Суха кожа на ръцете???

  • 2 004
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 639
Една маска знам аз за ръце Зехтин със жълтък се смесват и си мажеш обилно ръцете , след което трбва да постоят около 30 мин.  във ръкавици (някакви наилонови... или в торбички от тези за еднократна употреба си ги овиваш около ръцете ). Това опеконява и подхранва значително ръцете .
 Повечко витаминозна храна и може би ръкавици за миенето.... newsm78

# 16
  • Мнения: 1 283
Една маска знам аз за ръце Зехтин със жълтък се смесват и си мажеш обилно ръцете , след което трбва да постоят около 30 мин.  във ръкавици (някакви наилонови... или в торбички от тези за еднократна употреба си ги овиваш около ръцете ). Това опеконява и подхранва значително ръцете .
 Повечко витаминозна храна и може би ръкавици за миенето.... newsm78
а яйцето с белтъка ли или без? newsm78 А ръкавици немога да сложа,4е така немога да усетя 4инията,трябва да я усещам как скърца ина4е ще я мия по един 4ас и пак ще ми се лигави! Sick

# 17
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
От ГЛИЗОЛИД по-добър крем не съм си купувала!!! Червена кутия, мисля че се пише ........... сКАПА СЕ ЛАТИНИЦАТА И НЕ МОГА ДА ГО НАПИшА....УФ
newsm10 Ама нещо изчезна тоя крем. Другия, от който съм доволна е Neutrogena. За домашна рецепта - мехлем от свинска мас и невен. Просто е невероятен. Помага и за бързо зарастване на рани и предотвратява оставането на белези. Ако можеш да си набавиш продуктите и те интересува ще ти напиша и рецептата.

# 18
  • Мнения: 1 639
Една маска знам аз за ръце Зехтин със жълтък се смесват и си мажеш обилно ръцете , след което трбва да постоят около 30 мин.  във ръкавици (някакви наилонови... или в торбички от тези за еднократна употреба си ги овиваш около ръцете ). Това опеконява и подхранва значително ръцете .
 Повечко витаминозна храна и може би ръкавици за миенето.... newsm78
а яйцето с белтъка ли или без? newsm78 А ръкавици немога да сложа,4е така немога да усетя 4инията,трябва да я усещам как скърца ина4е ще я мия по един 4ас и пак ще ми се лигави! Sick
.... само жълтък . Той присъства в повечето маски за коса и всякакво такива домашни рецепти. За ръкавиците те разбирам  Sad  и аз за това не ползвам.....Но съм взискателна и миенето на мъжът ми не ме удовлетворява   Embarassed

Последна редакция: сб, 08 окт 2005, 13:00 от Bisttra

# 19
  • Мнения: 2 332
Винаги мий чиниите с ръкавици! Отначало ще ти е терсене, но после се свиква и има резултат (за ръцете). Аз също мам страшно суха кожа на ръцете - имам екзема от 17 години, направо дращи кожата от сухота - и не мия без ръкавици! За поддържащ крем много съм доволна от Linolla Fett и Nachtkerzen Балсам на Dr.Theiss.

# 20
  • Мнения: 1 798
И на мене ми излизат екземи,сърбят ужасно..Мажа се какви ли не кремове за ръце,изброените тук съм ползвала.Четох някъде за парафинови маски,ако някой знае как.... newsm78
На 26 г съм,а ръцете са ми като на бабичка.... Cry

# 21
  • Мнения: 1 639
Винаги мий чиниите с ръкавици!

  Ти с какви ръкавици миеш . Аз съм си мислила за тези , който продават ,гумените за чистене , ама някак си не ми върви да мия с тях чиниите  Sick   

# 22
  • Мнения: 1 283
Една маска знам аз за ръце Зехтин със жълтък се смесват и си мажеш обилно ръцете , след което трбва да постоят около 30 мин.  във ръкавици (някакви наилонови... или в торбички от тези за еднократна употреба си ги овиваш около ръцете ). Това опеконява и подхранва значително ръцете .
 Повечко витаминозна храна и може би ръкавици за миенето.... newsm78
а яйцето с белтъка ли или без? newsm78 А ръкавици немога да сложа,4е така немога да усетя 4инията,трябва да я усещам как скърца ина4е ще я мия по един 4ас и пак ще ми се лигави! Sick
.... само жълтък . Той присъства в повечето маски за коса и всякакво такива домашни рецепти. За ръкавиците те разбирам  Sad  и аз за това не ползвам.....Но съм взискателна и миенето на мъжът ми не ме удовлетворява   Embarassed


 doh  ама съм патка заспала и 4ета между редовете!А за 4иниите мъжът ми ги мие по-добре даже! Wink

# 23
  • Мнения: 1 283
От ГЛИЗОЛИД по-добър крем не съм си купувала!!! Червена кутия, мисля че се пише ........... сКАПА СЕ ЛАТИНИЦАТА И НЕ МОГА ДА ГО НАПИшА....УФ
newsm10 Ама нещо изчезна тоя крем. Другия, от който съм доволна е Neutrogena. За домашна рецепта - мехлем от свинска мас и невен. Просто е невероятен. Помага и за бързо зарастване на рани и предотвратява оставането на белези. Ако можеш да си набавиш продуктите и те интересува ще ти напиша и рецептата.
Давай реЦепКата веднага! Grinning

# 24
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Йес, сър  People Cop
Значи слагаш в тенджерка около чаша мас и 2 шепи цвят невен. Запържваш го като бъркаш хубаво. Захлупваш и го оставяш 24 часа. На другия ден го затопляш колкото да се втечни маста, прецеждаш и готово.  За по-сигурно съхранявай в хладилник. Да не забравя - много е ефикасен и за изгорено, абе за всякакви кожни проблеми май. Аз се мацотя даже като се порежа и ми зараства доста по-бързо.  Wink

# 25
  • Мнения: 2 952
МИЯЛНА МАШИНА!   Peace

# 26
  • Мнения: 2 332
Винаги мий чиниите с ръкавици!

  Ти с какви ръкавици миеш . Аз съм си мислила за тези , който продават ,гумените за чистене , ама някак си не ми върви да мия с тях чиниите  Sick   
Защо да не върви... нали ще ги ползваш само за миене на чиниите - те си се водят "домакински". А в Билла продават и еднби по-така, сиреч специални, по-евтините са 1,40, по-скъпите са към 2,60 - отвътре са с памук, антиалергични се водят.

# 27
  • Мнения: 1 283
уффф,искам ама нямам място за съжаление! #Cussing out
Аномалия,благодаря ти! Hug Сега да видим от къде ще намирам цвят невен! Thinking

# 28
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Позагледай градинките на бабите  Wink

# 29
  • Мнения: 1 639
Позагледай градинките на бабите  Wink

 hahaha Да бе в Канада на мода е бабите невен да си съдят .

Общи условия

Активация на акаунт