповядай. bowuu

# 713
  • Мнения: 98
ей Ника добре дошла  Hug мислех аз да тръгна по стаите и да те търся защото знаех че се засичаме поне с ден ама викам айде да не ставам досадна...иначе относно д-р Ленгарска-страшна женица...и ме изкефи това че после почти през ден идва да ме види как съм...а относно бебето-и моята мързелана не изплака веднага та и затова ни забахиха с изписването-което трябваше да е на 11-ти но поради претъпканото отделени намазахме и си тръгнахме на 10-ти Simple Smile

# 714
  • Мнения: 320
          txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves
                                                            ylinfant

Честити бебета валентинчета Hug Hug Hug Hug
Ние днес имаме годишна  от гражданския -3 години Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 40
Да е жив и здрав Владко на  Бадемчетоsmile3525

Честита ви годишнина, Пипи!    bouquet

# 716
  • София
  • Мнения: 55
ПИПИТУ, честита ви годишнина! Все така да се обичате още мноооого години!


Честит син на бадемче! Да и е жив и здрав и много да я радва! smile3525

# 717
  • Мнения: 77
Мацки,здравейте!Влизам само за да честитя на всички мами с бебета и да се похваля: На 10.02.2010 се роди моята малка принцеса,казва се Яница , роди се 3200гр. и е 50 см

# 718
  • Мнения: 163
Честита дъщеричка, Пиленце!  bouquet

# 719
  • Мнения: 339
OOO Мяу права си трябва да си я дръпнем и бадемката  насам  Twisted Evil Честито да Ти е момченцето и много здраво БАДЕМЧЕ, ще те чакаме тука. Ей почваме да кртадем мартенки Laughing

 Някой питаше вчера за смяната на пелените, ама аз до три часа гладих та не можах да отговоря. Аз сменям или преди кърмене или посредата ако е много гладен, защото и той се успива докато цоцка и не искам да го разсънвам, ако обаче докато яде се наака пак сменям и пак давам да цоцка, нищо че се е наял той не отказва Laughing поне колкото за приспиване.

Общи условия

Активация на акаунт