Препоръчайте интериорни врати!

  • 335 150
  • 980
  •   1
Отговори
# 210
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Едва ли, тя е производствена кооперация, намират се в гр. Съединение. Но ние не сме ходили до там. поръчахме си вратата и размера по телефона и ни я доставиха чрез Топливо /те работят с Топливо по градовете и доставят по-големи количества чрез тях - така не се налага да се плащат големи разходи за транспорт/.
Всъщност, то си пише на сайта http://www.kpufenix.com/aboutus.html
топливо им се явява представител  Peace

# 211
  • Мнения: 6
Момичета, виждам, че сте съживили темата за вратите, което много ме радва. Аз съм стигнала до тях в процеса на дългия ремонт, който правя вече цяла година. Моля ви кажете ми къде мога да намеря добри врати от масивна дървесина, не МДФ с фурнир. Благодаря ви предварително.

Миналата година купувахме от Борса врати Узунов,като съотношение цена-качество са супер Simple Smile

# 212
  • Мнения: 1 597
Благодаря за препоръките, но вратите на Борса Узунов са доста грозновати. По-красиви ми изглеждат тези от Феникс, но в Интернет страниците е едно, а в действителност... може да е съвсем различно. Иначе ми се виждат много интересни и обещаващи.

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 358
Жратите на вратите на Борса Узунов са пълен боклук, като ги видиш на живо никога няма да си ги купиш!

# 214
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Нашата врата от Феникс на живо изглежда по-добре, отколкото на сайта /я не бяхме я виждали, поръчахме по телефона/.

# 215
  • Мнения: 1 597
Перуника, , а кой ви взе размерите и ви монтира вратите? Така по избор от картинка ми се струва не много надеждно, а и моите отвори са с различен размер и как ще ги поръчам , ако няма кой да вземе размерите?

# 216
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Ми много е елементарно, мъжът ми си мери. А и те предлагат стандартни размери. Ние поръчахме различен размер, не от стандарта.

# 217
  • Мнения: 1 597
Така няма ли риск вратата да не пасне? А и кой ви я монтира след това? Касите как си избрахте и въобще има доста въпроси и проблеми, които могат да възникнат. А и какви са им цените? На страницата няма информация.

# 218
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Вратата върви с касата /то няма как иначе да е, защото си е специфична и трябва да си паснат/. Монтираха ни я майсторите, които ни мааха цялата къща, заедно с мъжа ми. То си има стандарти и за касите. Обадете се и ги питайте за всичко. Както казах, нашата входна врата излезе около 220лв. но я поръчахме в по-голям размер, а не като интериорна, затова. Ето, тук беше в процеса като я лакираме. http://media.snimka.bg/s1/1519/029281676.jpg?r=0

# 219
  • Мнения: 6
Благодаря за препоръките, но вратите на Борса Узунов са доста грозновати. По-красиви ми изглеждат тези от Феникс, но в Интернет страниците е едно, а в действителност... може да е съвсем различно. Иначе ми се виждат много интересни и обещаващи.

Грозновати или не,всеки си има своето мнение,затова грозното за един е красиво за друг,и обратното Simple Smile Аз говорих за съотношение цена/качество.Едно е да си вземеш врата за 170 лв,а друго е за 300-350,при положение че качеството им е едно и също.Всеки си преценява сам... Simple Smile

# 220
  • Мнения: 1 597
 perunika, как така ги лакирате? Те не са лилакирани? Или си ги получавате без лак и байц за довършване по ваш вкус?

# 221
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Ами много лесно. А и добре, че не са лакирани, защото сами си избрахме лака - цвят, марка, вид... Лакирахме с лак на водна основа. Първо минахме с безир.

# 222
  • Мнения: 19 021
Жратите на вратите на Борса Узунов са пълен боклук, като ги видиш на живо никога няма да си ги купиш!

На мен не ми изглеждат зле, поне на снимките, вратите на Узунов, цените наистина са изкушаващи - явно в момента някаква промоция тече. Ще ги видя утре на място какво ще предложат.

# 223
  • Мнения: 120
да се включа и аз по въпроса с вратите- спряхме се на Nice doors - видяхме на място у приятели и врата, и монтажа. Фабриката е в Разлог, но имат представителство и в София. Правят всякякви размери, доволни сме.

# 224
  • Мнения: 953
да се включа и аз по въпроса с вратите- спряхме се на Nice doors - видяхме на място у приятели и врата, и монтажа. Фабриката е в Разлог, но имат представителство и в София. Правят всякякви размери, доволни сме.

Какви са цените на вратите и за колко време монтират?

За момента сме се спрели на фирма за интериорни врати Каракашев и син, някой има ли отзиви за тях?

Общи условия

Активация на акаунт