Препоръчайте интериорни врати!

  • 335 133
  • 980
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 6 269
Всъщност се спряхме на тази фирма:

http://www.doordecor-bg.com/interior-doors.html

Чешки врати, стесняване на светлия отвор при обличане на метални каси 3 см.

Някой да има мнение за фирмата?

# 151
  • Мнения: 5 160
Няма да останеш разочарована от качеството!

Ако търсиш нещо в по-нисък ценови клас, препоръчвам тези http://luxdoor.bg. За съжаление поддържат наличности само от няколко цвята.


sen sei,  luxdoor работят с готови размери врати? А първите - и по налични светли отвори?

# 152
  • Мнения: 86
Няма да останеш разочарована от качеството!

Ако търсиш нещо в по-нисък ценови клас, препоръчвам тези http://luxdoor.bg. За съжаление поддържат наличности само от няколко цвята.


sen sei,  luxdoor работят с готови размери врати? А първите - и по налични светли отвори?

Не знам. Моите са със стандартни рамери, а от сайта не ми става ясно.

# 153
  • Мнения: 5 160
Момичета,
наклонете избора за изработка на врати за нестандартни отвори и первази - т.е. по поръчка Simple Smile
 Инос, Треска, Славянка ВМ или Луксдор (за последните не съм сигурна дали правят по поръчка).

# 154
  • Мнения: 7 112
Момичета,
наклонете избора за изработка на врати за нестандартни отвори и первази - т.е. по поръчка Simple Smile
 Инос, Треска, Славянка ВМ или Луксдор (за последните не съм сигурна дали правят по поръчка).
Само Инос ползвахме и се справиха много добре. Красиви ни ги направиха. Ако се въоръжиш с търпение, накрая че получиш чудни резултати. Но си трябва търпение. Представителят им за София е голяма мъгла в организацията. Обаче е сладур.  Laughing

# 155
  • София
  • Мнения: 6 269
Момичета,
наклонете избора за изработка на врати за нестандартни отвори и первази - т.е. по поръчка Simple Smile
 Инос, Треска, Славянка ВМ или Луксдор (за последните не съм сигурна дали правят по поръчка).
Само Инос ползвахме и се справиха много добре. Красиви ни ги направиха. Ако се въоръжиш с търпение, накрая че получиш чудни резултати. Но си трябва търпение. Представителят им за София е голяма мъгла в организацията. Обаче е сладур.  Laughing

Моля те, сподели с колко търпение трябва да се въоръжи човек.
Ние поръчахме врати от Дордекор, на 10 август при срок за изпълнение 6 седмици. Закъсняха с 2 седмици, при което се оказа, че от 4 врати 3 са сгрешени. МОнтираха 2 от тях (едната направих компромис да я сложат на едно помощение с щрангове), като уж трябваше до 4 седмици да дойдат и останалите, като шефът им щял да се помъчи даже 2 седмици да стане. Вече минаха 5 седмици. На мен търпението ми се изчерпа вече за 3 месеца и мисля да разваля договора и да си искам капарото.

# 156
  • Мнения: 5 160
Момичета,
наклонете избора за изработка на врати за нестандартни отвори и первази - т.е. по поръчка Simple Smile
 Инос, Треска, Славянка ВМ или Луксдор (за последните не съм сигурна дали правят по поръчка).
Само Инос ползвахме и се справиха много добре. Красиви ни ги направиха. Ако се въоръжиш с търпение, накрая че получиш чудни резултати. Но си трябва търпение. Представителят им за София е голяма мъгла в организацията. Обаче е сладур.  Laughing

Много добре звучи  Peace Търпение - имам го (засега), т.е. имам някой друг месец... стига да няма фрапантни "неправилно взети размери", "перваза не стига до пода" и подобни, още повече щом ще са красиви.
И описанието на представителя е  Joy (т.е. трябва да го ръчкаш повечко?)
Започнах към тях да клоня, базата им е в Русе, а Славянка - Враца;)

# 157
  • Мнения: 158
Здравейте на всички. Кажете мнение за 4 интериорни врати: ламинат или крафтмастер лак? Маи повече клоня към вторите, но кажете мение

# 158
  • Мнения: 7 112
Не беше толкова голямо закъснението, младежът си взе перфектно мерките. Монтажистите бяха добри.  Но той просто е малко разсеян и когато си минал през не знам колко майстори, поръчки и още купища неща, вар и мазало, търпението е на кантар. Малко се забави със стъклата, малко с разни дребности, в денят на монтажа успя да закъснее с 5-6 часа (доставната кола била бъгнала). Обаче вратите засега са чудни. Дано във времето да не ми се наложи да си променя мнението.  Peace Просто трябва да си говорите много напоително и редовно, за да върви работата.

# 159
  • Мнения: 5 160
рони, добре;)))
А това с бъгването на колите (водна помпа се чупи), материалът го няма в единия склад, дирят го в друг - позната картинка.... Важното е, че в рамките на деня и помпите заработват, и матриали има;) И доставките са ОК.

Радвам се за вратите ти и благодаря Peace

# 160
  • София
  • Мнения: 6 269
Мда, рони, явно при вас не е чак като при нас търпението. Говоря напоително и редовно, ходя до офиса, файда няма. Ще пускам жалба към КЗП и ще си искам капарото.

Neshi, аз лично не харесах Крафт Мастер вратите и предпочитам ламинираните.

# 161
  • Мнения: 158
catty m от каква гледна точка - външен вид или нещо свързано с поддръжката. Помогнете кое да избера, че утре трябва да внасям капарото

# 162
  • София
  • Мнения: 6 269
catty m от каква гледна точка - външен вид или нещо свързано с поддръжката. Помогнете кое да избера, че утре трябва да внасям капарото

Външен вид. Не си ли ги вижал на живо? Крафтмастера ми се сториха някак си... много пласмасови, хич не ми харесаха на живо, хем много гледах на снимки в нета. Но все пак е въпрос на вкус, за това е хубаво да отидеш и да видиш мостри.

# 163
  • Мнения: 0
Аз си поръчах от  Луксдор - http://luxdoor.bg  и мога да кажа ,че ниските цени абсолютно отговарят на качеството им. Няма и месец и касата на едната врата се отлепи , а самата врата някакси провисна и опира в пода. За фактура и гаранция естествено не може и да става на въпрос. Другото което е важно за тях, е че от промоционалните им врати естествено са се изчерпали и ти предлагат веднага по – скъпи. Важно е да се знае и за монтажа – въпреки че взимаха сами размери на всяка врата на място, после при монтирането на каси и врати ги режат на място и става страхотна кочина, която не си почистват тъй като не влизало в цената. Иначе вратите са им евтини, но качество никакво.

# 164
  • Мнения: 39
Предстои ни подмяна на 6 врати на панелка. Моля, препоръчайте фирма, от която да ги вземем. Трябва да са налични и на склад, да са сравнително добро качество и не много скъпи. А дали някой прави отсъпка за количество? Не мога да се ориентирам в това многообразие на пазара...

Общи условия

Активация на акаунт