Препоръчайте интериорни врати!

  • 335 167
  • 980
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 371
Gadamer, благодаря. Вчера бях в магаЗина им на Оборище. С фурнир излизат 555 лв. Намерихме и точния цвят. Ходихме още в Инос, Интекст и Баш майстор. Цената е това на всякъде +/- 30 лв. От всичко, което разгледах в магазините Карабулев ми се сториха най-сериозни.
В Инос също изглеждат добре, но за да хванеш магазина им отворен трябва да хвърляш боб. 3 пъти ходим и не работи. Това ме притеснява и ще стане причина да отпаднат като фирма.

# 241
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Gadamer, благодаря. Вчера бях в магаЗина им на Оборище. С фурнир излизат 555 лв. Намерихме и точния цвят. Ходихме още в Инос, Интекст и Баш майстор. Цената е това на всякъде +/- 30 лв. От всичко, което разгледах в магазините Карабулев ми се сториха най-сериозни.
В Инос също изглеждат добре, но за да хванеш магазина им отворен трябва да хвърляш боб. 3 пъти ходим и не работи. Това ме притеснява и ще стане причина да отпаднат като фирма.

За нищо, надявам се, че съм била полезна  Peace

# 242
  • Мнения: 1 597
Гадамер и аз благодаря за информацията за Карабулев. Най-много ми хареса, че могат да изпълнят поръчка в съкратен срок.

# 243
  • Мнения: 299
и аз благодаря за отговора,някой с мнение за вратите на Формет и изпълнение в срок  bouquet

# 244
  • Мнения: 371
Днес поръчах врати от Карабулев с фрезовка и фурнир - 6 бр.  LaughingЦената излезна малко солена, защото се оказа, че 3 от вратите са по високи от стандарта, но преглътнах ужасната сума и поръчах. Сега се надявам да станат добре и точна такива, каквито изглеждаха в магазина им.
Още веднъж благодаря на Gadamer, която ме насочи към тях.   bouquet

# 245
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Надявам се да останеш доволна  Peace

# 246
  • Мнения: 1 597
Dusty_wind, иколко излезе ужасната сума, че доста ме изплаши с тази оценка. Аз също реших, благодарение на отзивите на Гадамер, да ги поръчам пр тях, ама мойте са и 5 на вси1ко отгоре. Ще ги посетя след 06.09., че сега не съм в София.

# 247
  • Мнения: 371
Dusty_wind, иколко излезе ужасната сума, че доста ме изплаши с тази оценка. Аз също реших, благодарение на отзивите на Гадамер, да ги поръчам пр тях, ама мойте са и 5 на вси1ко отгоре. Ще ги посетя след 06.09., че сега не съм в София.
Извинявам се за може би малко крайната си оценка. Всеки разбира израза " ужасна сума" по различен начин в зависимост от чергата си. Вратите ни излизат малко над 600 лв . За 6 врати ( една от които с остъкление) - 3800лв. Много ми е, за това се изразих по този начин. Мислихме , гледахме и други фирми, но тези ни се сториха най-хубави и единствените, които предложи точния цвят. В крайна сметка преглътнахме с мъжа ми и решихме, че ще се лишим от нещо, за да ги имаме Laughing 

# 248
  • Мнения: 1 597
Dusty_wind, благодаря за информацията. Всъщност така излиза малко над 1000 лева врата. Да скъпичко е, но май всички врати на по-качествените фирми излизат над 1000. А за акуратността им не винги има добри отзиви. А и врати не се сменят често, даже май никак, освен ако не се налага. Така, че си заслужава разхода стига да са красиви и добре направени. Ще показваш снимки като ти ги сложат. Колко дена е срокът за доставка?

# 249
  • Мнения: 1 597
Упс, май съм сбъркала в калкулациите - оказа се, че вратите ти са 6, а не 3 с каквото впечатление бях останала. Е това може да се преглътне по-лесно. Все пак няма голям топъл, сладък и евтин сладолед.

# 250
  • Мнения: 207
Здравейте,

някой има ли впечатления от Найс Доорс, български врати, мисля, че ги произвеждат в Разлог?
Предварително благодаря!

Сега видях, че vasilevapetkova e писала за тях Simple Smile ще се радвам на още впечатления!

# 251
  • Мнения: 29
Здравейте,

някой има ли впечатления от Найс Доорс, български врати, мисля, че ги произвеждат в Разлог?
Предварително благодаря!

Сега видях, че vasilevapetkova e писала за тях Simple Smile ще се радвам на още впечатления!

И аз се колебая за тази фирма. Ходих и в двата им шоурума в София. Едни приятели преди няколко месеца си поръчаха от тях няколко врати и тъй като останаха много доволни, ми ги препоръчаха. На мен обаче ми се иска да видя какво се предлага и от още няколко фирми, за да имам база за сравнение.
Ако поръчавам от тях, ще дам отзиви и снимки, но поне след два месеца  Simple Smile.
Аз от Карабулев съм адски разочарована от дървената им дограма, все се каня да пусна тема със снимки, за да видите какво се е случило с лаковото покритие. Врати си беше поръчвал мой приятел, като дори си е сложил и в банята и каза че няма проблеми, но пряко вода не достига до тях.
Аз обаче няма да поръчам никога повече нищо от тях, тъй като за прозорците два пъти се обаждахме и писахме и не получихме никакъв отговор освен, че производителят на лака и тях бил подлъгал за качеството му. С таково отношение определено ме загубиха.

# 252
  • Мнения: 207
Междувременно успях да се разочаровам от Найс Дорс.. Избрахме си врати, направиха ни оферта, установихме, че не е практика да се подписва договор (?!), листът с моделите, описанията и цените бил достатъчен.. Разделихме се с "В понеделник ще ви се обади човек, за да се уговорите кога да дойде да вземе размери."
Дойде понеделник - нищо, вторник - нищо, сряда - нищо...реших, че ще изчакам те да ме потърсят. При положение, че подходът е толкова несериозен в началото, когато е изцяло в техен интерес, си представям, ако евентуално възникне проблем и аз трябва да ги търся за нещо... Та някъде на 8-ия ден ми се обадиха с въпос: "Някой взе ли ви размерите за вратите?". Докато избирахме модели и цветове, изрично заявихме, че бързаме...
С други думи, когато Найс Доорс се "сетиха" за нас, вече си бяхме избрали друга фирма.
Разбирам, че подобна ситуация е възможна, но мен не ме устройва такъв начин на работа и подобно отношение.
До 20-ина дни чакаме врати от Хармония ТМ, ще дам отзиви после.

# 253
  • София
  • Мнения: 6 269
Такава ситуация е възможна, но не и допустима. В нашата държава все реве бизнеса, ама не се предлагат качествени услуги, клиентите се гонят с лошо обслужване, без мисъл, че ако е доволен този клиент може да се върне, че и да доведе още такива. Ама нека си страда бизнеса.

# 254
  • Мнения: 29
Ivory_ на мен ми се стори, че не са заринати от поръчки. Колкото пъти ходихме, бяхме единствените и в двата магазина, така че е странно да не ти се обадят. Моите приятели поръчаха 5 или 6 врати и останаха доволни. Не знам как  е изглеждал листа, който са ти дали с цените и моделите, но ако е подписан, би могъл да се счита за договор, ако от него става ясно за изработката на точно какво сте се споразумели. Обаче моят съвет е винаги да искате неустойка ако не спазят срока, защото доста хора са се напарили от некоректни търговци.
Иначе останах с впечатление, че за врати естествен фурнир 1 месец е нормалния технологичен срок за изработка, защото има лепене, съхнене, лакиране и вероятно, за да е качествено не може да стане за 1 или 2 седмици.
Дано да имаш късмет с Хармония ТМ.

Общи условия

Активация на акаунт